Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan Fanaberii

W ten poniedziałkowy poranek

Polecane posty

Gość bo się zaczernię
zielonygroszek, jaki protest song :D :D tak powinno się psioczyć, dlatego obcinać leszczyki i uczyć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony Groszku - a różnie bywa, jak mogę sobie posiedzieć, to korzystam z tego. Skoro mnie tu ciągle widzisz, to chyba popadasz w jakowąś schozofrenię (spokojnie, elektrowstrząsy i prozak postawia cię na nogi :D). W realu (a dlaczego nie w Tesco albo w Auchan? :classic_cool:) jestem inna, bo vera to tylko głupi projekt, który nijak ma się do osoby, która go prowadzi. A jak nazwiesz osobę, która przyprawia partnerowi rogi? Słodkich misiem pysiem? :D Oczywiście, ze to bezduszna kurrwa bez odrobiny odwagi. I nie podlega to żadnej dyskusji. Coś tam chyba jeszcze naszkryfiłaś, ale czytałam po łebkach, więc mogłam pominąć z pewnością istotne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się zaczernię
trzymaj się Fanaberio :) 🖐️ i koniecznie informuj nas o postępach w relacjach z Twoim fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamski gbor
same glupie suki na tym gownianym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się zaczernię
co byście zrobili bez Very a tak dziewczyna, tam pociśnie, tu obgada, na innego doniesie, gdzie indziej pofilozofuje a na zapleczu strzeli sobie z paltza. NUDA, tak by wyglądało forume bez Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się zaczernię
nieprawda. nie tylko nie ma tu suk, tylko kobiety i to do tego całkiem niegłupie. podobno są tu kurrvy za 2 zł, ale nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szerokie doświadczenia w dziedzinie badań psychiatrycznych. Ja zacytowałam tylko fragment piosenki Nicka Cave'a & The Bad Seeds, w którym uznaje się prozak i elektrowstrząsy za złoty lek. Ja tam nie wiem, ale elektrowstrząsy to chyba dobre na stany katatoniczne. Dobra, widzę, ze jak zwykle banda niedorajdów wybrała sobie mój skromny projekcik na chłopca do bicia. Wyżywajcie się, wymyślajcie głupotki, podbijajcie sobie samoocenę i zapamiętujcie się w swojej beznadziejności. Ja tymczasem udam się w ślady Fanaberii i oddalę się w stronę "reala". Ale to w sumie fajne, że jestem natchnieniem i sensem życia dla mas. Błahaha. :D Fanaberia, Dark, Vieviór, Ajron - miłego dnia. Do poczytania w piątek (oczywiście kłamię, jestem tu 24/7 :D:D:D). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny Chuseyn
a ty niczym wrzód siedzisz i na wszystko patrzysz z góry czyli kupy gówna > Pozazdrościć roli śmierdzącego Obserwatora :-) szkoda tylko że nie jesteś jej palcami bo byś nigdzie nie wychodził :-) a tak wysyłasz kaprawych kolegów z wilkiem po ciemaku coby ławki grzali eheheh masz nasrane we łbie :_) staont te kaszle wyksztuśne fak T ak Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się zaczernię
Vero............................ zapomniałaś o ciastku ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny Chuseyn
:-P koniecznie królewna z gór Karapackich takim im sie nie odmawia , a one raczej obmawiają gdyż fajowe zycie majo.... fajne som przepisy tera na pudełkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzisiaj adwersarzu
tiaaa zaraz z góry. :O i nie jestem żadnym obserwatorem, często się udzielam i to nie jako zgniła pomarańcza a dojrzały czarny projekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzisiaj wyjatkowo
jako pomarancza ktorej braklo odwagi zeby sie wypowiedziec w swoim imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzisiaj adwersarzu
tu nie o odwagę chodzi, tylko moja czarna obecność mogłaby spierrdolić niechcący komuś dzień. a wiadomo jaki poniedziałek, taki tydzień cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny Chuseyn
jedna myśl mnie Pociesza ty wiesz jaka :-P nieuchronnie ... hurrra... :-) wykorzystuj czas na masturbacje bo TIMEX przecieka ci przez palce :-) chronologiczno-spazmastycznie ugh ugh aach ach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzisiaj wyjatkowo
w dalszym ciagu to brak odwagi. musisz sie czegos bac skoro chcesz dosrywac jako niezalogowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzisiaj adwersarzu
masturbacja, a co to takiego? czy ma to coś wspólnego z waleniem konia, szarpania za skórę... a czas to mój największy wróg i przyjaciel zarazem, dlatego nie potrzebnie się o mnie troszczysz. popatrz lepiej na siebie czy pomiędzy Twoimi nogami wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzisiaj adwersarzu
zaraz i tak muszę iść więc nie miałoby to sensu. :) ale pożegnam się jak człowiek, już niech Cię głowa o to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzisiaj adwersarzu
a będzie jeszcze smutniej Doktorku, jak wstaniesz za biurka i wyjdziesz o szesnastej a tam słońca nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi miesiąc w domu siedzę, a to dopiero połowa drogi jakbym mógł za swoje biurko wrócić już, to bym się wcale nie zasmucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem że tak będzie, jakbym pierdnął w autobusie. :D :D :D Szkoda że jeszcze nie nauczyłem się tak zwyczajnie i bez większych rozważań, życzyć miłego dnia. Ale pracuje nad tym :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×