Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Tomisia

Okna PCV--z jakiej firmy polecacie? Zastanawiam się

Polecane posty

Gość bikk
Sporo dziadostwa jest na rynku jeśli chodzi o stolarkę. W każdym razie ja mam doświadczenia mocno różne. Ostatnio byłem wyjątkowo zadowolony z jakości konstrukcji przesuwnych OknoPlus. Montowaliśmy coś takiego w kilku budynkach i szło szybko. Porządna jakość, nieskomplikowany montaż i też design, który po prostu ludzi zachęca, estetyka podążająca za trendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pvc ma naprawdę solidne drutex. Polecam szczególnie model iglo classic i iglo light bo sam je posiadam juz z 5 lat. Jesli zalezy Ci na szybkim fachowym montazu i dobrej jakosci, to mysle ze mozesz sobie zobaczyc ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie firmy robią takie same g****o! ! Po latach rozlatuja się uszczelki a oszuści jeszcze mówią że sprzedają oliwki itp. .. wyłudzając kasę! !! Jak robisz okno to jedyna nadzieja w roletach wstawianych razem z oknem to ona ochroni przed mrozem czy wiatrem! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekCzekin
No to mysle, że powinieneś jednak udać się z tym do odpowiedniej firmy zajmującej się sprzedażą okien. W moim przypadku super opcją była Domega w Poznaniu, gdzie maja naprawdę konkretną obsługę z dużym doświadczeniem. Dzięki temu na pewno pomogą Ci wybrać okna według Twoich wymagań. Do tego również zadbają o ich profesjonalny montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zamówić w firmie windowdesign.pl gdzie mają duży wybór znanych marek. Ja znalazłam okna PCV i dogadałam się jesli chodzi o cenę razem z montazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Olsztyna lub okolic to polecam wam zgłosić się do firmy De-Bo Zakupiłam od nich okna i drzwi do mojego domu. Po za ich dostarczeniem, zajęli się również ich montażem i zrobili to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvias
Dużo zależy od tego ile planuje się wydać, niestety. Chociaz ja jestem zdania, że na stolarce okiennej nie powinno się oszczędzać - wszystko i tak potem się zwróci. Z konkretnych marek to na pewno Internorm (w Polsce Oknar Wrocław) , bo to zdecydowanie numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu mogę polecić świetnego producenta - http://bros.poznan.pl -ich okna są bardzo dobrej jakości - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również opowiadam się za Drutexem. Mają dobre produkty (ja mam iglo classic) - dobra przepuszczalność, szczelność, ładny design. Okna to zakup na lata, więc ciszę, że się zdecydowalem na tą firmę, bo oprócz dobrej ceny, produkty mają bezkonkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Obuch
może Aluplast? To naprawdę dobra firma, ja zamówiłam w rzeszowskim punkcie RES DOMu i nie mogę im nic zarzucić. :D O tutaj masz więcej info: http://www.res-dom.pl/oknaaluplast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam okna z firmy BAUSERVICE k/ Poznania W ofercie mają PVC na profilu Schuco i okna aluminiowe na profilu BLYWEERT. Ja wybrałem PVC od nich. Wszystko bez problemów. Kontakt do nich - 798 99 48 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogadałam się z panami z firmy www.famix.pl na wymianę okien. Przyjechali, zmierzyli, doradzili, ja przyklepałam i zaczął się remoncik :) bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszym celem jest dostarczanie plastikowych okien, które spełniają wysokie standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. Zapraszamy do Lublina. http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj czegoś sprawdzonego, mi np. koleżanka mówiła żebym poszukał okien na http://oksystemplus.oknoplast.com.pl bo tam mają bardzo dobre. Miała racje bo zamowilem tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na rynku jest coraz więcej firm produkujących dobre okna PVC, ale my z mężem postanowiliśmy zamówić okna u sprawdzonej firmy Jezierski. Już od dawna współpracującą z Schueco, a to naprawdę jedne z lepszych profili okiennych, które cieszą się dużym zaufaniem nawet w Niemczech. Po wymianie okien różnica jest nie do opisania, a koszty ogrzewania w czasie zimy zauważalnie zmalały, a o to właśnie chodzi aby było ciepło i by na tym nie przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5u54
Naszym klientom w Lublinie oferujemy z wysoką jakość naszych okien plastikowych wykonywane przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Zapraszamy http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam okna Alu kupowane od Okno Plus i sobie chwalę. Porządny profil to przede wszystkim i to ich faktycznie wyróżnia na tle konkurencji. Dobrze to wygląda to raz, a dwa, że faktycznie izoluje. Warto sobie u nich na stronie http://oknoplus.com.pl sprawdzić jakie mają współczynniki termiczne przy konkretnych modelach okien i jaką przepuszczalność światła i potem sobie to zestawić z tym co inne marki oferują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy z żoną okna ze strony http://oknoplus.com.pl. Jakiś uwag do jakości czy do samej obsługi na pewno nie mam. Wszystko zrealizowane profesjonalnie, terminowo, polecam producenta i też salon na Diamentowej w Lu, mają rzetelne podejście, potrafią dobrać okna pod konkretny budynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Wrocławia i zarówno w doborze jak i montażu okien pomogła mi firma www.oknoprim.com.pl która specjalizuje się w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrzebowałem lepszej klasy okien do domu bo mieszkamy w takim miejscu gdzie wieje praktycznie przez 365 dni w roku na okrągło. I takie okna do zadań specjalnych znalazłem w Pluspolu u pani Krysi, szczerze polecam. To jest polska marka OknoPlus model NorskStil, także linia skandynawska a więc przystosowana do naprawdę trudnych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam podpasowały plastiki wyprodukowane przez OknoPlus. Zamawialiśmy już jakiś czas temu bo jesienią zeszłego roku w Bartalu na Diamentowej. Mają oryginalne okna tego producenta, są jego oficjalnym przedstawicielem także nie trzeba było jakoś długo czekać na zamówienie, sprawna transakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. I.. tyle Bez wkładu własnego, bez zobowiązań. Dla osób mających dostęp do internetu. Polska firma, wypłacalność gwarantowana (dane o wypłacalności z 22.09.2018) Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawwo38
Jeżeli okna mają być sprawdzone to tylko Drutex. Poczytaliśmy opinie w Internecie, pogadaliśmy ze znajomymi i wybór był jasny. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć iż była to bardzo dobra inwestycja. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ktoś szuka naprawdę pcv czy większych konstrukcji przesuwnych albo fasad w wyższym standardzie to podpowiem markę OknoPlus. Na ich oknach się nie zawiodłem jeszcze. Do kupienia są na pewno ich oryginalne produkty w Roro w Katowicach (ul Oswobodzenia). Świetne doradztwo ze strony p. Roxany na miejscu. Ma kobieta wyczucie, zna się na rzeczy od strony technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×