Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Tomisia

Okna PCV--z jakiej firmy polecacie? Zastanawiam się

Polecane posty

Gość ada

Najlepsze okna premium mozna znalezc w firmie Bimm, naprawdę okna są solidne i posiadaja wiele funkcji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmane

Może warto pomyśleć nad firmą Drutex? Są już dosyć długo na rynku, więc o czymś to musi świadczyć. Widziałam ich okna u znajomych i ciężko było cokolwiek złego na ich temat powiedzieć. Bardzo dobrze spasowane i wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda pierzchalska

Zależało mi na estetyce, funkcjonalności i dużej powierzchni okien. Z takimi wytycznymi udałam się do oddziału Oknoplastu w Piasecznie gdzie na miejscu już zajęli się resztą, tj.: dobór oferty, wysłanie ekip pomiarowych i montażowych na miejsce, transport, a na całość dostałam jeszcze 7 lat gwarancji 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk

Pan Remigiusz przy Malwowej 17 w Poznaniu obsługiwał mi inwestycję w okna do domu. Zadowolenie 100%. Człowiek podszedł poważnie do problemów aranżacyjnych. Okna lekkie, wytrzymałe, szyby super. Okno praktycznie stanowi dekorację. Zero kłopotów montażowych, ani opóźnień, czy dziwnego naciągania. W kosztach idealnie się zmieściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjk

Mnie interesowała wymiana okien, jeszcze ze starego budownictwa na plastikowe, stosunkowo tanie, ale koniecznie ciche, żebym po zamknięciu mogła się w końcu wyspać. Mieszkam w Poznaniu przy bardzo ruchliwej ulicy 😛 Wiadomo, jak to jest, a człowiek jeszcze na bezsenność cierpi. Z polecenia poszłam na Malwową 17 do pana Remigiusza i mi stolarkę montowali OknoPlusa. Jestem zadowolona, bo właśnie dostałam to, czego od okien plastikowych oczekiwałam.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mogę polecić vitopolska.com/, kupowałem u nich okna PCV i faktycznie dobrze zrobione, jestem zadowolony z tego jak wyglądają, mechanizmy też są dobre jakościowo więc faktycznie okna powinny się dobrze sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×