Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

Gość Podszyw hehehe :D
W okolicy jednej z norweskich szkół doszło do konfliktu z udziałem grupy polskich nastolatków. "To bandyci i idioci" - skomentował zajście przedstawiciel Polonii, a jego wypowiedź miejscowa gazeta wykorzystała, jako tytuł artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
wlasnie w tym problem, ze wspolczesne kobiety, nawet te brzydkie, glupie co maja nieiwele do zaoferowania maja kosmczne wymagania wzgledem facetow, takze w lozku bo przeciez feministki wmowily ze kobieta ma prawo do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
Mylisz się ździro." Ej no, ja chwalę podszywy, a Wy mi tu z takimi A co by było gdyby niczek nie był czarny hhihihihi :D szybko stałabyś się puszczalską polly z moich marzeń :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
kobieta ma prawo do orgazmu Popraweczka kobieta ma prawo do spermy :D tada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
ale mam czarny niczek kochany podszywku Lubię Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
W ringu będziemy tylko my, czyli on i ja. Przebija mnie doświadczeniem i wagą, ale liczą się też inne argumenty. Kilka na pewno mam, a więc spokojnie - powiedział w rozmowie ze "Sportem" Jacek Wiśniewski, który w sobotę zadebiutuje podczas KSW20 w ringu MMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co feministki wmówiły?! Oczywiście, ze ma prawo do orgazmu, tak samo jak facet. Nie wiem co w tym jest dziwnego. Tak jak facet, który nie byłby zaspokajany w łóżku chciałby często do tego łóżka chodzić? Tak samo jest z kobietą. W innych wypadkach masz potem lamenty z cyklu: mąż/ żona nie chce się kochać. A jak ma chcieć skoro nie ma z tego żadnej przyjemności?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
"pijcie albowiem to jest sperma moja " Uraczyłem tym cycatem tfu! cytatem dwie cycate miłe niewiasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
polly skończ pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
Polly84 Ale nie chcesz bym poszerzyłe twe nikłe horyzonty seksualne ? czemu się opierasz ? i masz zaczerniony nick a mam tyle pomysłów na dowcipy z lekkim zabarwieniem erotycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
oczywiscie ze ma prawo do orgamu, ale nie musi miec orgazm przez feministki facet musi dac kobiecie orgazm bo inaczej jest niefacetem nie liczy sie przyjemnosc kobiety w lozku, uczucia miedzy para, musi byc koniecznie orgazm, bo jak nie ma to facet lajza, orgazm nie jst najwazniejszy w skesie pomijam fakt ze orgaz u faceta jest automtyczny a u kobiet nie, kobieta musi sie nauczyc orgazmu i w duzej mierzty to od kobiety zalezy czy bedzie miala orgazm czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
Że co feministki wmówiły?! Za dużo przeglądzasz magazynów erotycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
Tak jak facet, który nie byłby zaspokajany w łóżku chciałby często do tego łóżka chodzić ALE co ty porownunujesz jak niby kobity zaspokaja facetow w lozku?? co nibyt robia? ze rozloza nogi, prosze cie.. pisalem, zaspokoic kobiete w lozku a faceta to ogromna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
facet. takii Rozwala mnie twoj "marudny spokój" ty jeje wszystko tak pięknie chcesz wyjaśnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywku ze swoich horyzontów jestem zadowolona, z czarnego niczku również :) Ale piszesz świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
Polly84 A więc bywaj maleńka :D ( ale ze mnie kozak ) może jeszcze się spotkamy choć nie wiem czy trafi Cię to szczęście PA ! ( do tego romantyczny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież tłumaczę Ci, że piszę o związku - że niby po kilku latach stażu wystarczy rozłożyć nogi i to jest zaspokojenie?! chyba żartujesz. Jeśli byłoby to takie proste to nie pisałyby tu tabuny kobiet, z którymi własny mąż nie chce sypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
Polly fakty, patrz na fakty co musi zrobic kobieta by facet mial orgazm, a co musi zrobic facet by kobieta miala orgazm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahah
co musi zrobic kobieta by facet mial orgazm, a co musi zrobic facet by kobieta miala orgazm, Facet musi "wyjść z siebie" a kobieta tylko kilka razy liźnie i wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
te tabuny kobiet to sa zazwycaaj tak brzydkie i leniwe w lozku ze nawet faceci co prawie nic nie wymagaja nie chca z nimi sypiac jesli kobieta nie musi robic wiele w lozku by zadowolic faceta, nie robi nawet tego, to nic dziwnego ze facetom sie odechciewa seksu z takimi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu te kobiety o których piszesz to jakieś Królewny Śnieżki, mam Ci tłumaczyć kobiecą psychikę- jak facet jest dla nas atrakcyjny, pociąga nas to wcale tak dużo robić nie musi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
chetnie przeczytam wytulaczenie kobiecej psychiki, mniemam ze nie tylko ja.. zatem slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
To po co chodzic do lozka z facetem jak nie ma sie orgazmu?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujtikt
Z wysokim przystojniakiem nawet by się miało orgazm, a z jakimś przeciętniakiem nigdy nie ma się orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet. takii
polly niestety fakty sa inne tobie sie tylko tak wydaje, ale wierz mi, ze facet by kobieta miala orgazm musi sie solidne napracowac, duzo bardziej niz kobieta na orgazm faceta juz nie wspomne o tym co facet musi robic by rozgrzac kobiete a co kobieta by facet byl gotowy na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się zgadzam- kobiety często przyjmują postawę z cyklu- jestem kobietą i to wystarczy. Nie wiem- ja na mojego patrzę i zauważyłabym gdybym przestała go kręcić, akurat to do wychwycenia trudne nie jest. I po kilku latach też trochę nad tym łóżkiem trzeba pracować, bo jest przyzwyczajenie, rutyna... i tu tez kobieta sporo pracy musi włozyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujtikt
Dlatego ja się sama zabawiam swoją "pusią " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×