Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Tomisia

Okna PCV--z jakiej firmy polecacie? Zastanawiam się

Polecane posty

Gość rolandzgor
Dobrze mowisz człowieku. Każdy potrafi tylko wkleić link, a oprócz tego nic konkretnego nie mówi. Ja mam od wielu lat drutexy i spełniają moje oczekiwania. Teraz są co prawda nowsze okna już, ale te moje też działają bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam okna pcv stad www.schwarz-firma.eu - świetnie się sprawują i wiem jak o nie dbać :) gwarancja też jest, ale póki co nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loterka23
O gwarancję na pewno warto jest zadbać. Nam zależało na długiej bo wiadomo - okien często się nie wymienia. Okna wstawiała nam firma Budvar: http://www.budvarcentrum.eu/pl - tutaj jest ich strona. Jest to jedna z większych, poważniejszych firm w Polsce. I jesteśmy zadowoleni z praktycznie wszystkiego . Począwszy od montażu bo panowie przyjechali i zamontowali wszystko jednego dnia. Po jakość wykonania, która faktycznie jest bardzo wysoka. A kończąc na długiej gwarancji. Gwarancję przedłużyliśmy na ponad 30 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszuuuu
Ja zaufałem drutexowi. U moich rodziców od wielu lat są okna tej firmy i funkcjonują bez problemu. Drutex teraz ma fajną linię okien pcw. Dobrze wypadają w wyszukiwarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacekk
Ja mam okna od 1,5 roku zakupione w Firmie Okna-plus wykonane solidnie z najlepszych podzespołów od niedużego producenta. Przed zakupem, przeglądałem internet w poszukiwaniu informacji jakie okna i dlaczego będą najlepsze. Moje wnioskami wyglądają następująco: - Lepiej postawić na jakość, co niekoniecznie może wiązać się z wysoka ceną (kupując okna bezpośrednio od producenta), - Trzeba zwrócić uwagę na podzespoły z jakich wykonane jest okno: profile, okucia oraz sposób wykonania (doświadczeni i polecani producenci niekoniecznie duże firmy). Firma Okna plus współpracuje z jednymi z najlepszych firm tj. wykorzystuje okucia firmy ROTO-NT, a jeśli chodzi o profile to jest to firma Inoutic. Jestem zadowolony z okien firmy OKNA PLUS, polecam podaje link do strony firmy www.okna-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na www.schwarz-firma.eu - ja wlasnie mam okna tej firmy i póki co jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezgódka8
Jeśli jesteś z Krakowa lub okolicy to może zajrzyj na http://naszeokna.com/ ? Od razu można zamowić montaż okien pcv, to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż kupowanie okien osobno i osobno załatwianie montażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam się do firmy znanej z okiem, drzwi bram itd. i mieli dostępne różne firmy okien aczkolwiek zdecydowałam się na schuco, firma w ktorej bylam to http://www.fenti.pl/ jak ktos jest ze szczecina lub okolic to polecam się do nich wybrac, potrafia fajnie doradzic, pokazac wszystko i wysłuchać klienta dopasowaujac się do jego oczekiwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie sprawdzić okna z firmy z DMD z woj. podlaskiego, ja zamawiałem dla rodziców do domu, bo wymienialiśmy wszystko kompleksowo, bo była już taka potrzeba. Firma bardzo porządna, okna z montażem i serwisem, jeszcze nie mieli potrzeby przyjeżdżać, bo nic się nie psuje i mam nadzieje, że później też nie będa musieli, okna porządne, wytrzymałe, mechanizm Kommerlinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa78
Ja na Twoim miejscu jednak bym zrezygnowała z PCV i poszukała jakichś okien drewnianych. Najlepiej jakichś porządnych okien skandynawskich. Są o niebo lepsze od plastików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście to mogę polecić okna Veka, które kupilem w firmie Ciepłe Okna. Generalnie nie mam najmniejszych powodów do narzekania na poziom firmy, okna wstawili porządnie, cena dobra, jest super. Zresztą na stronie http://ciepleoknagrodzisk.pl wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić firmę RotomBud ze Szczecina z tego względu że montowali u mnie takie okna, policzyli sobie bardzo niewiele jak za usługę tego kalibru no i całość załatwili w jedno popołudnie. Super mają ekipę naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapytaj ludzi, ktoryz się na tym znaja, np. www.oknabrusy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tylko między tymi dwoma firmami? Znam wiele równie dobrych jeśli nie lepszych firm, które oferują znacznie korzystniejsze warunki. Sam zdecydowałem się na tego typu rozwiązanie z oknami PCV - http://www.redan.pl/pl/pvc/roundLine/optimum, lepsze parametry i niższa cena. A wystarczy jedynie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek666
Ja polecam drutex. Oprócz tego nie należy zapominać o akcesoriach do montażu, np. przyzwoitych klinach montażowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masełkowwwa
My mamy okna z Drutexu. Nie wiem, jaki model, ale działają bardzo fajnie, nie trzeba ich regulować, ani nic z nimi robić. Bardzo mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno u tej firmy znajdziesz cos ciekawego www.okna-gorzno.pl z mezem wymienialismy u siebie wszystkie okna i korzystalismy wlasnie z ich uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wybór konkretnych okien pcv to polecam Andrycha www.andrych-okna.com.pl gdzie mają je naprawdę dobrych producentów. Ja kupowałam u nich już jakiś czas temu i póki co są bezproblemowe. Przede wszystkim bardzo szczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, poza tymi dwiema firmami, powinieneś rozejrzeć się odrobinę szczerzej po rynku okien PCV. Jest wielu naprawdę godnych uwagi producentów, którzy oferują w niskiej cenie dobrej jakości produkty. Ja przy wykańczaniu domu zdecydowałem się na propozycję, z której już kiedyś korzystał mój kuzyn. Wybrałem okna PCV od - http://www.redan.pl/pl/pvc i jak najbardziej nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My braliśmy okna pcv do domu z http://www.tommar.pl/okna-pcv fachowcy przyjechali wszystko wymierzyć. W krótkim czasie był montaż, który się odbył bez żadnych kłopotów. Okna sprawują się naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam3737
My okna kupowaliśmy od tej firmy Okna Konieczny i myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy. Naprawdę bardzo mocno się postarali, aby nas zadowolić tutaj podje namiary na ich ofertę http://www.oknowro.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie firmy robią porządne okna więc postawiłam na aluplast tylko zamawiałam w firmie www.fenti.pl to w gratisie mi jeszcze wymierzyli i zamontowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patien
Moim zdaniem okna to jest inwestycja i nie warto kupować pierwszych lepszych, a dodatkowo warto też zwrócić uwagę na gwarancję, jaką dają przy zakupie. My postawiliśmy na okna firmy Budvar i wiem, że mogę spać spokojnie. Ona są naprawdę solidne (a do tego też solidnie zamontowane). Firma spełniła nasze oczekiwania :) Wiem, że przy budowie domu często nie chce się szukać opinii nt. różnych modeli, więc ja z czystym sumieniem mogę polecić te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×