Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina192

Czy rodzice mają prawo wyrzucic mnie z domu ?

Polecane posty

Gość Żużi
malwinka ty sie k**wa ogarnj babo co żeś za przyszłość dziecku zgotowała! a twoi rodzice nie mają żadnego obowiązku niańczyć ciebie i twojego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
ziewnij i idz spac w takim razie bo juz i tak pozno, nie chcesz nie wierz, nie rozmawiaj jak człowiek ale wiedz ze nie bede Ci sie tlumaczyc, tak zeby to w koncu dotarlo do twojego małego możdżka, bo to nie twoja sprawa ! :) O takim domie dla samotnych matek myslałam, ale musze sie dowiedziec czy to tylko dla matek czy i dla kobiet w ciąży, bo niestety nic nie wiem na ten temat, mam nadzieje że ludzie z MOPSu będą w stanie mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Pech,nie pech.jak rodzice chcą cię wywalić to dobrym argumentem jest to ze sie nie uczysz i nie maszpracy.Pojda do sadu i wygrają chyba ze zaczniesz pokrywać koszty utrzymania domu( jakiejś części) pełnoletni mieszkaniec,nie uczący sie ma obowiązek doklac sie do wspólnych potrzeb zamieszkania,chyba ze inni najemy/właściciele lokalu zdecydują inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko mam dwa
Dziecko mam dwa razy więcej lat niż Ty i trochę na tym świecie widziałam . Co zrobiłaś po liceum? Nic siedziałaś na tyłku czekając aż książę cie zabierze i będzie utrzymywał . Albo mamusia i tatuś do usranej śmierci a tu się przeliczylaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Okres ochronny to śmieszna sprawa i na dodatek nie aktualna.nie ma obowiązku utrzymywania pelnoletniego z rodzina,który sie nie dokłada do rachunków.Life iś brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina192
nikt cie nie pytał ile masz lat :) a po liceum nie siedziałam na dupie i nic nie robiłam, miała dochod z tym że z pracy na czarno no i tyle w tym temacie. Dzięki za konkretne wypowiedzi i za te od bezmozgow :P dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żużi
malwina192 bezmózgiem " to jest bezdomna laska ,która sypia z małolatem z technikum robi sobie z nim dziecko i jeszcze się dziwi ,że ją chca wyrzucic z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dochód :D boze dziecko co ty w
Dochód :D boze dziecko co ty wiesz o życiu poza pieprzeniem się nic :D Twoje infantylne wypowiedzi o tym świadczą , zasiłek z MOPS-u wystarczy Ci na dzieckoo :D hahahahaha wystarczy poczytać co piszesz, masz tyle co ci rodzice dadzą, albo rodzice faceta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dochód :D boze dziecko co ty w
00:02 [zgłoś do usunięcia] Żużi malwina192 bezmózgiem " to jest bezdomna laska ,która sypia z małolatem z technikum robi sobie z nim dziecko i jeszcze się dziwi ,że ją chca wyrzucic z domu. Braowi Żuzi medel za tą wypoiwiedz ::D::D::D:D:D: piękne podsumowanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dochód :D boze dziecko co ty w
Zasiłek z MOPS nie wiem czy wiesz jest uzależniony od dochodów, jeśli jesteś zameldowana i utrzymują Cię rodzice, nie dostaniesz nic, nawet jak powiesz że oni Ci kasy nie dają to Pani ci powie Pani tam mieszka i sayonara :D::D::D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żużi
Dochód :D boze dziecko co ty w miało być bezrobotna laska ale taki mnie nerw wziął na ten pustostan,,.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dochód :D boze dziecko co ty w
Zuzi praktycznie bezdomna tez , bo mieszkanie jest własnością rodziców i to oni decydują o prawie do mieszkania tam i jedno ich słowo i musi wypeirdalać tak jak stoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żużi
Dochód :D boze dziecko co ty w myślę ,że starszym zmięknie rurka jak zobaczą brzdąca ale na razie niech się laska zesra ze strachu -już im wstydu sporo przyniosła to niech się teraz pomartwi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudna sprawa x 2
