Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytryna zielona

Czy opłaca sie otworzyć usługi transportowe ?

Polecane posty

Gość arleta32
Też uważam, że to dobry pomysł na biznes. Wiem, że takie firmy https://www.gardo-transport.pl/zlecenia-transportowe-krajowe.php obsługujące zlecenia krajowe, mogą sporo zarobić. Do tego zawsze można poszerzyć usługi o zlecenia międzynarodowe. Także jeśli ktoś szuka niszy dla siebie, to może być właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystanie z usług firmy www.traxe.pl będzie najlepszym wyborem. Są oni doradcami w tym temacie, zawsze doinformowani i na bieżąco orientujący się we wszystkich przepisach. Fachowcy w temacie, idący z postępem, na bieżąco doinformowani i przekazujący wiedzę i doświadczenie na najwyższym poziomie. Doradztwo transportowe na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin9399
Opłaca się, ale pod warunkiem, że wszystkie kwestie są dobrze załatwione. Wiem, że w takiej firmie są też dylematy, jeśli chodzi o różnego rodzaju ubezpieczenia, więcej na ten temat przeczytasz sobie na stronie https://www.transbrokers.eu/ocpd-oc-przewoznika-drogowego/wylaczenia-ochrony-ocpd/ gdzie opisane jest wyłączenia ochrony ubezpieczeniowej, które dotyczą ubezpieczyciela i przewoźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym siedzę już kupę lat i powiem tak. Nigdy nie poszedłbym w ten interes z autem w lizyngu. Jak ktoś ma własne auto i sam je naprawia to i owszem. W innym przypadku dałbym sobie na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://www.dar-trans.pl/ Ogólnie firmy transportowe w tym momencie mają się dobrze, ale koszty wejścia są wysokie. Zobacz jaką oni mają tam flotę, zobacz jakie są stawki. Żeby wygrać rywalizację z innymi graczami, musicie naprawdę solidnie podziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś będzie zainteresowany usługami firmy transportowej - to polecam Two-M. Z ta firmą nie mam żadnego problemu. Zawsze mam ładunki na czas, z ich agentami zawsze można się dogadać. Sa elastyczni i dostosowują się do klientów. Widać, ze im zalezy na dobrych relacjach z klientem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek2111
Czytałem ostatnio różne artykuły, że bardzo się opłaca, bo transport nie tylko jest bardzo rozwinięty, ale jeszcze coraz więcej osób z takich usług po prostu korzysta. Pamiętaj jednak o tym, aby mieć całą swoją firmę pod kontrolą, czyli musisz zwracać uwagę na to, z kim pracujesz i kogo zatrudniasz. Monitoring GPS, np. od Transmobil, jest wskazany. Dzięki niemu wiesz, co się dzieje o każdej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senkos
Patrzcie tutaj - http://www.dar-trans.pl/ Tak naprawdę to jest kwestia dopasowania odpowiedniej usługi i to w zasadzie wszystko. Nie trzeba wydawać kolosalnej kwoty. U nich te umowy są przejrzyste, a flota faktycznie solidnie przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci poweidzieć na podstawie współpracy z firmą www.thermotrans.com.pl która specjalizuje się w transporcie leków w precyzyjnie okreslonych warunkach, że to ciężki kawałek chleba, ale jeśli bedziesz dbać o klientów to bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Opłaca pod warunkiem, że będziesz je dobrze prowadził i był wystarczająco ostrożny. Mój mąż początkowo nie był, przez co ponosił wielkie straty chociażby ze względu na błyskawicznie znikające paliwo. Po założeniu szyny CAN firmy transmobil okazało się, że ma kilku nieuczciwych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własna firma działająca w transporcie to ciekawy pomysł na biznes. Jeżeli chcecie się tym zająć to polecam wam podjąć współpracę z firmą www.ntbrokers.pl Zajmują się zabudowywaniem samochodów i zabezpieczaniem przestrzeni ładunkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert K
Firma transportowa to nie jest wcale tak łatwa działalność jak mogłaby się wydawać. Przede wszystkim ważna jest logistyka, aby to wszystko się opłacało. Jeżeli chcesz odpowiednio zarządzać flotą samochodów ciężarowych i jeszcze oszczędzać na zużywanym paliwie to polecam sprawdzić taki system jak Flotman https://www.flotman.pl/lokalizacja-gps/samochody-ciezarowe/ który jest dla nas dużym wsparciem i pewnie też będzie dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno brakuje kierowców na rynku związanym z transportem towarów, więc założenie takiej firmy nie wydaje się złym pomysłem. Jeżeli się na to zdecydujecie to skontaktujcie się z firmą https://www.nijhof-wassink.com.pl/ Możecie od nich zakupić nowe oraz używane samochody ciężarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Oczywiście! Na to zawsze będzie zapotrzebowanie. Sam pracuję w firmie spedycyjnej Blau-Speed i praca wre, co i rusz jakieś nowe zleconko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usługi Transportowe do 3.5

