Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina192

Czy rodzice mają prawo wyrzucic mnie z domu ?

Polecane posty

Gość Ma możliwość się odkuć.
I to takie straszne jak rodzice kazali nierobowi isć do pracy zamiast studia widać widzieli co z niej za nierób. Brak pracy nie jest wytłumaczenie , jak się chce to można wszystko , musi się i koniec, nie ma wyjścia , cale życie na garnuszku rodziców się nie da siedzieć , Ale pewnie najlepiej zroibć sobie dziecko i poczekać aż ktoś za mnie wszystko zapłąci, to domena nierobów i pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno wiecie o zyciu gdy rzuca klody pod nogi i rodzina i panstwo pierniczone bezduszne malpiatki tylko bezlitosne uwagi bo same grzeja tylki i nie sa w jej skorze ta mentalnosc wyrazania sie zle o kims komu sie nie powodzi tez mi katolicy no ,nie lepiej pomoz ze skr***a , a gdzie kochaj blizniego swego jak siebie samego co za znieczulica na czyjs upadek jak w korei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nawet nie chce sie czytac tych bzdur dziewczyna prosi o porade w sprawie meldunku a wy ja od suk i puszczalskich wyzywacie żenada.ciekawe czy wy wszyscy jestescie po studiach i macie extra prace.to wy pisząc takie rzeczy pokazujecie swoje wykształcenie-prostackie.dziwie sie dziewczynie ,że nie zareagowała na te obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jason1978
Jak widać debile też zaglądają na to forum.Zamiast pomóc dziewczynie,to jej naubliżali.Właśnie tak zachowują się najgorsze mendy! Pewnie to te moherowe berety,chodzące co niedzielę do kościółka,a potem opluwające bliźniego swego. A wystarczyło napisać,że rodzice nie mogą wyrzucić jej z domu,bez sądowego nakazu eksmisji.Gdyby taki otrzymała,to i tak sąd przyznałby jej prawo do zamieszkania w lokalu socjalnym.Panimajecie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sprzed 2 lat matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Moderatorze!!!!Nie śpij, usuwaj archiwalne posty.Słusznie przedmówca nazwał odpisujących na stare tematy matołami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki mieszkasz tzn przebywasz podanym adresem nie ma żadnych podstaw do wymeldowania cie. Dziecko jest l'eldorado automatycznie pod adresem matki z tego co mi wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kiego grzyba odświeżacie stare tematy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może się autorka odezwie ;-) dzidzia powinna mieć z 1,5 roczku, pewnie jest teraz oczkiem w głowie jej rodziców, fajnie by było... :-) ciekawa jestem jak jej się to wszystko poukładało, mam nadzieję że dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyRozi
Tez jestem ciekawa bo też w tej sytuacji jestem ale ja już z dzieckiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×