Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nikodem28

Gra nie warta świeczki ?

Polecane posty

Gość nikodem28

Trzymajcie sięz dala od takich kobiet. Wszystko pięknie do czasu. Poznaliśmy się w firmie. Zaczeliśmy się spotykać 1 2 3 4 randka miło. Było zbliżenie pocałunki spacery itp itd. Czułem się z nią bardzo dobrze ona ze mną też tak mi powiedziała. Pewnego razu słyszę wyjeżdzam na 6 tygodni ale nie chce aby nasz kontakt sie urwał jesteś dla mnie ważny- pomyślałem ok. Oczywiście objetnice typu bedziemy ze sobą rozmawiać przez skype i dzwonić. Po imprezie byłem w szoku jak pocałowała mnie w polik ale myślałem może miała taką ochotę akurat. Po południu następnego dnia dzwonię pytam się jak się czujesz - dobrze ale nie chce abys czegokolwiek ode mnie oczekiwał, |"zajmij się swoim życiem bo to jest teraz tobie potrzebne":. Nie wiedziałem co myśleć myślałem że ma zły dzień. W pracy się wyjaśniło napisałą smsa aby pogadac jeszcze na zywo zgodziłem się. Wiesz co jesteś fajnym miłym ciepłym chłopakiem zasługujesz na szczęscie ale chce abyśmy zostali kolegami. Zapytałem się jaki jest powód takiej decyzji odpowiedz bo tak zawsze bede pamietala cie jako miłego faceta. Odpowiedziałem jej że nie chce jej koleżeństwa bo traktuję ją jako więcej niż koleżankę i odeszłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×