Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trgttgr

Restauracja - menu, ceny, jak często odwiedzacie takie lokale?

Polecane posty

Gość gość
Po restauracjach dużo nie chodzimy, może raz - dwa razy na kwartał. Moja ulubiona to w tym momencie http://gospaejo.pl/ we Wrześni z kuchnią śródziemnomorską i polską. Zawsze maja pyszne, swieze jedzenie no i ceny na normalna kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kuchnie japońską to przepyszne potrawy serwuje Kanpai www.kanpai.com.pl . Atrakcyjne ceny sprawiły, iż przynajmniej 2 razy w tygodniu zamawiam od nich potrawy do firmy. Koleżanki z pracy także oszalały na punkcie ich sushi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoją sprawdzoną restaurację Sułtan w Pszczynie gdzie za każdym razem mogę liczyć na królewski obiad, nie ma lipy! No i ceny bardzo przystępne wystarczy sprawdzić: www.restauracjesultan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Kasia
Ja jadałam w wielu restauracjach i jak dla mnie najlepszą opcja u mnie we Wrocławiu jest restauracja Ok Wine&Bar. Bardzo dobre jedzenie, w porach lunchowych można zjeść takie dania jak grasica, minestrone czy stek z tuńczyka czy mule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki: to co opisalas NIE jest restauracja. Jest to BAR SAMOOBSLUGOWY. Restauracja to lokal, w ktorym sie siada przy stole, je normalnym sztuccami, z porcelanowych talerzy, itd. Najwazniejsza cecha restauracji jest OBSLUGA. Kelner przynosi karte dan, kelner podaje jedzenie i sprzata po gosciu. Jesli sami sie obslugujemy, to jemy w barze samoobslugowym. Jesli zas jemy rekami z papieru i plastykowych tacek, to jest fast food , nawet nie bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie odwiedzam Hagiel Bistro w Warszawie. Świetna restauracja, ma bogate menu, pyszne dania i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często uczęszczam do restauracji Jedyna http://www.restauracjajedyna.pl/ w Gdyni . Robię to z taką częstotliwością, gdyż oferują niebywałe i bardzo smaczne menu. Tradycyjne potrawy z ich menu to niebo w ustach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SopHie

Jeżeli chodzi o lokale takie, to niezbyt często bywam. Za to uwielbiam zamawiać jedzenie. U nas w Katowicach jest świetny catering - Telecatering.pl - mają tam przepyszne jedzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziak

Restauracja Sułtan w Pszczynie oferuje tradycyjne dania, ale przygotowane z sercem i przy użyciu jakościowych produktów. Do tego mają ciekawą opcję cateringowa na  www.restauracjesultan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka

Najlepsza knajpa ever moim zdaniem to Wild West 93, pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

W Warszawie dobre jedzenie w restauracji Nowakowski Gorąco Polecam, swieze i smaczne kanapki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×