Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jest mi przykro..

Po co on to robi? Mógłby ktoś pogadać? ;)

Polecane posty

Gość Jest mi przykro..

W skrócie; Chodzimy do jednej szkoły, jestem w klasie niżej. W okolicach kwietnia byłam na poprawie i tam zagadał do mnie pewien chłopak.Bylismy wtedy ze znajomymi :). Pozniej sie potoczylo,przyuwazylam ze sie patrzy,zagadywal jak bylismy ze wspolnymi znajomymi, nie byl nachalny. Czulam ze mu sie podobam, ile razy sie mijalismy to patrzyl na mnie, raz sie usmiechnal.. :) Niestety go olewałam gdy czułam że moze sie to za daleko posunąć.. Gdy stał w grupce swoich kolegów, widziałam ze patrzyli na mnie i rozmawiali o mnie. W okolicach czerwca zaczął się trzymać z moimi rówieśnicami z innej klasy - od sierpnia jest z jedną z nich. Nie myslalam o nim, a jednak śnił mi się raz, przytulał mnie i jakby pocieszał , to był miły sen.Nastepnego dnia sie dowiedzialam od kolezanki ze jest z tamtą. A teraz w ciagu roku widzę że on na mnie patrzy za każdym razem gdy się mijamy... Czuje jego wzrok na sobie gdy odwrócę głowę, w tłumie spotykają się nasze spojrzenia... Z tamtą nie zauwazylam zeby był ciągle na przerwach, rozmawiają ze sobą ale nie okazuja sobie zadnej czulosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×