Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość córkamamy

Szukam faceta dla mojej mamy

Polecane posty

Gość córkamamy

Dobra, robię to co planuję od dłuższego czasu zrobić. Otóż szukam dla mojej mamy faceta bo się męczy i mimo że nie mówi wprost to brakuje jej kogoś bliskiego. Zgodziła się żebym umieściła jakieś anonse ale nie wiem gdzie to zrobić. Jakie portale polecacie ? Mama ma 57 lat jest w dobrej formie w miarę zadbana, tzn trochę utyrana teraz bo ma dużą działkę na której hoduje warzywa buduje dom itp. ale generalnie lubi dbać o siebie. Mama jest wdową, tata umarł 9,5 roku temu. Mama bardzo lubi przyrodę, kury świnie, uprawy to jej żywioł. W sezonie wegetacyjnym jest na działce, gdzie kończy jeszcze budowę domu, zimą albo jeździ po europie, albo siedzi w Warszawie i tam pracuje. Nie pali, pije okazjonalnie, jest wesoła i nie marudząca. My córki jesteśmy dwie, każda ma rodzinę założoną i nie obciążamy mamy swoimi problemami ani osobistymi ani finansowymi. Napiszcie proszę gdzie dać jakieś ogłoszenia ? Czy jest sens się ogłaszać ? Jak mamę ustrzec przed oszustami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
"jest w dobrej formie w miarę zadbana, tzn trochę utyrana" Piękny opis. Piękny. Dużo piękniejszy niż mój anons jak sprzedawałem starego poloneza. Aż chce się zapytać: a nie była aby bita, albo nie jest podrapana? No i w jakim stanie jest podwozie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
haha faktycznie, opisałam ją dość "przedmiotowo" przepraszam ale nigdy anonsów nie dawałam i nie mam obeznania w opisywaniu ludzi. Napisałam tak jak widzę bo wiadomo różni ludzie szukają różnych ludzi, nie napiszę że moja mama codziennie robi pełny makijaż a tipsy ma dłuższe niż palce chcę po prostu pokazać że ma zainteresowania i jak to z nią ogólnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
A facet bardziej potrzebny na lato czy na zimę? Znaczy ma służyć bardziej do roboty czy raczej do rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ant......
Moja mama poznala sobie kogoś gdy wyjechała za granicę do pracy.Niby robota sezonowa... ale zakochała się i żyła z nim 10 lat (niestety zmarł rok temu). W życiu by nie pomyślała że zakochanie tak ją zmieni :-) Z nieśmiałej, zaniedbanej kury domowej przeistoczyła się w zadbaną, pewną siebie i atrakcyjną kobietę. Zaczęła chodzic na różne imprezy, do restauracji, udzielac się towarzysko. Po prostu odżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
poszukiwany facet na każdy sezon. Za granicą mama była ale tam nie widziała nic specjalnego, we Francji jakiś gościu podrywał ją u dentysty ale go zlała bo się jej nie spodobał. Inni też próbowali, ale nie chciała. Mama nie jest wyrachowana, na kasę nie patrzy (przykładem był mój ojciec, wychowanek domu dziecka bez niczego na początku). Moja mama jest naprawdę dobrym człowiekiem, takim typowym bykiem - prostolinijnym, prącym do przodu - mama nigdy nie spoczęła na laurach cały czas jest w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Ale to strach troche - toż ona przeciętnego dziadka-poczciwine to zaorze ino mig. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
dlatego poszukiwany facet mlody duchem i potrafiacy dotrzymac tempa mojej mamusi. jakie polecaciec portale randkowe ? na gazecie warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
E date. To jest portal międzynarodowy dla ludzi z wyższym wykształceniem.w Praktyce jednak chodzi o zaradność życiowa. Zycze wam powodzenia,a szczególnie mamie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Myślę. Dla Twojej mamy , najlepszym rozwiązaniem byłoby wychodzenie do ludzi. A nie tylko myślenie o ogrodzie.. Ogród pięknie kwitnie a dusza więdnie. Co do różnych biur czy portali randkowych. Nie uważam tego za dobry pomysł. Przede wszystkim jest tam za dużo ofert. A ta mnogość powoduje ,że się wybrzydza a samemu urasta się ponad miarę. Twoja mama powinna wyjść do ludzi . Tylko w naturalny sposób można kogoś poznać z kim chciałoby się spędzać szczęśliwie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaalicjakakaka
Ale kochana corka z Ciebie. Wiekszosc dzieci robi wszystko zeby rodzic nikogo sobie nie znalazl a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
"jakie polecaciec portale randkowe ? " Struksy z lycrą. Nie mną sie i łatwo ściągać. " na gazecie warto ?" Na gazecie warto - ale latem. Teraz to już ciągnie od ziemi - mamusia nerki przeziębi. "poszukiwany facet mlody duchem i potrafiacy dotrzymac tempa mojej mamusi." Znaczy - do budowy potrzebny. Wiedziałem! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
