Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffffffffffffd

Czy to prawda ,ze faceci wolą dziewice?

Polecane posty

Gość ffffffffffffffd

to prawda czy mit ? bo sama ju8z nie wiem... wiekszosc gdy uslyszala ze jestem dziewicą raczej uciekala kiedys weszlam na czat, napisalam ze jestem dziewicą i pisali sami zboczency tzw'' łowcy dziewic'' ktorzy seryjnie rodziewiczają i szukają dalej, taki fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę po prostu :)
zgadzam się z Argen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellls fire
z dziewcami są same problemy zwlaszcza jak zacznie krwawic masakra a nie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik prawda...faceci przynajmniej ci których ja spotykam jak tylko dowiadują się, że seks po ślubie to uciekają szybciej niż przyszli...smutna rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie chce zadnej
mam juz tyle lat ze wlasna reka mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka o taka
Dziewice i nie dziewice chodzi o to by kobieta nie miała przygodnego seksu ani jakiś seks układów. Jeśli kobieta uprawia seks w stałym związku z miłości to nie jest wcale gorsza od dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka o taka
Czasem po prostu nie układa się ludziom ale to nie znaczy, że się nie kochali gdy byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,faceci
nie cenią ani dziewictwa ani kobiet z zasadami, cwaniary i te..co się puszczają mają najwygoniejsze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sde
"guzik prawda...faceci przynajmniej ci których ja spotykam jak tylko dowiadują się, że seks po ślubie to uciekają szybciej niż przyszli...smutna rzeczywistosc..." tu mowa o dziewiach, a nie o seksie po slubie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
do jeszcze dziewica- chyba ojciec zalozyciel wlasciciel zrył ci beret kaszmirowy -skoro do slubu chcesz czeakc- błona ci wyschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien pan tu pisze
",,,,,,,,,,,,faceci nie cenią ani dziewictwa ani kobiet z zasadami, cwaniary i te..co się puszczają mają najwygoniejsze zycie" Jak wybierasz takich facetów to akurat Twój błąd. Ja akurat szukam właśnie kobiet z zasadami a dziewictwo to jak najbardziej zaleta. Zadajecie się z jakimiś dziwnym,i typami a później uogólniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i co
Co za debilne pytanie. Tak jakbym spytał czy kobiety lubią kolor zielony. Ja tam nie mam nic do dziewic, fajnie by było być 1 mężczyzną dla swojej żony...a to, że nie byłaby boginią seksu za 1 razem? :0 Jakie to ma znaczenie? Chodzi o coś więcej niż tylko o seks. I nie porównujcie jednej rzeczy: kobiety zarzucają, że mężczyźni chcieliby dziewicę za żonę a sami ruchali. Prawda, prawda, tylko, że jest jeden szczegół który NAS różni. Dla mnie nie ma żadnego znaczenia jedna czy druga laska z którą kiedyś spałem. Nie ma ŻADNEGO znaczenia, nie mam żadnych uczuć, wspomnień, było fajnie i tyle. U kobiet jest przecież inaczej, każda "rozkminia" partnerów seksulanych, tęskni, porównuje, przypomina sobie, chuj wie co jeszcze. To jest ta drobna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
tylko religijn ekretynki czekaja do slubu -debilki -kler zrył im beret kaszmirowy -a po slubie to co? zakrwawione przesciardało s e wywieszą za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i co
No i tak szczerze: tak to już jest, ja bym chciał żonę dziewicę - w każdym razie nie miałbym nic przeciwko, było by miło :) Tak to już jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem i co
veloka -> zryty beret to ty masz i właśnie pokazałaś to swoją wypowiedzią. To, że ktoś ma inne przekonania niż ty oznacza, że ma zryty beret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
smieszy mnie ze ktos moze uwazac kaplanow za autorytety -ja ich uwazam z a gówno i skurwieli- oni sa mentalniee w starozytnosci -vide co KK w sredniowiczu glosil o kobietach np- św Tomasz z Akwinu- kobieta to nieudany męzczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
na sycylii jeszcze po 2 wojnie był zwyczaj wywiesznaia zakrwawionego przescieradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------
Ale glupoty. Fakt, ze sie jest dziewica moze miec niewiele wspolnego z kaplanami i ich autorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
przeciez to religie sciesle kontroluja seksualnosc kobiet- od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------
Brednie, sama kontroluje swoja seksualnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
religijni rodzice i dziadkowie -debile skurwiele ciemniacy -wpajaja religijnosc o d kołyski i jak sie baba od tych bzdur nie wyzwoli to zachowa cnote do slubu i urodzi stado dzieci lub umrze jkao stara dzizewicaz wyschnieta błona jesli meza nie znajdzie-bo przeiec bez slubu nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
religijni ciemniacy zwykle zostali stworzeni przez rodzicow- a Kk glosi ze przyjenosc z seksu to grzech ze trza go uprawiac dla prokreacji tylko - religijna idiotka -zwlaszcz aj esli nalezala do religijnej organizacji ma zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesłuchajcie tej co gada o KK
i kapłanach bo ona jest chora psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------
veloka ty masz zryty beret i szkoda mi ciebie jesli nie widzisz roznicy miedzy byciem dziewica a czekaniem z seksem az do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
poczytajcie s e Katolicy i seks Petera Stanforda oraz Życie sekualn e ksiezy -Aleksandra Hanslera-Krzyz Pański z Kosciolelm -Karlheinza Deschnera -i Eunuchy do raju Ute Ranke -Heinemann-tam jest swietnie opisan ejak chrzescijanstwo zwlaszcza KK podchodzi do seksu - i smiesznie i strasznie - ciemnota totalna -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veloka
a KK potepia nawet jednodzietnosc- na portalu fronda jest wywiad z jednym zakonnikiem pt Czy jedno dziecko to grzech ? i ten mędrzec stwierdza ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×