Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna z Okienka

Zawieszka

Polecane posty

Gość Panna z Okienka

Kochane pomóżcie:)) Chłopak ma w sobotę urodziy i wymyśliłam, żeby kupić mu zawieszkę do łańcuszka. tylko nie wiem czy Krzyżyk albo Matka boska mogą być?? czy lepiej Literka albo serduszko??? Proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkhv
serduszko z różowym brylancikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z Okienka
A są jakieś przesądy, ż krzyżyka albo Matki boskiej nie Powinno się dawać Ukochanemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesądów raczej nie ma, więc możesz kupić. Pod warunkiem, że masz pewność, że taka zawieszka spodoba się twojemu chłopakowi. Coś mi się wydaje, że literka lub serduszko nie przypadną facetowi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z Okienka
Dziękuje za informacje:))) To chyba jednak skuszę się na Matkę boską albo Krzyżyk:)) Będzie go chronił podczas wyjazdów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że twój chłopak będzie zadowolony z wisiorka???? Może lepiej jakieś perfumy, albo jakiś męski gadżet np. fajna zapalniczka, albo pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z Okienka
No wiesz mężczyźni mają różny gust, a Mój raczej nie lubuje się w zapalniczkach ani pendrive, bo po pierwsze nie pali ani nie interesują go komputery ani nic z tych rzeczy... Dostał łańcuszek w tamtym roku to i będzie wisiorek. nie lubi bransoletek, krawatów czy Bóg wie co jeszcze. Perfume sobie kupił ostatnio z Lacoste, więc co chcieć innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×