Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AUS.com

Coraz więcej męzczyzn wybiera życie bez kobiet. Co one zrobią?

Polecane posty

Gość krisss
"wziol" - teraz juz mniej wiecej wiemy dlaczego nie masz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
Cholera, coś w tym jest - to wszystko przez to, że rozwinęły nam się lepiej mózgi i świadomość Racja :) ale pamiętaj że mamy pierwotne instynkty jeszcze a one nigdy nie zaginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie obchodzi co one
"Oboje pracujemy. Wracamy do domu, ja gotuję, pół godzinki coś posprzątam. Potem prysznic i albo wieczorek w domu/ filmy/kolacja/łóżko/kąpiel, albo wychodzimy. Gdzie to przemieszanie ról? Niby aktywnośc zawodowa sprawia, ze jestem mniej kobieca? Wbrew pozorom daje duży komfort, brak martwienia się finansami, co za tym idzie spokój i dostatnie życie (czytaj- brak marudzenia )" Widocznie masz to szczęście, że spełnia jakieś tam twoje wymagania, i nie musisz na niego psioczyć i wymagać Bóg wie czego w każdym innym wypadku zjadłabyś faceta na śniadanie(o ile masz jakies większe wymagania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
Gwalty mamy teraz karalne?zreszta jakby wam gwalcili siostry i matki inaaczej byscie gadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
"wziol" - teraz juz mniej wiecej wiemy dlaczego nie masz kobiety Może komentarz dotyczący treści ? czy jesteś tylko kolejnym "wrażliwym chłopczykiem" co patrzy tylko ja coś jest napisane ale treści nie zauważy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szef mody
hahaha bo nam pozwalacie buhahaha synek idź sie obetrzyj bo ci gile wiszą.Na takiego jak ty to ja mogę nasikać co najwyżej , kolejny prawiczek u mamusi się obudził. Logika jest męską cechą:opisze wam dzień matki polki cierpiętnicy i jej męża. Mpc ;pobudka 6 , zrobić śniadanie , wyprawić dzieci.Biegiem do pracy, po pracy zakupy obiad, bo mąż wróci zmęczony.Lekcja pranie prasowanie, Zrobić kolację wykapać się i paść na twarz o 24 , bo o 6 pobudka.Przy okazji wysłuchać jak się zapuściła, że jest zmęczona. Facet: wstać , iść do pracy , zjeść obiad , wyjść na zakupy w wersji lepszej.Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie obchodzi co one
Na szczęście mamy jeszcze coś w zanadrzu - wywołajmy wojnę i walczmy ze sobą, ale nie brońmy kobiet - niech one staną się ofiarami - zobaczymy jak szybko by przybiegły z płaczem, że "kolerzanke gwałcą". To doświadczenie okrutności wojny raz na zawsze zniszczyło by w nich to narzekanie, wymagania, które teraz forują jak chcą, bo czują się pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
napisz cos tresciwego, to sie od niose, poki co piszesz o gwaltach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
Idz debilu puknij sie z rozpedem bn nie wiesz czym jest wojna! nie tylko gwalceniem ciemniaku tak chcesz umierania niewinnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szef mody
wasi ojcowie chyba gwałcili wasze matki, poglądy jak z epoki łupanej, a teraz idźcie posiedzieć na ławce przy piwie i trawce,w męskim gronie się gwałćcie.Jak wam zasadza ogóra w tyłek ,,,, a nie lepiej nie , bo się za bardzo podniecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
hahaha bo nam pozwalacie buhahaha synek idź sie obetrzyj bo ci gile wiszą.Na takiego jak ty to ja mogę nasikać co najwyżej Doprawdy to dlaczego w Europie w Afryce i innych częściach świata jest tyle zabójstw kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
do szef mody Tak naprawdę pierwszy lepszy mężczyzna na ulicy mógłby cię zabić i nic byś nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
kobieta tez by cie mogla zabic na ulicy i nic bys nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
Idz debilu puknij sie z rozpedem bn nie wiesz czym jest wojna! nie tylko gwalceniem ciemniaku tak chcesz umierania niewinnych? Wiem co to jest wojna i nigdzie nie napisałem że jej pragnę tylko może ona być bo jest nieciekawie na świecie po za tym spójrz na bliski wschód wojna za wojną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widocznie masz to szczęście, że spełnia jakieś tam twoje wymagania, i nie musisz na niego psioczyć i wymagać Bóg wie czego w każdym innym wypadku zjadłabyś faceta " A jakie to są większe wymagania? Mnie to wystarczy- podoba mi się, jest zaradny, czuły ale i stanowczy. No i co ja mam udziwniać? Dorabiacie druga teorię nie wiadomo do czego. a Ty jak spojrzałbyś na kobietę- musi być atrakcyjna, mądra, czuła, nie? O uczuciach nie piszę bo to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
kobieta tez by cie mogla zabic na ulicy i nic bys nie zrobil Raczej nie chyba jak by była uzbrojona w broń palną a to było by naprawdę rzadkość kobiety są dużo mniejsze zwłaszcza do mnie 192cm po za tym nie odnoście tego tak bardzo do mnie bo ja nie chce nikogo zabijać :D tylko tak mówię że świat się zmienia bo faceci nic nie robią nie mówię że to złe zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
To jedz na bliski wschod i walcz :o kto broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
A co maja faceci robic?gwalcic durniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
wystarczyloby ze potraci cie autem i juz po tobie, zadna bron jej niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
To jedz na bliski wschod i walcz kto broni? No ktoś to musi robić ty nawet nie widzisz w jakim żyjesz świecie i że gdyby nie żołnierze to ciągle by były zamachy terorystyczne czasem siła którą tak krytykujecie jest potrzebna chociażby do zachowania pokoju bo gdyby tam nikt nie walczył ścieli by Ci łeb maczetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
Przez mezczyzn sa wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
wystarczyloby ze potraci cie autem i juz po tobie, zadna bron jej niepotrzebna No możliwe ale to nie jest przewaga stała kobiet bo facet też może ją przejechać samochodem też może ją zastrzelić ale może ją pokonać bez niczego też a kobieta bez niczego nie pokona faceta no chyba że jakiś mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
A co chcesz sie bic z kobietami?zawsze znajdzie sie silniejszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
czemu temat nam się przeniósł na działania wojenne? No dobra trochę się zapędziłem nie powinienem naruszać waszego spokoju kończmy działania wojenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
no tak, ale technika poszla do przodu i kobiety takze nia dysponuja, sama sila fizyczna jest dzis drugorzedna, wojen tez nie prowadzi sie na piesci, za niedlugo to kobiety beda rzadzic swiatem i technika wlasnie im w tym pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
A co chcesz sie bic z kobietami?zawsze znajdzie sie silniejszy od ciebie Nie ! wy nic nie rozumiecie po za tym czemu odnosicie to do mnie ! Ja mówię że świat się zmienia tylko dlatego że mężczyźni na to pozwalają a nie że przez kobiety i o to mi chodziło a nie jakieś pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagt
Swoja laske tez obijasz zeby wiedziala gdzie jej miejsce i kto silniejszy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fknsajpghasuih92359016
no tak, ale technika poszla do przodu i kobiety takze nia dysponuja, sama sila fizyczna jest dzis drugorzedna, wojen tez nie prowadzi sie na piesci, za niedlugo to kobiety beda rzadzic swiatem i technika wlasnie im w tym pomoze To prawda ale w normalnym życiu bez wojny nie masz dostępu do broni a kobiety sa słabsze i mniejsze i w bezpośredniej konfrontacji fizycznej z facetem nie mają szans co czyni je podatnymi na niebezpieczeństwa zbrodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×