Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytryna zielona

Czy opłaca sie otworzyć usługi transportowe ?

Polecane posty

Gość Urbaaban
warto. ja to ogarnąłem w rok, i nie jest źle. z tym że ja już jakiś czas temu robiłem odpowiednie uprawnienia w oes kraków, pracowałem w zawodzie, a teraz przeszedłem na swoją dg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie hop siup. Ja od roku korzystam z usług WebEye i jest naprawdę dobrze, bo można sporo zaoszczędzić na paliwie, chłopaki dużo mogą się nauczyć i poznać coś nowego. Cenowo jest naprawdę dobrze, bo nie ma jakichś wysokich kosztów, a to co zainwestujesz zaraz się zwraca w oszczędzonym paliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasperskyy
Najważniejsze to dobre zarządzanie i nie rzucanie się od razu na głęboką wodę.. czyli nie sto srok za ogon. Jeśli chodzi o takie dodatkowe usługi jak Webeye o jakich kolega wspomina wyżej to myślę, że to jest rozsądne posunięcie, ale nie full opcja, bo to też nie potrzebny wydatek. Takie opcje jak monitoring jazdy, paliwa itp. jak najbardziej przysłużą się do oszczędności i panowania nad tym co się dzieje w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek0922
Ja przejąłem taką firmę po ojcu, ale niestety trzeba trochę pozmieniać, ponieważ we wszystkim używał on starych metod. Na początku chciałbym założyć system GPS w każdym samochodzie, aby kontrolować to, co się dzieję. Co możecie mi polecić? Spodobała mi się oferta np. od Transmobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to natknąłem się na to ostatnio https://pl.webeye.eu/ i kurcze muszę wybróbowac te niektóre usługi, bo wyglądają na bardzo przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauuuu
gościu próbuj, bo warto. Transport zawsze będzie na czasie, ale trzeba dobrze zarządzać, a te aplikacje niesamowicie ułatwiają robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gun gun
Opłaca się, jeżeli się na tym znasz. Z resztą to jak w większości biznesów... A w transporcie to jeszcze bardziej oplacalne bedzie jesli sobie zainstalujesz w firmie jakąś dobra aplikację. Żeby Cię kierowcy nie rąbali na tachografach, bo wtedy kary płacisz i np. żeby zmniejszych koszty paliwa. Takie usługi ma WebEye https://pl.webeye.eu/uslugi/ poczytaj bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Myślę, że biznes tego typu może przynieść duże zyski. Trzeba tylko liczyć się z tym, że wraz z rozwojem firmy, zapotrzebowanie na paliwo będzie wzrastać. Wtedy, dobrze jest zaopatrywać się w nie w hurtowniach, bo są w stanie zaproponować nam atrakcyjniejsze ceny. Jedną z nich jest http://www.pader.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma korzysta z aplikacji WebEya i powiem że jest mega, mniej się spala bo aplikacja pozwala ci na kontrole itd. Wszystko masz zorganizowane no cud mód. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endy 90
Opłaca jeśli masz dosyc spore pojęcie o branży, a teraz jeszcze wchodza do tego jakieś nowinki techniczne, komputerowe, aplikacje itp. Np. WebEye, warto znać takie aplikacje bo mogą się przysłużyć większym zyskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak opłaca się otworzyć usługi transportowe , ale dodatkowo na stracie fajnie się ma WebEya , która ci ułatwi w pracy tobie jak i twoich spedytorów , a także ładunki jakie twoja firma będzie rozwozić będzie zabezpieczona, bo ma funkcje alarmu jak ktoś będzie chciał się włamać. Tak samo ma udogodnienie GPS lepsze bo znajduje drogi gdzie jest szybszy przejazd i przez to mniej paliwa spalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, jakiej jakości usługi chcesz świadczyć. Jak profesjonalne, to musisz zainwestować w dobrej jakości samochody dostawcze i odpowiednio zabezpieczać przewożone towary np. z pomocą takich akcesoriów http://www.grawitpro.pl/tasmy-transportujace. No teraz jest duża konkurencja na rynku więc nie ma co startowac z półśrodkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raskowski
opłaca się, przynajmnij mam taką nadzieję, ja aktualnie razem z szwagrem jesteśmy w czasie zbierania ludzi i odpowiednich kwalifikacji, mamy w krakowie ośrodek oes, do którego wysyłamy ich na kursy, psychotesty, kwalifikacje, jak komuś czegoś brakuje, cała papierologia już zebrana. zobaczymy w ciągu roku jak to będzie się zwracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romangość
