Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta3333

maz psychopata

Polecane posty

Gość marta3333

chce odejsc od meza tylko sie boje !!! nie wiem co robic on mnie raz uderzyl ,szrpal, rzucal mna o sciane , zneca sie psychicznie . mamy dziecko 10 miesieczne on strasznie syna kocha, raz ucieklam do rodzicow z synkiem po szarpaninie to przyjechal za 2 dni i sie szarpal ze mna. dzwonilam na niebieska linie jak on sie o tym dowiedzial to wpadl w furie ... najbardziej mi szkoda mojego synka ze nie bedzie mial prawdziwego ojca ;( dlaczego tak jest ze przed slubem byl idealny , nosil mnie na rekach . po slubie jak bylam w ciazy to sie zaczelo, krzyczal ponizal wyzywal , jak urodzilam mu dziecko mowil ze jestem do niczego jestem brzydka wygladam jak potwor ...dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god o maj
uciekaj od niego jak najszybciej... na co czekasz?? az Cie pobije raz a dobrze, dziecko straci matke i co wtedy?? a co z niego za ojciec jak tak matke poniewiera?? tego chcesz dla swojego dziecka?? a jak dziecko zacznie bic to co zrobisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta3333
bo mam jeszcze ciagle nadzieje ze bedzie taki jak kiedys ze sie ocknie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marta mogłabym być Twoją mamą i radzę Ci jak mama uciekaj od psychicznego jak najdalej ,taki się nie zmieni chyba że by się leczył .Ty kochanie swoją miłością go nie zmienisz on jest chory ale sam leczyć się nie będzie a Tobie zdrowie odbierze .Musisz uciekać jak najdalej wlaśnie dla dziecka bo jaki to przykład .Jesteś młoda i nie marnuj lat na drania .nikt nie ma prawa używać przemocy psychicznej czy fizycznej .Moja rada to koniecznie zbieraj dowody przemocy ,nagraj na telefon lub kup dyktafon .Odszukaj tematu czy żyjesz w związku z przemocą jakoś tak i poczytaj jak bardzo kobiety żałują ze pozwoliły draniom na znęcanie się .Poczytaj też życie po rozwodzie gdzie piszą kobiety o swoim życiu i rozwodach.Kochanie to jest Twoje życie i Twije decyzje nie daj się zdeptać wlacz o swoją godność i nie daj się dla drania ,on nawet jak Ci obieca że się zmieni to i tak za jakiś czas wpadnie w furię ,walcz o siebie i dziecko ,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka123
czytam to i mój facet też jest charyzmatycznym psychopatą. Wydaje mi się że on naprawdę mnie nie kocha ,że gra,,,,mówi mi to co chciałabym usłyszeć,nie martwi go los innych,,,,patrzy tylko na siebie i lubi komplementy na swój temat. Kłamie bardzo często:( z byle jakiego powodu Ma satysfakcje jak kogoś uda mu się oszukać. Straszny ten artykuł o socjopacie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Ucieklas do rodzicow, a potem wrocilas do niego????? Wytlumacz mi to, bo nie lapie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta77772
uciekaj od niego! im wczesniej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Dziewczyno,nie żałuj tego ze twoje dziecko nie bedzie mieć taty,bo niedługo ty będziesz żałować ze nie odeszlac.Nie bedzie dobrze,bo juz teraz,na początku jest tragicznie,pomijając twoje cierpienie,pomysl o maluszku,jaka przyszłość mu zgotujesz.Cceszmiec zastraszane dziecko,z nerwica,które bedzie sie chować w ciemnym pokoju gdy " tatuś" wróci do domu. Uciekaj,nic z tego nie bedzie.Jednak podoba mi sie to ze nie jesteś bierna,walczysz,dzwoniąc na niebieska linie.Jednak uciekaj jeśli chcesz dać swojemu dziecu dobra przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pier******
jak mogl byc przed slubem idealny????? litosci na pewno taki sam byl macie parcie na slub, wesele impreze a pozniej jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale wy pier...
to ty pier... farmazony, widać gówno wiesz o życiu i nie masz pojęcia jacy ludzie potrafią być zakłamani, dwulicowi i jak potrafią grać. Parcie na wesele haha idź sie wyprzeć na kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak bardzo kocha swoje dziecko, to się dla niego zmieni-ale to Ty musisz dać mu powód do tego swoim odejściem. Nie oszukuj się, że będąc z nim on coś zmieni. Po co ma się starać? Nie mówię od razu o rozwodzie, bo wiem sama, że to jest trudna decyzja. Zacznij od separacji i zasądzenia alimentów. Jeśli masz świadków, założoną niebieską kartę (jeśli nie to ją załóż u dzielnicowego) możesz założyć sprawę o znęcanie sie psychiczne i fizyczne - to jest ścigane z urzędu. Zmuś go do leczenia, bez względu na to czy z nim będziesz czy nie. Wszystko w imię miłości do dziecka. Wierz mi to jedyny sposób. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" dlaczego tak jest ze przed slubem byl idealny , nosil mnie na rekach """ A Ty też nosiłaś go na rękach ,przed i po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tylko ja aaaaa
zZ Zniecierpliwiony no jasne bron faceta który bije i poniża zonę i matkę jego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr się nie zmieni
Przed ślubem byłaś idealna, w trakcie ciąży przytyłaś,zmieniłaś się stałaś się widocznie mniej atrakcyjna (jak każda) Po urodzeniu nie byłaś już tą mis z przed ślubu. Jeśli jednak dzieje się tak jak opisujesz (chyba,że wyolbrzymiasz) to nie ma sensu zostawać z takim człowiekiem dla dziecka. Będzie jeszcze gorzej,więcej krzywd doznasz, więcej upokorzeń. Kobieta nie ma byc z facetem dla dziecka tylko dla siebie! Każda z nas boi się tego kroku czy odejść bo nie wie czy sobie sama poradzi,z czego będzie żyła itd. Uwierz,każdą z nas facet też może zostawić z dnia na dzień ,szalejemy ze strachu i co teraz mamy począć ale radzimy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×