Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuska56437667gjhjh

pogadajmy o czymś ciekawym czyli co nas kręci co nas podnieca w kobietach/faceta

Polecane posty

Gość o tu popiszę
zaczynacie zbytnio się zagłębiać w temacie :) Wysnuwacie jakieś dziwne historie ;P tak jak różnica jest między mężczyznami tak samo ejst różnica między kobietami. Ludzie są po prostu różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
noo trochę tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
mnie się podoba. Akurat to - ze wszystkiego można wybrać coś ciekawego ;) Nawet z denerwujących skrzypiec.... Moi sąsiedzi mają chyba taki afront do grania na gitarze ;) kuźwa nawet satriani się musiał uczyć nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
rozumiem. to co jeszcze tam w nas wam się kobietki podoba ? Nie wiem lubicie pewno śniadanie do łóżka ? ;) hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Śniadanie do łóżka - szepnąć do uszka Obcisłe spodnie - talia cudna a zgrabna dupcia ręce nęci ;) hihihi ale to nie ma tak lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
lekko owszem - wampirzycom mówimy nie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nawet jak ta wampirzyca bedzie urocz trzepotać rzesami i patrzeć na Cb jak kot z bajki ?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
nooo wtedy mogę się zastanowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak :D Gdy robie tak do kolegi na zajeciach to odrazu mięknie :D Przynaje sie ze wykorzytsuje to nie raz przeciwko niemu bo wiem ze wtedy mi nie odmowi do tego uzywam słodkiego głosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Możemy sobie tak gdybać o wyglądzie, ale czasem coś nas serio potrafi w człowieku tak zauroczyć, że cała reszta jakoś przestaje być aż tak istotna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, prawda jest ze nie tylko wyglada sie liczy, bo to tylko opakowanie , uroda przeminie kiedyś.. ale charakter pozostanie, a jelsi kto sie decyduje być z kimś do konca zycia to szuka kogos zkim bedzie szczesliwy, kto bedzie przyjacielem dla drugie os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
Cześć ! Dzisiaj mnie naszło do wora dorzuciłbym jeszcze optymizm. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfdfjogf
Cześć! A ja dorzucam ... zapach, mmmmm... CKlein One.... pachnie jak pokusa. Czasem sobie podkradam takie szybkie "zaciągniecia" z półki mojego mężczyzny, żeby sobie zrobić klimat na wieczór :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi4568
Ja myślę że facetów najbardziej kręcą laski które czują się dobrze same ze sobą nie starają się na siłę upiększać akceptują siebie i są w porządku wobec mężczyzn. A co nas kręci w facetach: Ten zachwyt w waszych oczach gdy patrzycie na kobietę która Wam się podoba i to że macie odwagę obejrzeć się za dziewczyną która wpadła Wam w oko i okazać jej zainteresowanie. A z charakteru to podoba się jeśli jesteście sobą sympatyczni inteligentni i po prostu fajni pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
zapach tak ! jest równie ważny, ale spróbuj się wysmrodzić a śniadanie zjesz w doma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tancze...-> z tym "menszczyźni" to chyba jakiś żart był ? :D na zasadzie są mężczyźni, i jacyś tacy pseudo faceci czyli "menszczyźni" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzl600
co do cech fizycznych to w kobiecie pociągają mnie głównie zgrabne nogi i ciemne długie włosy, poza tym musi być zadbana. co innych cech to musi umieć kochać i okazywać to uczucie - ostatnio mi się wydaje, że kobiety już tego nie potrafią. Seks też jest ważny. Odlatuje jak moja narzeczona włoży jakąś fajną spódniczkę i szpile - odlatuje. Buty to podstawa sukcesu każdej kobiety - no i zadbane włosy i paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu popiszę
spódnica i szpile. Mówiłem ;) Fakt robi wrażenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×