Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robotna

staz tylko dla bezrobotnych?

Polecane posty

Gość robotna

W pupie ogłoszenie na stanowisko lidera pracy, doradcy zawodowego , ale 1 etat i staż. Wg ustawy, staz dla osoby bezrobotnej do 27 r. z lub dla osoby po 50 r. z. Nie ma w tekscie ogłoszenia inf,ze dla osoby bezrobotnej. Ja pracuje, jednakze chciałabym byc liderem pracy i doradcą, wiec trzeba pracowac w urzedzie, aby otrzymac licencje. Zatem jak to traktować-dla bezrobotnych czy dla wszystkich spełniajacych kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Staże są tylko dla bezrobotnych zarejestrowanych spełniających określone warunki. Odsyłam do tekstu ustawy o promocji i instytucjach rynku pracy, warto poczytać. Natomiast na zwykłe ogłoszenia w pup (zamieszczone przez pracodawców) zawsze możesz aplikować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotna
trapi mnie jednak rzecz kolejna- staż i etat jednoczesnie. na stażu nie ma umowy o pracę, tylko cywilnoprwana, na etacie zgodnie kp. czytałam ustawe, szukam inf , ale teraz to sie poddaje. Rozumować następujaco- staz ok 770zł, co z tym etatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
a czy tam czasem nie było napisane: 1 etat stażysta? bo w pupie mają takie stopnie awansu zawodowego i pierwszym jest stażysta (to jest chyba odpowiednik referenta w administracji publicznej). i to nie ma nic wspólnego ze stażami dla osób bezrobotnych. po prostu jesteś zatrudniony na etacie, a twoje stanowisko to stażysta. zarabiasz normalną wypłatę i po jakimś czasie możesz awansować na kolejne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×