Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martynkaa_19

ciąża, facet, wszystko razem

Polecane posty

Obawiam się, że jestem w ciąży... nie mam specjalnie objawów, miałam okres, ale był dziwny, widać mi żyły na piersiach i pobolewają mnie jajniki w okolicach pachwin, dlatego się boję. W dodatku chłopak, z którym mogę być, nie odzywa się do mnie od prawie 4 tygodni... zależało mu na mnie, a nagle przestał się odzywać. Nie odpisuje na smsy, na gg, nie odbiera telefonu... co, jeśli jestem w ciąży? on ma 26 lat, podobno mnie kochał... a teraz nie będę mogła liczyc nawet na jego pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
Najpierw zrób test a nie zamartwiaj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbggadbgadg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
ale jaki tu sens jest czekac? test kosztuje 10 zl. po takim czasie praktycznie dostaniesz 100% odpowiedz. po co sie martwic, zastanawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze było mi widać żyły na piersiach, ale teraz chyba bardziej. Od stosunku minęło jakieś 5 tygodni. Czekam na drugi okres, mam go dostać za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongo_wwa
kobiety.. jak sie was kocha szczerze, to nas olewacie i łamiecie serca, a wierzycie w "kocham" i miłość od pierwszego włożenia :D napewno sie odezwie, przecież widać że mu zależy i ma powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasoaia
jaka dziecinada... jestem w ciązy bo mam żyły na piersiach i bolą mnie jajniki, dla mnie to po prostu smieszne!!! zrób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opop0-
chłopak dostał co chciał i zwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli to nie kolejna
następna nawiedzona- dziewczyno, co nie wejdę na kafe, to widzę kolejny temat założony przez Ciebie dotyczący tej samej sprawy, weż się w końcu otrząśnij, jak podejrzewasz ciążę, to zrób test beta hcg, który da Ci 100% pewność i przestań zaśmiecać forum, bo ile można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ginekolog lub test ciążowy, ale nie zamartwiać się na zapas. No i na przyszłość uważać, jeżeli nie chcesz takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Martynka nudzisz. Testu nie zrobisz, bety też nie to na co ty liczysz? Jeśli facetowi też tak jęczałaś to wcale nie dziwne że się już się nie odzywa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się nie starasz,
to zacznij się porządnie zabezpieczać, a nie systematycznie zaśmiecasz forum tym samym idiotycznym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i zla
skoro mialas okres po stosunku to czym sie martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się nie starasz,
widocznie niewystarczająco, skoro masz takie dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
KOBIETO!! Czy do ciebie cokolwiek dociera? My na forum nie wiemy: 1. czy to ciąża, 2. czy to coś innego, 3. czemu facet cię olewa. Nie widzę sensu w twoich kolejnych tematach. Mamy ci napisać : Tak, zaszłaś* Nie, nie zaszłaś* * właściwe wybrać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongo_wwa
kocha a sie nie stęsknił przez 4 tygodnie, to chyba wiesz czego możesz sie spodziewać. jak sie kocha, to teskni sie po 1 dniu. i wiem co mówię, bo moja dziewczyna 3 lata temu dała mi tyle bólu i łez, co nikt inny, dla takiego właśnie typka który ją pożegnał, a wszystkie jesteście takie same i nie wiecie czego chcecie. miała wszystko, a niepotrafiła nawet tego docenić i posłuchać czasem czego od niej oczekuje i co czuję. ale to zbaczając z tematu. co do tematu to nie wiem czego od nas oczekujesz, wszyscy ci napisali 50 razy w 20 tematach to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×