Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988ldz

Zdeterminowane i pewne swego celu na rozsądne 1000kcl:)

Polecane posty

Gość koko86
mogę się dołączyć? waga... 111 kurde mać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pętelka53 nie marw się zaraz to zgubisz, większość to woda i kupka :P jeden dzień lekkiego jedzonka i wszystko wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawanka
witaj kiwi i inne dietowiczki kiwi mam takie pytanie czy bedac na 1000 kcal ( sport -to biegnie 2 razy wtygodniu) i szybki marsz codziennie ok 2 godzin ) i tyle uda mi sie schudnac z brzucha ? mam oponke , czy zmniejszyc ilosc kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawanka nie jestem specjalistą ale odpowiem tak jak ja mam, wydaje mi sie że 1000kcl wystarczy, 1000/1200 nie mniej (!!!) jesli zrobisz mniej to bedzie miało odwrotne skutki bo ci sie metabolizm rozwali a i zacznie się jedzenie odkładac, takie moje zdanie :) Ja jestem na 1000/1200kcl i jak widac można schudnąc :) ostatnio pofolgowałam ( goście, imprezy) a jak widzisz efektu jojo nie ma. Mysle że to dość bezpieczne i rozsądne gubienie kilogramów. Co do tego czy zgubisz z brzucha oponkę to myśle, że wszedzie spadnie, ja zawsze miałam "boczki" stosując takie żywienie brzuch zrobił mi sie płaski i nie mam boczków ( chodzi o to że nie jest nadęty i td) czuje sie lekko i dobrze :). Brzuszek, pupa i z ud bardzo ładnie zgubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że ja ostatnio WCALE nie cwiczę ani rower ani inne cwiczenia a efekty sa, ale musze spowrotem zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawanka
kiwi, dziękuję a ty bylas na 500 ? czy mi sie cos pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawanka nie, nigdy nie byłam na 500:) jesli cos to czatem robie 1 dzień głodówki i to wszystko :) ale nie tak aby byc na 500kcl:) ja chce scudnąc i być szczupła a nie bawic sie w efekt jojo :) jesli masz ochote to zapraszam dołącz do topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja 1.11.2011 zaczelam 1000 kcal i w 2 miesiace 18kg w dol. doszlam do 76 i przestalam bo juz zdrowie mi podupadalo no i do dzis 6 kg wrocilo, teraz 82 kg i czas znow zaczac i z dyche zrzucic, tamto mialam po ciazy, a teraz o druga planuej sie zaczac starac od nowego roku, ale chce startowac z nizsza waga. w tamta zaszlam ze startowa 80kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na forum w pracy, wszystko czytam ale nie zawsze odpisuje bo albo ktos mi za plecami stoi albo klientow trzeba obslugiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawanka
kiwi za zaproszenie dziekuje ,pewnie skorzystam ty bardzo ładnie schudłas gratuluje shastraa a tobie tez gratuluje piekny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, teraz juz chyba 3 tydzien sie zbieram i jakos nie moge ale koniec ze slaboscia. dzis dzien pierwszy. w zeszlym roku najgorsze byly 3 pierwsze dni a potem moglam ciagnac bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pętelka53
Macie rację Dziewczyny-najgorzej zacząć.Ale ja znów zaczęłam. Dwa lata temu schudłam jakieś 7-8 kg w ten sposób.Wiem,że innego sposobu nie ma,tylko zdrowe odżywianie. Jadam 5 posiłków.O 7.30,10,12.30,15 i 17.30.Nie chodzę póżno spać więc kolacja o tej porze jest odpowiednia.Za kilka dni żołądek trochę się skurczy to będzie lżej. Na obiad zjadłam kaszę gryczaną z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee mam dwoch w domu i mi starczy, ale praca z facetami jest o niebo lepsza od pracy z babami, sam fakt ze nie maja okresu i stanu napiecia...eheheheh;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pętelka53
Witajcie Dziewczyny! Kolejny dzień odchudzania przede mną.Już chyba trochę żołądek mi się skurczył bo nie czuję wilczego głodu. Na obiad gotowany kurczak.Oczywiście bez skóry i rosołu też nie będę jadła. A wy Dziewczyny co dobrego dzisiaj planujecie zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sniadanko jajecznica z jogurtem, pomidorami i natka pietruszki:) duuuuzo natki:) na obiad kanapki zjadłam na kolacje zaszalałam znaczy tak około 16 zjadłam jednego krokieta a raczej środek krokieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pętelka53
Dziś na II śniadanie zjadłam kiełbaskę,małą kromkę razowca i pół pomidora. Kiełbaskę ponacinałam,upiekłam w mikrofalówce.Sporo tłuszczu wyciekło na talerz a dodatkowo jeszcze odtłuściłam ją w papierowym ręczniku. Pomidor zamiast ketchupu,bo ponoć ketchup to doprawiana mąka ziemniaczana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3i0-090-
najlepiej nie laczyc do tego białek z weglami i waga leci o wiele, wile szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęterlka53
Już po II śniadaniu-zjadłam płatki z mlekiem. Na obiad rodzina chciała gulasz.Sobie powybieram same kawałki mięsa,sos daruję sobie bo tłusty.Ciężko gotować osobno dla rodziny i osobno sobie.Więc co mogę to odtłuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pętelka53
Zrobiłam błąd w nicku,ale chyba wiecie,że to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pętelka53
Przypomniało mi się,że zakupiłam sitko do gotowania na parze.Może jutro kurier przyniesie.Myślałam nad parowarem,ale stwierdziłam,że to koszty,dużo mycia i dużo miejsca zajmie.I nie wiadomo,czy często będę używać ,czy będą mi potrawy smakować.Zaczęłam więc od sitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, sporo tu nie zagladalam, a to przez problemy osobiste. Juz 15 kg za mną wow :) Widze Kiwi ze i u Ciebie ładny wynik, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×