ja mam 29 siostra starsza o 8 lat. szkoda mi mamy, widzi ze mamy swoje zycia a ona kursuje miedzy dzialka a reszta swiata. Mama wychodzi do ludzi, na potancowki, wieczorki itp szczegolnie jak dzialke "zamknie" na zime, i wtedy rozmawia ludzmi bawi sie ale to nie to. to chyba normalne ze chcę by byla szczesliwa, tak jak ona chce tego samego dla nas. zapisuje sobie te adresy, w ciagu kilku dni porobie jej ladne zdjecia i zamieszcze ogloszenia. akurat mam urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
co takiego jajcarskiego jest w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
haha powagi za grosz ? przypominają mi się moje początki z mężem to dopiero był brak powagi hahaha zalotne spojrzenia i zachowanie nastolatków w pracy pośród powaznych spraw... czyli co trzeba zrobic żeby kogoś poznać zakochać się i zachować powagę ? i jak to zrobić by uniknąć ruchów niegodnych filozofa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
szpachla odpada a w kościele mama była ostatnio na moim ślubie. ale że co, w kościele można spotkać faceta ? nie sądzę, jak rano jadę do pracy to mijam babcie idące na msze ale facetów ciężko uświadczyć. kościół odpada to nie ta "bajka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
mama tapety nie potrzebuje, bo mimo wieku jest bardzo ładna. Regularne rysy twarzy i coś co ma naprawdę piękne - usta. Mają przepiekny obrys. Nie wsponmnę o silnej osobowości, charakterze i naturalnej szlachetności. JaJa wiem że twojej matce to nawet szpachla nie pomoże ani nieszpory. Twoja matka nie może być piękna ani dobra mając takie dziecko jak ty. Dziecko które wiecznie siedzi przy kompie, na bezrobociu, ciągnąc od rodziców ostatnią kasę. Współczuję twojej mamusi. mialam inny pogląd ale teraz uważam że skrobanka powinna być obowiązkowa w niektórych przypadkach. żeby nie rodziły się takie JaJa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
Jak stare baby wystawiają sie na aukcjach pokrzykując "chłopa! chłopa szukam!! chłooopaa mi dajciee?", bez żadnego wstydy, ani żenady - to ta kometa (co pieprznie) musi być już blisko... JESTEŚ HIPOKRYTA :) wstydu i żenady ty nie masz, jak tak można całymi dniami na forum siedzieć (i to babskim) i zamiast robić coś sensownego to pieprzyć głupoty. To ty się wstydź. umyj się, zrób pranie, ogarnij dom ogród jeśli masz a jak nie to wyjdź na zewnątrz i zobacz jak pięknie słońce świeci !!!! Pracy poszukaj ! Doprawdy, nie rozumiem jak ci nie wstyd i jak to możliwe że nie czujesz się zażenowany swoją osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
ja chetnie poznam Twoja mamę .Niedawno wyszedłem po odsiadce idzie zima nie ma się gdzie podziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
po cholere mi polonez . Ciepłej babeczki mi trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
Myslisz ze na poloneza poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
co sie czepiasz moje narzeczonej . Kobita chce się żenić nie ma sprawy jestem chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany7
Podaj wiecej szczegolow o mamie, jak wyglada, czy jest szczupla, zdrowa, jak sie ubiera i jakie ma zainteresowania, oraz rejon gdzie mieszka. jestem zainteresowany. wiek odpowiada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
a lobi loda z polykiem czy bez? i czy lubi anala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany7
Autorko dlaczego nie odpowiadasz, jestem zainteresowany Twoją mamą, podaj tylko dzień i miesiąc urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany7
Autorka czekam na odpowiedż, jestem zainteresowany Twoją mamą. Szczegóły o sobie podam po dokananiu odpowiedzi na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
mama ma 57 lat ma długie kręcone blond włosy zwykle upięte. Niedługo jedzie do Warszawy, w sezonie wegetacyjnym przebywa w małopolsce. A Pan co może o sobie napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany7
Jako osoba by mi odpowiadala. ale Warszawa i Malopolska odpada. Lubie lasy i jeziora. Tylko Mazury. Zycze Twojej mamie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkamamy
uuu to słabo bo mama lubi jeziora i lasy owszem ale kilka dni w roku, nie częściej. Zimą metropolie, latem wieś. Powodzenia również życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×