Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość design kitchen

Kuchnie które wam się podobają. proszę o rady, linki.

Polecane posty

Gość ppaulina
Też szukam pomysłu na kuchnię. I podobnie jak autorka wolę klasyczne kuchnie chociaż nowoczesnym nie mówię NIE. :) Zależy czy mi w oko wpadnie. Chętnie popatrzę na wasze propozycje:) Dlatego PODBIJAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulina
No bardzo fajna:) Płytki mam takie jak wyżej a ściany żółte - egzotyczne curry duluxa - będzie pasować jasny segment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobna do kuchni wiii
do takiego koloru plytek tylko cos jasnego, inaczej wszystko sie zleje w jedna, ciemna plame - chyba, ze lubisz, zeby wszystko bylo w tej samej tonacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałabym jasny- bo płytki już mają wyrazisty kolor, więc można je czymś troszkę "przytłumić". I oczywiście dobrać ciepłe oświetlenie szafek w żółtawych, ciepłych barwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulina
Polly Dobry pomysł - dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobna do kuchni wiii
podsumowujac, wszystko w raczej cieplych tonacjach:) Zolte swiatla, kuchnie zrobilabym w jakims cieplejszym odcieniu bezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulina
No w sumie macie rację - chociaż bardziej mi się podobają ciemniejsze kuchnie:) No ale do tych płytek rzeczywicie lepsze będą jaśniejsze segmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie trudny wybór, sama straciłam naprawdę dużo czasu żeby znaleźć odpowiednią kuchnię. W końcu zdecydowałam się na lakierowane meble i kamienny blat http://granimex.pl/ wygląda naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuchnie man od roku ,biala na wysoki polysk z szafkami do sufitu .Mam mala kuchnie dlatego chcialam aby byla cala zabudowana,nie chcialam szafek ze szklem nie podobaja mi sie..moge ci polecic jak najwiecej szuflad SA bardzo praktyczne ,na talerze, garnki male rzeczy sa bardzo praktyczne.Rowniez CI polecam na blat na szafkac granit ,super do utrzymania czystosci,mozesz odstawic garnek ( goracy) bez podstawki,naprawde praktisch je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie posypaly reklamy.Kurcze wszedzie ich pelno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×