Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek25

Toksyczni rodzice

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Masz na mysli dziewczyne ? A jakie ta dziewczyna ma relacje ze swoimi rodzicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co różne ogólnie dobre czasem się pokłóci ale jej pozwalają żyć a moi się nie chcą zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym jej nie poznał pewnie bym się dawał rodzicom ale to ona dała mi powód że pierwszy raz powiedzieć "nie " rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Co znaczy "daja zyc" ? W czym sie to przejawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pozwalają budować ze mną szczęśliwy związek a moi rodzice mają do mojej dziewczyny uprzedzenia bo nie jest taka jaką sobie wymarzyli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
Wiesz co .. moja dziewczyna nie jest super zgrabna nie jest szczupła ale mnie rozumie wspiera mnie .. a rodzice moi i tak tego nigdy nie zrozumieją .. takiej dziewczyny nie znalazłbym nigdzie na świecie.. a rodzice co mi powiedzieli ? że sa lepsze na swiecie wiesz to kolejny powód dla których nie chce dłużej z nimi żyć. Z dziewczyną sie rozumiemy nawzajem , wspieramy się idt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
Dla mnie najważniejsze teraz jest aby budować szczęście w związku nie mogę pozwolić sobie na takie traktowanie przez rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Filipie - wydaje mi sie bardzo malo prawdopodobne zeby Twoi rodzice nie akceptowali Twojej dziewczyny ze wzgledu na jej urode czy figure. Wspomniales , ze dzieki niej pierwszy raz sie rodzicom postawiles/poklociles. Mozesz napisac cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu dzień byłem bez rodziców .... zostałem z dziewczyną rano wróciłem nic nie mówili .. tak sie postawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
A rodzice naprawdę jej nie akceptują sami mi to powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A powiedzieli dlaczego jej nie akceptuja ? Moze podaj jakas litere , ktora okreslisz te dziewczyne , bedzie sie krocej pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieli mi nawet inna dziewczynę podstawić żebym zerwał bo wiadomo "inne ładniejsze i lepsze...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
literę? tzn co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pisac bez przerwy "moja dziewczyna/Twoja dziewczyna" zastapmy to litera. Duza litera. Wybierz jakas. Bedzie sie krocej i szybciej pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że nie jest ładna .. i dlatego że nie poświęcam już tyle czasu rodzicom co dziewczynę ... myślę matka czuję zazdrość tylko nie chce mi o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A co powiedziala matka tej dziewczyny na to , ze jej corka spedzila z Toba noc ? Lubi Cie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
powiedziała że "dobrze że to zrobiłem". tak lubi mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Opowiedz cos wiecej o sobie i o swoich rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna amelia ææ
Jacy sa , jak zyja , co w nich lubisz a czego nie. Z kim masz lepszy kontakt z matka czy ojcem. Masz rodzenstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice mają wiele błędów w środku. Na zewnątrz udają świętych ale ja wiem jaka jest prawda. Od zawsze odkąd pamiętam mieli wypaczone spojrzenie na świat i takie spojrzenie mi przekazali. Kiedy ktoś w rodzinie lepiej sie uczył zawsze to ja byłem najgorszym. Chceli mnie wychować na najlepszego człowieka ale im się to nie udało. Zawsze udawali że są "religijni" chodzili co niedziele do kościółka ... a ostatnio co się dowiedziałem ?? ojciec pije a matka pali.. w ukryciu.. i gdzie tu szczerość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROdzeńswto mam dwie siostry ale one są inaczej traktowane rodzice ich bardziej lubią sa do nich nastawieni pozytywnie .. starsza siostra (29 lat) ma już chłopaka żyje sama zarabia na siebie rodzice jakoś nie mają problemów ... siostry jakoś nie zabardzo mnie lubią .. kiedy miałem problemy nawet się tym nie przejeli zbytnio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mozesz bardziej rozwinac to "wypaczone spojrzenie na swiat" ? Moze pamietasz kiedy i w jakiej sytuacji to zauwazyles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy kontaktu nie mam z nikim niestety ani z matką ani z ojcem jeszcze normalnie nie rozmawiałem no chyba że kłótnie . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to juz ustalilismy szczerosc nie jest potrzebna potrzebne jest wyrachowanie a od kosciolka sie odczep, bo kosciolek to nie hotel dla swietych ale szpital dla chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pamietasz ostatnie Swieta i choinke Kto w Waszej urodzinie ubiera choinke i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
Oni są religijni na niby , ojciec słucha ciągle radia maryja a co najlepsze jest bezrobotny tzn. nie chce mu się iść do pracy to matka na niego zarabia.Przekładali swój "fanatyzm" religijny na mnie .religia to u nich świętość .. tzn . nie mogłem spędzić dnia z dziewczyną bo zaraz będę miał dziecko nie mogę się ubierać po swojemu po od razu ze ubieram się jak wieśniak ... chore. Matka raczej słucha się ojca ... niewien czemu.. ostatnio jak zostałem u dziewczyny dzwonili do mnie i.. no właśnie.. rozpętało się piekło zaczeli się drzeć żebym wracał że wezwą policje że mi autobus ostatni ucieknie idt.... ogólnie wiadomo co zrobiłem .. nie posłuchałem .. mam 21 lat nie będą mnei ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip~~
Ja szczerze nie mam nic do kościoła bo sam jestem wierzący ale jeżeli ktoś udaję religijność to dlaczego robi jedno tak a drugie inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie święta ja ubierałem choinke ale była raczej sztywna atmosfera więc nie za bardzo się do siebie odzywaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×