Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alina1234

Pomocy!!!!!! Beta hcg!! Wahania! ciąża?, escapelle

Polecane posty

Gość alina1234
TTak wszystkie robiłsam w jednym. Wczoraj byłam u lekarza, miałam usg - mówi ze ciazy w macicy nie ma i pozaa macica tez nic nie widzi. a wyniki tych badan sa dla niego dziwne szczegolnie ze były właśnie robione w jednym laboratorium. Kurde chyba juz powinnam przestac spinac ale caly czas pojawia mi sie jakies pobolewaie po lewej stronie brzucha i dziwne uczucie w piersiach od paru dni. lekarz mowi ze to ze streesu. przecierz widział by ciaze majaca 13 tyg na usg nawet jesli była by poza macica. mam nadzieje... Ciekawa 1515 Tb tylko jeden wyik wyszedł wskazujacy na ciaze, moze to po prostu bład byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
A co do okresu to wydaje mi sie ze to plamienie po escapelle powinnas potraktowac jak okres i liczyc cykl od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem już co o tym myśleć. Wszyscy mi mówią, że to mało prawdopodobne żebym była w ciąży, albo mnie tylko tak pocieszają, a ja rozpoznaję u siebie coraz to nowe dolegliwości świadczące o ciąży. Zawsze byłam zmarźluchem, a od jakiegoś czasu, zauważyłam, że jest mi całkiem ciepło (kiedyś w takiej temperaturze bym drżała z zimna). Czuję wyraźniej zapachy, nie mogę znieść dymu papierosowego. A w tym laboratorium mogli mi oznaczyć kilka razy niewłaściwy hormon (tą wolną podjednostkę beta, która służy do czego innego), a nie ciążowe hcg. Poza tym babeczka w lab mi powiedziała, że jedna z maszyn niedawno im się zepsuła :( U ciebie to by było na prawdę dziwne, gdyby po takim czasie ciąża nagle by się jednak jakoś cudownie pojawiła na USG... Może zrób badanie w jakimś innym laboratorium? Z jakiego miasta jesteś? Ja mam USG dopiero 20.11, a kolejne beta hcg 19.11 - w innym laboratorium, spodziewam się przykrej niespodzianki :( a najgorsze jest to, że jeszcze muszę cały tydzień czekać bezczynnie, bo nie stać mnie ani na USG ani na płatne badanie w innym laboratorium. Roboty na studiach od cholery, każdy coś ode mnie chce, znajomi się obrażają, że odwołuję z nimi spotkania... a w środę czeka mnie jeszcze leczenie kanałowe zęba, który ma 3 kanały :/ leczenie jest oczywiście płatne, nie można zrobić RTG zęba, nawet nie wiem czy dostanę znieczulenie. Sorry, potrzebuję się wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina1234
Kurde wez nakrecamy sie strasznie. To troche śmieszne co mowisz ze w laborstorium 2 razy oznaczyli inna rzecz. Ale to rozumiem sama wymyslam np ze moj organizm jest wyjatkiem i nie wytwarza beta hcg tak duzo jak powinien albo ze 3 razy lekarz tej ciazy nie widział a ona tam jest. najgorsze ze slepo w to wierze. Tez przez to wszystko strasznie odciełam sie od znajomych tylko bym w domu siedziaa i w sufit patrzyła.A o naucve na studiach nie wspomne. Masakra po prost nie wiem czy to wszsytko moze byc wymysł mojej psychiki. Ze ona jest az do tego zdolna;( A co z normalnym testem ciazowym robiłas? mi wychodziły negatywne choc na kazdy sie tak wpatrywałam i jakby widziałam jakies przebarwienie ale to chyba wymysły. Nie no popadłam w psychoze;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam schizy ciążowe już kiedyś i naprawdę byłam przekonana, że byłam w ciąży, ale mam jednak wrażenie, że tym razem jest inaczej i naprawdę się doigrałam :P Nie miałam wtedy tylu objawów... Testy ciążowe z moczu nie wykazały ciąży. Jednak są kobiety, którym nawet przez całą ciąże jej nie pokazywały. Ja też wpatrywałam się w nie i na żadnym nie było nawet bledziutkiej drugiej kreseczki (poza jednym, który robiłam jakieś 2 lata temu. Wyszła mi blada kreska chociaż nie było ciąży. Dlatego przestrzegam przed tym testem - bobo strumieniowy. Czytałam w internecie, że paru innym dziewczynom też pokazał fałszywie pozytywny wynik). Wiesz, ja mogę, jak się okazuje, stresować się i obawiać przez 3 tygodnie... miesiąc. Ale jak to będzie jeszcze dłużej trwało to chyba zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem

ja wczoraj 9 dzien po owu mialam bete <2.30 nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×