Naskakujecie na te dziewczyne, a nawet nie wiecie jak bylo. Nie uczyla sie bo pewnie rodzice jej powiedzieli, ze nia ma pieniedzy i ma pojsc do pracy. Nie ma pracy w Polsce po liceum bez ukladow. Moze w markecie, ale to tez zalezy z jakiej czesci Polski jest autorka. To sie wziela za chlopaka i wyszlo jak wyszlo. Przynajmniej wie, kto jest ojcem ;) Niektore nawet tego nie sa w stanie ustalic i zyja. Ma sie uczyc, ma pracowac... A jak nie ma takiej mozliwosci zaraz po skonczeniu szkoly? Sama ma sobie zaplacic czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dochód :D boze dziecko co ty w
Mnie rodzice też nie dawali a skończyłam studia, studia dzienne sa bezpłatne to raz, gdyby siedziała grzecznie w domu nad ksiązkami i uczyła się, studiowała dziennie to na pewno by jej nie wyrzucili ani nie mieli pretensji jak teraz . Sama sobie zgotowała ten los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudna sprawa x 2
Niektore laski maja zachodza w ciaze w wieku 15 lat i rodzice im pomagaja. Nie mozesz na nich polegac. Lepiej sie wyprowadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys nie chcialam miec
pokolenie naszych rodzicow to pokomunistyczne skurwiele, ktore dostaly za darmo albo po preferencyjnych warunkach mieszkania wlasnie za to ze mieli dzieci. ZAPOMNIELI GNOJE, ZE TO WLASNIE DZIEKI TEMU ZE STANOWILI RODZINE Z DZIECMI maja mieszkanie bez kredytow hipotecznych. A na stare lata beda sie zglaszac, zeby dupy im podcierac, bo sami nie daja rady... CHAMSTWO Jakby ZUS wreszcie padl to inaczej by spiewali, bo wiekszosc z nim ma wczesniejsze emerytury, lewe renty itd a za komuny pracowali na pol gwizdka (czy sie stoi czy sie lezy 1000 zl sie nalezy), cwaniakowali, kradli i chlali. Teraz tez cwaniakuja i nie szanuja swoich dzieci, jakby sie one same na swiat pchaly, dzisiejsze mlode pokolenie 30 latkow na okraglo slyszy, jak ci sie nie podoba to wypierdalaj, albo darmozjadzie itp teksty. Skurwiele zapomnieli ze oni problemow z praca nie mieli, jak im sie nie podobala jedna szli do drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice chcą cię z domu wyrzucić? Współczuję rodziców-wyrodni i tyle! Ja się na prawie nie znam ale ciężko mi sobie wyobrazić żeby przepisy dawały takie prawo twoim rodzicom-raczej niemożliwe... Na wszystko trzeba mieć jakieś zgody ,pozwolenia, nie można od tak sobie czegokolwiek robić)))) Nie stresuj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko i corko
Malwina. Nie martw sie. Bedzie dobrze. Nikt cie nie ma prawa wyrzucic. Kobieta w ciazy jest pod ochrona. I takie tu prawo sie liczy. Z dzieciem tez nie moga cie wywalic. No powiedzcie sami dlaczego nie raz ludzie wynajmuja od obcych z dziecmi i jakos wlasciciel pozniej ma problem zeby sie pozbyc lokatorow? Bo takie mamy prawo w PL. Takze nie przejmuj sie bedzie oki. A te małpy to tu widze prowadza jakies dochodzenie. Zaraz padnie pytanie ile razy włożył itp. Beda zaraz ci wyliczac kiedy zaciazyłas i kiedy masz dni płodne. Wezcie sie za siebie małpy. Same jestescie takie czyste i perfekcyjne? Nie macie sobie nic do zarzucenia? Krowy duzo rycza a mało mleka daja. Wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak tylko mowia
"tez kiedys chcialam miec" w Twoich slowach jest wiele racji tzn ta pani co sie tak wymadrza ze ma 2x lat tyle co autorka zyla w innych czasach, w okresie w ktorym kazdy kto chcial miec prace to ja dostawal (nawet najwieksze zyciowe niemoty i niedorajdy - a przeciez nie kazdy jest zaradny i obrotny z natury ot statystyka) nikt nie mowil ze dziewczyna po liceum ze zdana matura (na studia szedl wtedy znikomy procent maturzystow i dobrze!)i w ciazy to patologia, raczej bylo to cos normalnego, panstwo otaczalo je szczegolna opieka a teraz te krowy ktore dostaly wszystko za darmo smia sie wypowiadac o mlodych ludziach ze glupie, puszczalskie i nieodpowiedzialne ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak tylko mowia
