Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _www.styleo.pl_

Prezent na Dzień Chłopaka

Polecane posty

Pomysłów na prezent dla chłopaka jest mnóstwo ale ciężko jest coś doradzić, jeśli nie zna się dobrze drugiej osoby. Żeby trafić w gust obdarowywanego trzeba wiedzieć co lubi, co go interesuje itp. Zawsze też można delikatnie podpytać czy czegoś nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woow czytałam regulamin, podrzuciłam swojemu i strasznie się podjarał :D czyli prezent już wybrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam coś zakupić praktycznego np. buty z multu.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

U nas na takie okazje są upominki a nie jakieś wielkie prezenty. Duży prezent jest na gwiazdkę i urodziny. Tak mamy ustalone 🙂 W tym roku planuję dać mu kufel do piwa z jakimś fajnym napisem. Widziałam takie w Empik Foto. Można nawet swój napis wymyślić 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina

ja zamówiłam mojemu mężowi najnowszą fifę 20 w przedsprzedaży na stronie media expert i wstyd sie przyznac, ale chyba ja bardzej ciesze sie z tego prezentu hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... ubierasz się ładnie, jakiś mały prezencik np do jego zainteresowań i organizujesz jakąś kolacyjkę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia

Ja chciałabym kupić mojemu kettlebell, myslalam o takim: https://flyingrose.pl/pl/p/Kettlebell-Reebok-Functional/399

Ale nie wiem jakie wybrać obciążenie. On trenuje na siłowni 3 razy w tygodniu, ale nie wiem jak się dociąża. Możecie coś doradzić? Bo ja kompletnie się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja swojemu kupiłam kosmetyki do pielęgnacji brody Masveri. On je bardzo lubi, używa na codzień. Takie praktyczne prezenty są fajne.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

ja swojemu w prezencie daję pupy :classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2019 o 03:33, Pariska napisał:

No wiesz... ubierasz się ładnie, jakiś mały prezencik np do jego zainteresowań i organizujesz jakąś kolacyjkę :3

Ooooo widzę że ktoś tutaj bardzo podobnie myśli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jamajkas napisał:

Ooooo widzę że ktoś tutaj bardzo podobnie myśli 😄

Bardzo mi miło z tego powodu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×