Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irwinx1

Zaprosze na sylwestra do Paryza.

Polecane posty

o już się jakaś pomarańczka oburzyła, która pewnie tu siedzi od rana i się podszywa :D czemu popsuliście odstępy? :( nie można ładnie cytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madeline
A może zastanów się, dziewczyno czy to nie Sutener , który szuka w bardzo ogledny i budzacy zaufanie ale jednak - PROSTYTUTEK do klubu.. Baby, kobiet, dziewczyny - gdzie Wy macie rozum. Normalny facet rozejrzy się w około i ma multum na miejscu, a nie wyrywa na kilometry aby były w popłochu bez paszportui HONORU na powrót. i : puk puk w czoło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irwinx1
Chce poprostu kogos poznac i milo bezintereownie zaprosic,spedzic wspolnie ten czas.wszystko mozna omowic.mamy bardzo duzo czasu.i co wazne.napewno sie nie rozmysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wielkiego Elektronika
"jedni siedzą na ławce i piją piwo a inni przemierzają wątki na kafeterii " - jedni i drudzy to NUDNI HUJE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunioo
a co bedzie do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irwinx1
Powiem tak.ktos zainteresowany,ktos kto bedzie pisal wyczuje ze chodzi tyl.o milego sylwestra.wszystko jest do zweryfikowania.nie mam nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madeline
Irwinx1 / Zaloguj się na stacjonarnym forum matrymonialnym, podaj swoje dane osobowe itd... Jak się okażesz Sutenerem, Czy ZBOCZEŃCEM, będzie wiadomo gdzie Cie szukać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irwinx1
Wojtunio. . . A do jedzenia bedzie to co byc powinno.jakbys chcial wiedziec pracuje w miedzynarodowej branzy artystycznej ale kucharki mamy Polki.wiec jak bedzie potrzeba jedzenie bedzie Polskie.pozatym sklepow Polskich nie brakuje w Paryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madeline
Irwinx1 /// Nie ściemniaj , szukasz panienek do burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elektronika
posiadasz może maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irwinx1
Ale co wy piszecie wogole?! Przeciez jezeli szukalbym kogos tak jak piszecie to nie pisal bym tutaj.rozumiem takie myslenie,obawy w tych czasach ale juz pisalem nikt glupi nie jest.nie pisze ogl.z dnia na dzien tyl.3 mies.wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elektronika
Uwielbiam zdawkowe odpowiedzi. Zdajesz się być ogarniętym facetem. Może mała korespondencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektroniku, uważaj bo Cię zaspamują. z tego samego powodu ja tu nie dałam maila, choć ktoś tam chciał. nie lubię wirusów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madeline
i co z tego że 3 mc na przód. ? Przecież i tak nie podasz danych personalnych na forum. A w takim zalegalizowanym biurze matrymonialno- towarzyskim - to wymóg !!! - jak jakas kobieta skorzysta to wiadomo, gdzie Cię szukać jak byś Ja skrzywdził !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoraaa
a w jakiej dzielnicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera trochę poczekamy bo musi znaleźć na wiki arrondissement jakiejś atrakcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elektronika
Niektórzy pisane jest łącznie, ale mniejsza o zasady. Nie bardzo mam ochotę ujawniać się w czerni, mimo wszystko przemyśl, załóż nawet jednorazowego? Siła nie namawiam, ale mogłoby być ciekawie. Doradczyni dziękujeme. najpierw jedziesz po facecie, żeby mu teraz w doope włazić? Od razu widać, że świeżaczek, co to próbuje być ohem i ahem. Trochę Ci jeszcze do trolla brakuje. Na początek pewnie klasy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoraaa
no czekam na numer dzielnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madeline
Koleżanka opowiadała mi, ze w jej rodzinie, kuzynka pojechała bo odpowiedziała na anonimowy anons i ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ , kiedy przekroczyła granice. Wszyscy wiedzieli, nawet ze jedzie do Belgii, ale do kogo, i do jakiej firmy itd... okazało sie mglistymi i zdawkowymi informacjami.... OSTRZEGAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY - STRZEŻCIE SIĘ TAKICH OGŁOSZEŃ I PROPOZYCJI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoraaa
widze ze autor przepadl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madeline
:-D po prostu myślę, i przewiduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×