"ale wy jesteście durne", skad w tobie tyle jadu, taki totalny brak empatii i wrazliwosci godny prawdziwego psychopaty? zazdroscisz mlodosci dziewczynie? tego, ze przed nia cale zycie i wiele otwartych opcji do wyboru a ty juz swoje powiedzialas, swoje osiagnelas (zapewne mizerne to byly sukcesy skoros taka sfrustrowana ze musisz wyladowywac sie na forum internetowym,a czasy sprzyjaly znalezieniu pracy, zdobyciu wyksztalcenia i wysokiej pozycji spolecznej w przeciwnienstwie do obecnych). Fakt, ona jest obecnie w trudnej sytuacji ale zapewne da sobie rade i ma szanse podniesc sie i odkuc czego nie mozna powiedziec o tobie, jestes juz piesnia ktora przebrzmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Hola,hola szcekacze,w jakich czasach żyli nasi rodzice,to oni najlepiej wiedza,bo wam na talerz wywalili schaboszczaka,dali pomarańczy,kupili prawdziwej czekolady czy dali szynki bez okazuje.Tyle z nikt z was nie mysli jak o to trzebal bylo zabiegac.Gnojkami byliscie,walililiscie w pieluchy w tym czasem matka czy babcia stala pol nocy o wedlinke dla wnusia i papier Toaletowy zeby wnusia mail sobie czuc dupe wytrzec jak juz sobie poze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak tylko mowia
"ale wy jestescie durne" nawet zlosliwosci pod adresem autorki nie potrafisz wyrazic w wysublimowany, elegancki sposob, stac cie wylacznie na artykulowanie obrzydliwych wulgaryzmow -puszcza sie, rozklada nogi itd no ale coz, jezyk odzwierciedla wnetrze czlowieka oraz jego wizje swiata, jest emanacja jego duszy. Trudno sie zatem dziwic temu ze piszesz w taki a nie inny sposob- posiadasz wszak umyslowosc sfrustrowanej wiejskiej baby,"swietojebliwej" faryzeuszki ktora stac wylacznie na wytykanie innym drobnych potkniec i nad wyraz surowe oceny moralne bliznich. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giocondaaaaaaaaaaaaaaa
hhahaha wyksztalcone panienki z dobrych domow, madre i nowoczesne:) Komus sie zle powiedzie to od razu trzeba go jescze dobic i zwyzywac od nierobow i puszczalskich a temat oczywiscie zupelnie o czym innym. taaa, piekne pokolenie. 3 maj sie autorko, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Moze tak tylko mowia........... Dla mnie to Mary start w wiekt 19 lat,bez szkoly,bez pracy uzalezniona od humorow rodzicow. ta jeszcze sobie dziecko funduje i liczy na sponsoring rodzicow ojca dziecka,bo on tez wlasne wylazl z pieluch,rozoczal podstawowke i nie wie o Co. W tym swiecie bega.Kazdy z nas mial 19 lat,ale dzieki bogu niewiele jest pustakow,ktorzy najpierw zarobia potem zastanawiaja sie bedzie beda mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak tylko mowia
"kochanka franka" oh rzeczywistosc komuny nie byla zadna idylla czy arkadia (a wspolczesna jest? ta w ktorej zyje uprzywilejowana mniejszosc to i owszem, dla reszty ledwo wiazacej koniec z koncem nie bardzo), ale faktem jest ze sprzyjala jednostka nieporadnym (choc rownoczesnie tlamsila wzytskich ktorzy pragneli czegos wiecej),zapewniala im minimum godnej egzystencji oraz nie spychala na margines zycia spolecznego, po prostu parasol socjalny zapewnial wystzkim opieke i nikomu nie pozwalal zdechnac z glodu na ulicy, nie trzeba bylo byc szczegolnie obrotnym ani bystrum aby zdobyc mieszkanie, wykarmic dzieci i znalezc prace stosowna do wyksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak tylko mowia
a jakby tak wszyscy od zarania dziejow byli tak odpowiedzialni w kwestiach seksu i prokreacji to polowa wspolczesnie zyjacych polakow nie zaszczycilaby swiata swa obecnascia (dajmy na to prababka niejednego pomyslalaby - czworaki to nie jest odpowiednie miejsce dla wychowywania dziecka, nie dam kazkowi chociaz go miluje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma możliwość się odkuć.
Ma możliwość się odkuć. 19 lat ma nierób i nie poszła ani do pracy, ani na studia :D alez jasne na pewno osiągnie mnóstwo ... w produkowaniu kolejnego pokolenia nierobów i obiboków i kolejnej patologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak sie ma uklady
To mozna sobie pojsc do pracy zaraz po szkole ;) i to jeszcze lekkiej. Na studia nie poszla? A moze rodzice co teraz ja chca wyjebac nie chcieli puscic i powiedzieli, ze ma isc do pracy? Nie ma pracy bez znajomosci (jak sie nie ma fachu w reku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiedzialam o tym,
Ze edukacja w Polsce jest bezplatna ;) no zyc nie umierac. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×