Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jesteście za? Czy nie?

Seks z męskim, ale tępawym prostym cepem. Poszłybyście na to?

Polecane posty

Gość Jesteście za? Czy nie?

Powiedzmy, że facet jest silnym, wysokim, masywnym robotnikiem, ale strasznie prosty, mało lotny. Taki cep, który nie potrafi skonstruować zdania. Chciałyście z nim uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Figlarka55
widac sama jestes tepawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
prości ludzie potrafią szybko i prosto się wysławiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mentaI cut
i takie wyslawianie sie jest malo lotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pusta laska pojdzie
do lozka z pustym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chał_chał
ależ jedziemy stereotypami. znam gościa po doktoranckich i jest mega ciotą i tępym małym chujem, nieżyciowym do tego, więc..myślę, że wśród pracowników fizycznych można znaleźć PEREŁKĘ. Po tamtym nikt by się nie spodziewał, a tu proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
oczywiscie ze baba pojdzie dac sie porzadnie wygrzmocic nawet z murzynem zasyfionym byle sie nikt znajomy nie dowiedzial taka prawda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chal chal...a 'strasznie prosty, malo lotny' cos Ci mowi? Jakie stereotypy? O czym my rozmawiamy?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edixon
Dyskotek, kluby są pełne takich....i pełne takich lasek co z nimi idą. A ile panienek na wakacjach puszcza się z takimi ? A owi habibi z Egiptu=wypisz wymaluj, Idole wielu Polek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm cep jest drewniany i służy do zlecenia zboża ale odrządziła bym seks z nim gdyż możecie planując sobie drzazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym pójść do łóżka gdybym go kochała :) ale rzadko spotykam takich ludzi więc nie wiem czy miałabym okazję się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja osotanio jadac rozgrzebana trasa zatrzyamalam sie odsunelam szybe i zsuwajac okulary na czubek nosa przygladalam cialom robotnikow :classic_cool: byli zajebiscie apetyczni, umiesnieni i opaleni jak poludniowcy:P chyba jestem zboczona bo mialam kosmate mysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie do konca byli zmieszani zaskoczeni a potem zaczeli flirtowac:D:D przy takim widoku ich poziom inteligencji zszedl na daaaaleki plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Webster...dlaczego akurat fryzjerka lub sprzedawczyni? Tu chodzi o deficyt szarych komorek czy o zawod,hm? Bo chyba nie chcesz powiedziec,ze fryzjerka to zawsze przyglup, a ekonomista to zawsze inteligent? Poza tym..mezczyzna chyba inaczej na to patrzy,nie?Wam wystarczy,ze doopa fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex ale nam czasem tez tylko wystarczy ze ma fajny szeciopak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fajna dupa to mozna przejechac sie na weekend ale jak szukam kobiety na dluzej to zalezy mi na tym zebym miala o czym z nia rozmawiac oraz by milczenie rowniez bylo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii...no blagam Cie. Popatrzec tez lubie co nie oznacza,ze gdyby otworzyl usta to nadal by mnie pociagal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex a nie masz czasem fantazji widzac takie ciacho?:classic_cool: "chocby ten jeden raz"?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiamy tu o seksie,webster.Nie o milosci na smierc i zycie. Vii...szesciopak wystarczy mi jesli tylko patrze,nic wiecej.Serio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii...'ciacha' nie sprawiaja,ze trace rozum. O tym juz wiesz. Fantazje mam ale to nie oznacza, ze zrealizuje je z malpa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×