Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj chyba tak być nie powinnooo

co jedzą wasze 13-14 msc dzieci ? moja je 2 razy mleko mm + krowie

Polecane posty

Gość paroweczka
bleeedw4t34we, chyba żarły, bo takiego słownictwa uzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrj6t5f4ew45t3
Nie wiem jak można nawac dziecku te petitki lubisie LU !! Raz kupiłam dziecku,bo tak reklamowali ale jak to otworzyłam i powachałam zajeżdzało sztuczną chemią w cholerę!!! Spróbowałam kawałek jeden cukier! mdlacy dzem czy co to było,zamujające na maksa ,az się dziwiłam ze dziecko w ogóle to zjadło.więcej tego syfu nie kupię :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallareta
Tez nie wiem, co to za zwyczaje, zeby komus wciskac obrzydliwą owsianke codziennie i to jeszcze dwa razy. Że tez to dziecko to je... Moja córka takich świństw nigdy nie tolerowała. Jak owsianka, to musiała być zmieszana z owocami - i wcale sie nie dziwię. Płatki owsiane smakuja jak tektura. Jedzenie powinno byc pachnące, kolorowe, smaczne i urozmaicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocesarce
owsianka jest zdrowa i moje dziecko ją lubi i wcale nie je dwa razy dziennie tylko raz na 2-3 dni na śniadanie, ja przygotowuję na mleku z odrobiną cukru i cynamonu jemy ją razem, może ty umiesz przygotować tekturę a nie owsiankę więc nie oceniaj innych że robią to co ty nie umiesz, lepiej podać płatki owsiane niż jakieś słodkie płatki śniadaniowe które nic odżywczego w sobie nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uigo
- śniadanie - kaszka jaglana z owocami/kanapka z szynką pomidorem, ogórkiem/ jajecznica - II śniadanie - owoc, drożdżówka/ wafle kukurydziane, ryżówe - obiad - zupa - podwieczorek - kanapka, naleśnik, drożdzówka, owoc - kolacja - kaszka na mleku - w nocy mm też mam problem z kolacjami i śnaidaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba tak być nie powinnooo
witajcie ponownie widzę że nie tylko ja mam ten problem ze śniadaniami i kolacjami. to j amoże wypiszę po kolei co daję córce na II śniadanie i na kolację i was dziewczyny dalej też o to proszę :) -jajecznica na parze -kanapki z szynką (swoją kupną ) lub samym warzywem lub z twarożkiem -owsianka na mleku krowim + banan i jutro zrobię z jabłkiem i tak jak mówiła tu jedna z was że dodaje cynamon :) - płatki ryżowe na mleku krowim + jakiś owoc albo same - płatki kukurydziane z mleku krowim - płatki jęczmienne pszenne jęczmienne + mleko krowie + żurawina + śliwka suszona - kasza manna + rodzynki (jakiś suszony owoc) albo sama kasza manna na krowim - kalafior + kawałek mięsa + sos czosnkowy - kluski + brokuł + masło z czosnkeim - czasami daję to samo co było na obiad albo podobnie - drożdżówka + jogurt jogurtu nigdy nie chce woli suchą bułkę od jogurtu ale suchą bułkę to jej daje czasami między posiłkami - kanapki z serem żołtym + warzywo - ryż + jabłko + cynamon + jogurt - jogurt : szynka + jakieś warzywa (papryka pomidor koperek) i chleb pokrojony w kostkę + jogurt naturalny i ostatnio odrobina soli jutro zrobię jej n akolację warzywa na patelnię nigdy tego nie robiłam i była bym wdzięczna gdybyście mi powiedziały jak to się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba tak być nie powinnooo
naleśników też nie robiłam jak robicie naleśniki ? normalnie jak dla nas ? na czym smażycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba tak być nie powinnooo
aha i robimy jeszcze kasze jaglaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba tak być nie powinnooo
aha i robimy jeszcze kasze jaglaną :) parówkę też daję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba tak być nie powinnooo
haallloo powie ktoś jak robi się te warzywa na patelnię ? bo w sieci wyczytałam że wrzuca się na wrzątek 1-2 min potem na patelnię z rozgrzanym olejem + sól i pieprz + bazylia i oregano ale tak na tłuszczu to smażone to będzie dla niej odpowiednie ? nic... to chyba tak zrobię raz jak zje smazone nic jej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba tak być nie powinnooo
kurcze szkoda że nikt więcej nie pisze ale podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kólewna snieżkaaaaa
moja ma 14 msc i je to co my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam temat,wczesniej pisalam ze ze corka je rano mleko i wieczorem kaszke.od kilku dni nie chce.tylko kanapka.daje jej bulecZke z jakas dobra szyneczka i serem zoltym.a moze wystarczy jej ma skonczone 13 mscy raz mleko na sniadanie ,serek jogurt na kolacje?co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×