Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan Fanaberii

W ten poniedziałkowy poranek

Polecane posty

Wbrew wszelkim stereotypom złośliwego polaczka, chciałem życzyć wszystkim miłego dnia :) A kobiecie, którą ubóstwiam ślę różę na dobry początek dnia :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu brzmi jak desperacja. :D Co do życzeń - czym jest szczęście? A w totka nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak dobrze być miłym" Nie wiemy. Tej sztuczki nikt przed Tobą na kafe jeszcze nie próbował. A jeśli próbował to ja to przeoczyłem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny Chuseyn
ranne zatwardzenie tłumaczy TW ójom sympatie do świata. Ale to minie...tak za cztery dni nocy nie liczonc a o wieczorach wspominać nawet nie mozna ? kit na zime jest wskazany :-P ehheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście - osobiste postrzeganie świata oraz funkcjonowanie jednostki społecznej dzięki osiągnieciu zamierzonych celów, które powodują zadowolenie :) Tak sobie wymyśliłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzanie miły topik. To pewnie jakaś pułapka. Żeby tak bezinteresownie życzyć wszystkim miłego dnia...i to na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szczęście - umiejętność cieszenia się tym co posiadamy" Tak ja sobie wymyśliłem. To jedna z najbardziej pesymistycznych definicji, jakie powstały :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało romantyczna ta definicja. Oczekiwałam czegoś bardziej filozoficznego, natchnionego i porywającego. No ale Wittgensteinem nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera lynn ale ty jestes
popiedolona. wspolczuje ci suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera lynn ale ty jestes ---> Stanowisz czynnik destabilizujący w naszym jednorodnym procesie bycia miłym. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazywaj mnie suką, bo nie masz do tego uprawnień, cwelu. A szczęścia lepiej nie umieć opisać. Kiedy się posiądzie odpowiednią wiedzę w tym temacie szczęście uleci i przestanie być szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
Ktoś mnie do korvy nędzy prze gwintuje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny Chuseyn
walka jednego penisa jest budojonca. Dobrze dyc że łun ma dwa jądra eheheh jest z kim toczyc boje :-) ale to zaledwie poczatek schizoegoizmu :0 chyba że on pszeszedł remont Kapitalny i zostały mu wargo duże i bujajom sie na wietrze a to boli eheheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, chyba nie. Z jednej strony pogoń za szczęściem jest sama w sobie niemądra, a z drugiej nigdy nie wiemy czy to, co jest teraz jest szczęściem prawdziwym, więc możemy poczekać do jutra, bo kto wie, co się zdarzy, a świat jest pełny cudów wszelakich jak wiadomo, trzeba tylko otworzyć oczy i przeczyścić uszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
Kiedyś zasrałem biurko pani dyrektor w szkole, zlizała do szczerego drewna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny Chuseyn
eeee...musisz być chory bo na tegie coś za pusto i tak cicho zadnych problemów z połączeniem? zajonc :-) jednak walke przegrywasz eheheh wiesz o tym ? :-PPPP narusuj takie kwiatki jak 6 lat wstecz :-) to zajmiesz czymś ekran ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny Chuseyn
e ty powiedz no tej ..tam chej że grafik może być nie uregulowany :-) tak więc ....heja ho....na zakupy by chomąto szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło, aż do wyrzygu ps. Verę suką i lafiryndą mogę nazywać tylko ja, bo robię to z miłością. a w totka nie grajcie, bo to ja wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to miałam na myśli. Chodziło mi o pełnię szczęścia (cokolwiek to znaczy :D). Zapewne jest i szczęście nieprawdziwe. Jak wiadomo, zawsze są plusy dodatnie i plusy ujemne. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dzisiaj jest dla mnie szczęściem, może nie być nim jutro, ale to nie znaczy, że to co czuję teraz nie jest prawdziwe szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×