Dużo osób poleca WebEye , właśnie myślę nad takim rozwiazaniem w mojej firmie ponieważ maja dużo pomocnych alternatyw :) Po Nowym Roku będę działał i dam znac jak moje osobiste odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar1234467
Jeśli chcesz prowadzić firmę, która prowadzi usługi transportowe koniecznie skorzystaj z aplikacji WebEye. Ja z nich korzystam juz ładnych pare miesięcy i moje zyski wzrosły o 60 %. Przede wszystkim dlatego, że można monitorować wszystko. Zaczynajac od spalania paliwa , a kończąc na stanie technicznym pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalfiinn
O widzę, ze już całkiem sporo osób korzysta z tego webeye. Ja dopiero co sie na to zdecydowalem, wiec zobaczymy jak to dziala i czy rzeczywiscie przynosi wieksze zyski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol2547
pewnie, ze sie opłaca! trzeba tylko pamietac o wielu podstawowych rzeczach. jedna z nich na pewno jest system gps, ktory pozwoli wszystko w firmie kontrolowac. my mamy system od transmobil. jako kierowca jestem zadowolony ze nikt do mnie nie musi wydzwaniac, mają odczyt z tachografu i system przypomina o tankowaniu i przebytej trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SFDriver
WebEye fajnie się rozwija. Ta aplikacja na początku była dosyć chaotyczna, ale dopracowali każdy jej szczegół przez co korzystanie z niej naprawdę staje się przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały webeye to opłacalna inwestycja? Tak samo sprawdza się przy dużej ilości aut jak i przy kilku czy już niekoniecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek_dogość
Sprawdza się aplikacja WebEye zarówno przy większej ilości aut jak i mniejszej. To zależy jaką masz flotę, bo i tak na każdym samochodzie zaoszczedzisz i te pieniądze możesz lepiej zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananax
U mnie kumpel przy większej ilości aut ma dużo większe korzyści, ale też zależy od tego co wieziesz. Mi się podoba nie tylko ta oszczędność ale też to że moge kierowców dzięki raportom WebEye trochę poduczyć i dać im cenne wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki chłopaki za odpowiedź :))) w takim razie pewnie wezmę na próbę webeye, a jeżeli się sprawdzi to przedłużę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Sam również zastanawiam się nad własną firmą transportową. Czy warto ją otworzyć? Jeśli tak, to gdzie szukać oszczędności? Czy warto zaopatrzyć się w większe ilości oleju napędowego u http://www.pader.pl/oleje.html aby kupić go po niższej cenie, czy też nie ma to żadnego sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWaw12
Pewnie, że się opłaca. Wystarczy spojrzeć na rozwój polskich firm np http://adecon.pl/ Są niezawodni i bardzo ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu bratu bardzo się opłaciło :) W końcy stanął finansowo na nogi i robi to co lubi. Miał dostawczaka i przearanżował go na bus do przewozu ludzi. Można takie coś zrobic korzystając np. z http://zabudowabusa-hitbus.pl/ :) No i teraz wozi ludzi, ma dużo zamówień na wesela, chrzciny, komunie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_zz
Jeśli wiesz, jak zarządzać to na pewno jest to opłacalny biznes. Przemyśl też oczywiście kwestie monitoringu GPS. Ja mogę polecić Ci Transmobil: dokładna lokalizacja, sonda paliwowa, odczyt z tachografów, przypomnienie o przeglądach, eco driving, kontakt z kierowcą i wiele, wiele innych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony wykonawca takich usług, zapewniający bardzo fajną jakość, zobaczcie - http://www.dar-trans.pl/ Plusów wiele, ale głównie chodzi o rozsądne stawki i porządną flotę. W ich przypadku naprawdę nie ma się o co czepiać. Firma zapewnia punktualność, nie ma problemu z kontaktem i załatwianiem jakichkolwiek spraw. Temat pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kierowcą bez wykształcenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie otworzyć własną firmę transportową to mogę wam polecić www.spojlery.com.pl Takie spojlery na ciężarówkach zwiększają ich aerodynamiczność i znacznie zmniejszają zużycie paliwo, co jest ważne dla każdej firmy transportowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli masz w tym jakieś doświadczenie to pewnie tak, teraz wszystko się transportuje. Mój kumpel też został kurierem, kupił sobie peugeota boxera (bo są promocje nawet 40% na kurierów) i też niezłą kaskę na tym zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×