Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina123456789

Skup złota.

Polecane posty

Gość paulina123456789

Sprzedałam złoto, które dostałam na 18 urodziny. sprzedałam je bez wiedzy rodziców . Nie chce by sie o tym dowiedzieli i dlatego chciałabym sięzapytać czy w skupie złota wysyłają jakieś potwierdzenia o sprzedaży do domu ? Czy jest to legalne takie sprzedanie u jubilera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat świat
tak przyjdzie pokwitowanie pocztą do domu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina123456789
Potrzebuję kase na porządne grube rękawice robocze, bo potwornie bolą mnie łapska od przytrzymywania kredensu u cioci, która mieszka blisko PKS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wysylaja. Dostajesz kase do reki i tyle. swoja droga jak moglas sprzedac taką pamiątkę :/ ?????? Starzy sie wykosztowali i kupili Ci zloto a Ty opchnęlas za pol ceny w lombardze. Ale wstyd z takiej corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina123456789
ale sobie ktoś jaja robi . to wysyłają cos czy nie ? nie dostałąm tego od rodziców . Dostałam jeszcze 2 takie łańcuszki więc mogłam sobie pozwolić na to ale rodzice tego nie rozumieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat świat
taj jest w takim wieku najpierw się robi a pózniej myśli a zaufanie traci się do końca życia też tak miałem i żałuje bo wypominane jest mi teraz przy każdej okazji ty też się przyzwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina123456789
ale to wysyłają zawiadomienie do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina123456789
Pociągiem czy PKS-em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat świat
tak wysyłają skarbówka zwrot vat ci wyśle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina123456789
Jak PKS em to mam blisko, więc zanim dostanie to listonosz i wrzuci do skrzynki, moze uda mi się zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swdawdawdd
tak przyjdzie powiadomienie w ciagu 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze inkasent źle odczytał
a po ile za gram sprzedałaś jeśli to nie tajemnica? Jak próba tego złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr s.Fiutancja, furtianka
dupa blada za chwilę, będzie u ciebie CBA ,co bada sprawę Amber Gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina123456789
88 złoty . dzwoniłam do zakładu jubilerskiego i nic nie przyślą do domu . widzę zę ktoś robi sobie jaja na forum . dziekuję bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebelhexe;)
Nic nie wysyłają do domu -bujają cię tu ;) Wystawiają kwitek w dwóch egzemplarzach jeden dla nich jeden dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legalne. ale walnelas glupote, jubilerzy daja najwyzej 10% wartosci, nawet na Allegro zapewne by poszlo za 3x tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek76
Jeżeli decydujesz się na sprzedaż tak cennego kruszcu najpierw się zastanów czy warto. Dobre oferty mają na www.melmex.pl znajomi sprzedawali sporo złota, które kupili na ukrainie x lat temu i naprawde im sie to opłacało. Dany lombard oferował największe stawki spośród 4 innych. Pozdrawiam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona261
Nic nie wysyłają do domu:) Ja sprzedałam złote kolczyki i bransoletkę które dał mi były chłopak. Nie znoszę złota ble! Na http://www.moneynow.pl/sprzedaj-zloto/ dostałam za nie całkiem przyzwoitą sumkę i kupiłam sobie potrzebne rzeczy do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wysyłają do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon111
Nie wiem jak mogłaś sprzedać taką pamiątkę! Trzeba było zostawić to złoto i poczekać aż zyska na wartości albo sprzedać je tu mennicastaropolska.pl może zaproponowaliby ci więcej niż w lombardzie. Ja od lat zbieram złote monety i sztabki, traktuję to jako inwestycję w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli idzie o skup złota, to polecam sprawdzony Lombard w Wawie - www.lombardwarszawski.pl. Żadnych potwierdzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skup zlota krakow http://www.kaps2.lombardkaps.pl/ wszystko odbywa sie legalnie. Z tego co sie orientuje nikt nie wysyla zadnych potwierdzen do domu jednak ty dostajesz taki swistek. Szkoda jednak takie pamiatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty tak na serio? Spokojnie, złoto to nie uran, jego sprzedaż nie jest obwarowana żadnymi restrykcjami. Nie przychodzą pokwitowania do domu, chyba że byś sobie koniecznie tego życzyła, ale i to pewnie nie wszędzie i za dodatkową opłatą. A jak ci zależy na dyskrecji to niektóre kantory mają takie specjalne salki na osobności, np. u nas jest jeden przy rynku ( www.centkantor.pl ). Tak na marginesie, to na miejscu rodziców byłoby mi strasznie przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, szukam sprawdzonego miejsca w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprawdzone miejsce, to zajrzyj na www.lombardwarszawski.pl, tam masz namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalu23
gość - jak szukasz sprawdzonego miejsca w Wawie, to polecam Lombard na Złotej. Dobra lokalizacja, a na swojej stronie mają odnośnik do konta allegro, można sobie przejrzeć też co jest do kupienia, ceny są naprawdę atrakcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legalne czy nie... się stało i trudno już po ptakach ;-) A jak się chce mieć wszystko legalnie i z papierkiem to polecam miejsca takie jak http://skup.zlota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania54878
W krakowie najlepszą cenę daje sklep z monetami rajmonet.pl tel. 736781814 91zł za 585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×