Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foletrowonowa

Po jakim czasie dzwonią z konkursów urzędniczych?

Polecane posty

Gość foletrowonowa

Witam, mam pytanie: po jakim mniej więcej czasie dzwonią z takich instytucji, gdzie jest konkurs urzędniczy? To pewnie zależy od ilości wpłynięcia ofert. Termin składania był 3 wrzesień. Czy zadzwonić i zapytać (anonimowo) czy już kogoś wybrali? Doradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789!
Nie!. To zależy od tego czy burmistrz, wójt, czy starosta ma ciebie w dalszej lub bliższej rodzinie :D Jak nie ma cię wcale, to chyba już wiesz gdzie twe CV spoczywa doskonale ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
czasem dzwonią po trzech minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789!
Oczywiście, jak Burmistrz jest tatusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789!
Wujek ?, po godzinie ! Stryjek ?, po trzech ! Kuzyn ?, po tygodniu, jak nie było bliższych, itd., itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_na_wyjazd
od 1 do 2 miesięcy u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789!
Oooo, to burmistrz był 10 wodą po kisielu ? :( I co ? Przyjął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_na_wyjazd
Tak się składa, że nie mam żadnych znajomości. Udało mi się dostać już raz pracę w adm. państwowej, bo byłam najlepsza i mam nadzieje, że teraz będzie podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_na_wyjazd
A jak nie to wyjadę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
minęły 2 tyg od złozenia dokumentów do szkoły (konkurs na referenta) juz chyba nie mam sznas, zeby do mnie zadzwonili? a moze sama tam zadzwonie i zapytam? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghdsdfg
A na stronie gdzie było ogłoszenie, lub na stronie tego urzędu nie ma listy kandydatów? Bo wiem że na takie stanowiska to czesto muszą wyswietlić listę do wglądu dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
jest tylko inf. ze bedzie podane w BIP już 1 nazwisko wybrane... doradzcie, czy tam zadzwonic? tylko co zapytac? czy nabór juz skonczony? wyjde na jakas kretynkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789
W/g mnie nie. Ale tam, w urzędzie "sami swoi" te ciotko wujko-pociotki i cała sitwa będzie rżała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
to nie dzwonie masz racje, pewnie wzieli jakas siostrzenice...:P niech idą na drzewo kanalie! nie czekam na żaden telefon!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789
A co ?, masz nazwisko takie jak ktoś z kliki ?, czy jakieś różniące się jedną literką ?. Wiesz, jak tak piszę, bo mam sąsiada Wice wójta od 3 kadencji i starostę co to różni się ode mnie jedną literką :D. Naprawdę.......znam temat i klimat. P.S. Nie jestem żadną "biurwą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
nie mam nazwiska z kliki startowałam, ale za wysokie progi pewnie dla mnie niepotrzebnie na xero wydałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_na_wyjazd
Dla mnie też. Szkoda było mojego czasu na studia, podyplomówkę, kursy itd. Uwielbiałam swoją pracę i chciałam być najlepsza, ale dziś to za mało. Dla mnie to było prawdziwe powołanie i dawało mi dużo satysfakcji, bo nie raz pomogłam, wypełniłam, wytłumaczyłam, napisałam. Bardzo to lubiłam. Szkoda, ale takie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghdsdfg
nie wiem co ci doradzić ale ja miałam parę razy (dokładnie dwa) taką sytuację że kazano mi zadzwonić w terminie takim i takim i dowiedzieć się czy moje cv gdzieś przydzielono, do jakiejś rekrutacji. W urzędach często podają do publicznych wiadomości więc wydaje mi się że nie będzie głupio się spytać. Co do nazwisk podobnych to kiedyś nosiłam dokładnie to samo nazwisko co burmistrz, żeby było śmieszniej to mało spotykane nazwisko. Nie było pokrewieństwa o którym byśmy wiedzieli ale to był jakiś znajomy wujka ze szkoły. Z jednej strony fajnie bo mówiło się nazwisko i zawsze wszystkie kwity i papierki mieliśmy załatwiane od ręki. Ale z drugiej strony wujek próbował na zwykłego fizycznego jakąś robotę podłapać, nawet na sezon to mu kolega burmistrz powiedział że jakby miał inne nazwisko to by mu pomógł ale nie chce plotek że burmistrz sobie rodzinę zatrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×