Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margot +/-

Czy jak kupujecie ciuchy to zwracacie uwagę na markę, jakość?

Polecane posty

Gość Margot +/-

Czy macie to gdzieś? I w ogóle przykładacie uwagę do tego co macie na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na markę nie, na jakość tak. Jasne, że zawsze zwracam uwagę na to, co mam na sobie, ale bez przesady, najważniejsza jest dla mnie wygoda i dobrze dobrane do sylwetki fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo zwracam uwagę. Chocby wlasnie dlatego ze jakosc jakoscią, ale jak jest dobry sklep to zawsze ci kasę oddadzą nawet po 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssssssiiiiiiiiiiaaaaa
na jakość , ale na markę nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eukanuba
Na jakość zawsze, na markę - o ile sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisssssssiiiiiiiiiiaaaaa
mam np. ubrania od Tommiego (moze nie jakiś luksus to, ale ciut wyższa półka) mam kilka z DKNY ale mam np. sweterki z reserved i świetnie się noszą wszystkie (polecam) a sweter z h&m rozciągnal mi sie po jednym praniu (ręcznym). Buty kupuję różnie prima moda, venezia, ale np w ccc ostatnio kupiłam od Lasockiego ze skóry i sa świetne (mam kilka par od niego i też fajnie się noszą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze zwracam uwagę na markę i na jakośc ciucha no i przedwszystkim czy dany fason i kolor pasują do mojej osoby. Mam tylko kilka sklepów w których kupuję ubrania resztę omijam bo nie pasuje mi właśnie jakość bądź dizajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margot +/-
Ja staram się w galeriach wchodzić do wszystkich, lubię przeceny i promocje, bo wtedy można złowić fajną markową rzecz za bezcen. A na jakość to ja już od lat patrzę, w sztucznych tworzywach czuję się jakbym była wiecznie brudna, jakoś mnie drażnią no i szybko zaczynają śmierdzieć, bo nie przepuszczają powietrza jak, np. bawełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos ciuchów to poluję właśnie na ciepłą sukienkę z długim rękawem i golfem, najlepiej z wełny. Przekopalam dzis całe allegro i nie znalazłam nic ciekawego, bo większość kończyła się 5 cm za tyłkiem :p A ja mam kobiece biodra i chcę taką sięgającą do kolan, żeby fajnie wyglądała z długimi kozakami. Widziałyście może coś takiego w jakiejś sieciówce np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
zwracam i na markę, i na jakość, bo dobra marka to zwykle też dobra jakość (oczywiście nie zawsze). ale jak kupuję dżinsy guess albo hilfingera to wiem, ze beda super, podobnie np z topem fcuk - bez porowniania z tym masowym shitem z chin. generalnie mam swoje ulubione marki, chociaz czasem trafi jakis niespodziewany a udany zakup producenta no name;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margot +/-
O ja właśnie wełny nie mogę nosić, jak mierzyłam wełniane sweterki to po wyjściu z przymierzalni byłam cała podrażnione, ręce, dekolt, brzuch zaróżowione, masakra ;) A co do pytania Frankie, to nie, ja czegoś takiego nie widziałam, ale może poszukaj w Carry, H&M, Grey Wolf, Vero Modzie, Prima Modzie, Zarze. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
Frankie - z wyzszej (drozszej) poki takie 'knitted dresses' swietnej jakosci ma czesto Henri Lloyd, albo poszukaj w TK Maxx jak masz mozliwosc:) z tanszych sieciowkowych kilka razy kupilam fajna sukienke/ tunike tego typu w dorothy perkins, i w polskim ravelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
półki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margot +/-
Też zależy gdzie się mieszka za granicą to można się super obłowić, moje koleżanki które były w Polsce zawsze takie dość przeciętne to po wyjeździe na obczyznę bardzo się wylaszczyły, zmieniły styl, zaczęły się ubierać w dobre markowe ciuchy, bo tam to nie jest jakiś wielki wydatek dla nich tak jak w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
Margot - zgadza sie. Ale w PL tez bywaja fajne promocje i mozna kupowac przez internet przeciez; albo dwa razy w roku poleciec tanio do Londynu i oblowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, mi mała ta sama Dzięki za adresy, niedługo wybieram się na jesienne zakupy, bo zrobiło się chłodno, a od lata nic sobie nie kupiłam. Myślę o jakimś fajnym zestawie czapka plus szal no i tej sukience, bo mam fajne długie rude kozaki na jesień, które by się dobrze z taką komponowały. Pooglądam jeszcze kurtki i płaszcze, ale mam jeszcze 2 z tamtego roku, więc te sobie pewnie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Ble Ble - Jakie marki preferujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojioj
ale klamczuchy z was. Oczywiscie, ze liczy sie dla kobiet marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Fikusna - Jaki masz styl ubierania sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuuuuuuuu mikuł
chodze w czarnym dresie zeby nie bylo widac tuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujuiku
nigdy nie patrzę na markę. Na jakość już bardziej ale czasem nawet jak coś jest zlej jakości a bardzo mi się podoba i jest tanie to i tak kupię. Nigdy nie kupuje przez internet ponieważ mam problematyczna sylwetkę i wszystko muszę mierzyć więc nawet jak ktoś mi podaje wymiary i rozmiar to muszę to widzieć na sobie. Niestety nie mogę kupować wszystkiego tego co mi się podoba gdyż modelką nie jestem i nie we wszystkim mi dobrze. Kupuje to w czym dobrze wyglądam, dobrze się czuje, jest za rozsądna cenę. Jakbym miała wybrać ulubiony zestaw w którym najlepiej wyglądam i najlepiej się czuję to: - rurki z wysokim stanem - bluzka typu overzise zakrywająca ramiona - botki na masywnym, niewysokim obcasie - duży szal - luźna marynarka lub wiosenna kurteczka - bajerancki zegarek na ręce - drobne kolczyki - przewieszona mała torebeczka - wielkie okulary przeciwsłoneczne w takim zestawie czuje się najlepiej:) albo jeszcze jeden - kryjące rajtuzy - luźna sukienka odkrywająca kolanko - ciężkie buty na grubej podeszwie - długi płaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam uwagę na rozmiar :P Jestem chudzina i lubię pasujące rzeczy więc czasem jest problem :P I teraz allegro mnie rozpierdala. Po c***a stanik 95B wciskać do kategorii obwód 60 czy 65? I tak tego nie kupię skoro sobie w filtrach wybieram 60-65 a procy nie potrzebuję😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×