Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlett.

Ma ktoś może którąś z tych spacerówek?

Polecane posty

- graco mirage - quatro imola - caretero monaco - baby design walker - bertoni ultra star - bertoni foxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam quatro imola. Sprzedalam po 6 miesiącach. Ogolnie jak za takie pieniadze to nie jest zly wozek. zalety: - dwie bardzo pomocne tacki - super material, nie tak jak w innych wozkach. Lekko chropowaty, mniej sie brudzi i super czysci (to chyba najwieksza zaleta tego wozka) - duzy, na prawde pojemny kosz wady: -ciezki -"podbijanie" pod kraweznik z dzieckiem kolo 12 kg w srodku to juz wyczyn, mi z brzuszkiem ciazowym bylo bardzo, bardzo ciezko -ogolnie na nasze chodniki ciezko sie prowadzi, jedna reka nie ma szans polecam kupic quatro caddy. Więcej miejsca dla dziecka przy prawie tych samych wymiarach. Przekladana raczka, budka rozkladana prawie na palak zabezpieczajacy, lzejszy i zdecydowanie latwiej sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Właśnie quatro imola i graco mirage to moi faworyci, ten quatro caddy super ze względu na tą rączkę :) Szukam niedrogiej i lekkiej spacerówki i nie mogę się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dvn
Ja mam Trenton deluxe z Mothercare jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zastanawiałam
się nad kupnem graco mirage ale byłam w sklepie i wsadziłam po prostu Małego do wózka i okazało się, że wózek bardzo fajny ale porażką okazał się podnożek, Mały nie sięgał jeszcze do oparcia na stópki więc nogi po prostu wisiały, nie wyobrażam sobie jak miałby w tym wózku spać, a że chodzimy na długie spacery to taka opcja wchodziła w grę. Zastanawia mnie również jak zmieści się w nim większe dziecko tak już ok. 2 lat, bo spacerówkę kupowałam jak skończył 13 miesięcy i przez ten krótki podnóżek siedział troszkę inaczej niż w innych - siedzenie jest dość płytkie, podejrzewam, że większe dziecko będzie siedzieć z takimi podgiętymi kolankami. Ja kupiłam w końcu taki wózek: http://allegro.pl/super-wozek-spacerowka-zebra-nowosc-i2621447878.html i jedyną rzeczą która w nim może przeszkadzać jest wielkość po złożeniu, dla mnie nie jest to problem, bo mam duży bagażnik w aucie, a komfort jazdy zarówno dla mnie jak i dla dziecka jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zastanawiałam
Zapomniałam dopisać, że oglądałam też baby design walker ale tak na szybko i również miał małe siedzenie i nieszczęsny podnóżek z którym nic się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjdnjas
Ja zamówiłam dziś Quatro Caddy jutro powinien już być, testowałam go w sklepie i mi sie podobało, ma duzy kosz, dało rade się prowadzić jedna ręką, z przełożoną rączką tak że dziecko jest twarzą do mnie kiepsko sie prowadzi chyba że się zablokuje kółka i jedzie sie po prostej. Po takim oglądaniu jedyne w sklepie to czepnełabym się tego, że barierka mogłaby być trochę wyżej, moje dziecię bez problemu wyłozyło sobie nóżki na wierzch, ale przypięty pasami nie ucieknie :) Fajne jest to, że po złożeniu automatycznie sie blokuje, że mozna go podnieść jedną reką i się nie rozłoży i można go pastawić w pionie (juz złożony). Sama szukałam duzo opini więc mam nadzieję że pomogłam. Jakby co to mogę po użytkowaniu napisac coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerówka
podbijam temat. Oglądam quarto caddy i zastanawiam się nad kupnem. Jakie Wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerówka
ktoś...?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ja mam, a raczej miałam bertoni foxy. Jest swietny ale dla maluszka takiego jeszcze nie chodzącego, później się nie sprawdza. Zbyt płytki, za śliski, podnóżek dziwny i dziecko z niego zjeżdża, Wisi takie przypięte na pasie i mam wrażenie ze ten pas wrzuna się miedzy nóżki. Wózek tani, ładny, ma wszystko co potrzeba, zwłaszcza ta tacka z miejscami na kubki itd jest świetna, ale ma sporo minusów. Sprawdzał się jak malutka była siedzacym bobaskiem, a potem trzeba było szukac czegoś z wiekszym siedziskiem, głębszym i wygodniejszym i staneło na Lira infinity i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgła.........
dołączam się do tematu. Też planowałam za jakiś czas kupić caddy, więc chętnie poczytam Wasze opinie o tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerówka
chyba nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam graco spree - to wieksza wersja mirage. Wózek był super, jedynym minusem był "mechanizm" rozkładania oparcia - a w zasadzie jego brak, bo oparcie rozkładało się za pomocą taśmy , która sie szybko zepsuła - wózek kupiłam na allgero jako nowy ale firma z niemiec i nie chciało mi się wysyłać do nich wózka.. Przymierzałam córkę do modelu Miragge ale jakoś tak wydał mi się mały , jakby miał za krótkie oparcie i małe siedzisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 2 lata juz baby designe sprint / wieksza wersja walkera i lepsza/ najlepszy wozek jaki moze byc dzua powierzchnia spania itp dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, wracam do tematu. Baby design sprint fajny ale czy zmieści się do małego bagażnika? takiego jak ma fiat panda. Podoba mi się również coneco traper. Napiszecie coś o nim? dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×