Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina123456789

Skup złota.

Polecane posty

Gość Agatoooo9
Jeśli chodzi o Warszawę to kilkukrotnie bywałem w lomabardzie na ul. Złotej . Najczęściej zastawiałem biżuterię i nigdy do tej pory sie nie zawiodłem. Ceny można negocjować i przy okazji oszczędzić kilka złotych. Obsługa mega kulturalna i kompetentna. Także polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Nie korzystałem jeszcze z usług Lombardu ale słyszałem, że warto z takich usług korzystać. Sztuką jest tylko znaleźć takie , który będzie uczciwy i dobrze wyceni nam przedmioty. Z tego co wiem to Lombard na Złotej w Warszawie bardzo uczciwie i profesjonalnie podchodzi do klienta. Pewnie gdybym miał korzystać z usług Lombardu to szukał bym takiego jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Według mnie w takiej sytuacji najlepiej udać się do lombardu. W Warszawie akurat ten lombard https://www.lombardnazlotej.pl/ na ulicy Złotej zapewnia właśnie dyskrecję oraz bardzo profesjonalną obsługę, a poza tym na ich stronie masz dokładnie podane kwoty, jakie możesz otrzymać, musisz tylko sprawdzić wagę oraz próbę biżuterii, którą chcesz oddać. Mają czynne 7 dni w tygodniu, więc właściwe możesz to zrobić praktycznie od ręki w każdym momencie i od razu otrzymasz gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego skupu, w którym możecie sprzedać złoto w korzystnych cenach to polecam wam zgłosić się do lombardu www.lombard777.pl Lombard ten znajduje się w Krotoszynie i ma bardzo uczciwe stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skup Złota Szczecin
Skup złota Szczecin od wielu lat prowadzimy skup złota w Szczecinie, Skupujemy złoto każdej próby dokonujemy rzetelnej wyceny skup złota Szczecin https://fabrykabizuterii.com/skup-zlota-szczecin to gwarancja bezpiecznej transakcji a przede wszystkim uczciwej i legalnej wycenę. Skup złota Szczecin sprzedaż u nas swoje złoto w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze złotem inwestycyjnym i chcesz po prostu zrobić bezpieczny zakup, do tego w atrakcyjnych stawkach to mennica24.pl. Też od nich zaczynałem i jest naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×