Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość graufik44

Pytanie do Pań: ile dni potrzeba żeby nabrać nieodpartej ochoty na seks

Polecane posty

Gość dr. Evil
tez tak mialem... --> nieeee, no! rozwaliłeś mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ tez tak mialem... No byłem, ale się wypisałem (w sumie już dawno temu), bo przestałem w to wierzyć. Poza tym uznałem, że lepiej zarabiać sianko, niż się użerać z debilami. Teoria ciekawa. Kontrowersyjna bym powiedział, ale nie wiem, na ile prawdziwa, bo nikt chyba badań nie robił. W moim przypadku raczej nie ma zastosowania bo nie służyłem ani w trójkącie bermudzkim, ani w podobnych mu garnizonach. Nigdy więc nie mieszkałem w takim skupisku trepostwa. Gdzie jak podrzucisz w górę glana, to spadający zabije albo trepa, albo k... - jak to mawiali mieszkańcy tychże. Na pewno skala rozwodów wśród misjonarzy jest spora i tu już są jakieś statystyki. Czy więc do mundurowych lgną więc same k...? Może inni niech się jeszcze wypowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOpinCHÓtt de kikut
....nadmucham se o cemencie.....mki Gurarzdrze.......powiesze bompki.......i złożę wam zyczenia.......jednak nie by spełniły się najskrtsze marzenia ....bo mogą się spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOpinCHÓtt de kikut
...nadmucham se torbe po 50 litrów po cemencie.....mki Gurarzdrze.......powiesze bompki.......i złożę wam zyczenia.......jednak nie by spełniły się najskrtsze marzenia ....bo mogą się spełnić ...tak miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOpinCHÓtt de kikut
...a propo......partnerki mundurowych to kobiety ,,,specyficzne,,, ...trochę jak w ruskiej przypowieści q.......a eta nie profesija eta charaktier....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×