Świadczymy usługi Transportowe od 17 lat autami do 3.5t

Stawka kilometrowa jest oczywiście do uzgodnienia indywidualnie w zależności od charakteru świadczonej usługi. Posiadamy kilka szt. aut dostawczych wraz z kierowcami.

Jesteśmy wstanie również dostosować auto do danej usługi np. chłodnia, plandeka, autoholowanie

Interesuje mnie tylko stała współpraca.

Posiadam ubezpieczenie OCP i wystawiam Fakturę VAT

Piotr
500-600-031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Poloil! Mają hurtową, ale i prywatną sprzedaż, ale przede wszystkim uczciwe, hurtowe ceny. Paliwa sprowadzane są od zaufanych dostawców zagranicznych, a oferta jest bardzo szeroka. Mają na przykład duży wybór olejów napędowych, grzewczych, mają ekoterm plus i nawet arktyczny. Z resztą podeślę wam ofertę https://poloil.pl/oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Poloil! Mają hurtową, ale i prywatną sprzedaż, ale przede wszystkim uczciwe, hurtowe ceny. Paliwa sprowadzane są od zaufanych dostawców zagranicznych, a oferta jest bardzo szeroka. Mają na przykład duży wybór olejów napędowych, grzewczych, mają ekoterm plus i nawet arktyczny. Z resztą podeślę wam ofertę https://poloil.pl/oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli zdecydowaliście się na prowadzenie własnej firmy transportowej to polecam wam zajrzeć na stronę http://bjm.net.pl/ Jest to firma, która specjalizuje się w naprawianiu samochodów ciężarowych i robi to bardzo dobrze. Warto sobie zapisać kontakt do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata Mariana

Pewnie że tak! Trzeba zainwestować swój kapitał (wypożyczony, bądź jak jesteś oszczędny to masz własny) w porządne ciężarówki, (najlepiej jakieś z elektroniką, polecę Mercedesa actrosa, nowy model naszpikowany elektroniką to większe bezpieczeństwo na drodze, lepsze oferty ubezpieczenia i oszczędność na paliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral

Jak masz dobry tabor, pracowników i serwis w cenie to naprawdę kasiorę się kosi jak pszenicę z czarnoziemów. Sam zaufałem mercedesowi i serwisu w Będzinie. Znasz jakiś serwis który Ci jest w stanie ogarnąć części zamienne w nocy drogą lotniczą z magazynu centralnego który jest w innym kraju? Bo tak działa merol. Pozdrawiam i zachęcam by zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral

Jak masz dobry tabor, pracowników i serwis w cenie to naprawdę kasiorę się kosi jak pszenicę z czarnoziemów. Sam zaufałem mercedesowi i serwisu w Będzinie. Znasz jakiś serwis który Ci jest w stanie ogarnąć części zamienne w nocy drogą lotniczą z magazynu centralnego który jest w innym kraju? Bo tak działa merol. Pozdrawiam i zachęcam by zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral

Jak masz dobry tabor, pracowników i serwis w cenie to naprawdę kasiorę się kosi jak pszenicę z czarnoziemów. Sam zaufałem mercedesowi i serwisu w Będzinie. Znasz jakiś serwis który Ci jest w stanie ogarnąć części zamienne w nocy drogą lotniczą z magazynu centralnego który jest w innym kraju? Bo tak działa merol. Pozdrawiam i zachęcam by zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral

Jak masz dobry tabor, pracowników i serwis w cenie to naprawdę kasiorę się kosi jak pszenicę z czarnoziemów. Sam zaufałem mercedesowi i serwisu w Będzinie. Znasz jakiś serwis który Ci jest w stanie ogarnąć części zamienne w nocy drogą lotniczą z magazynu centralnego który jest w innym kraju? Bo tak działa merol. Pozdrawiam i zachęcam by zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja korzystam z usług firmy Bowim, usługi transportowe na wysokim poziomie, korzystalem z konkurecji to mnie oszukali ze do nikogo ine mam juz zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander

Czym dokładnie zajmuje się firma Bowim? czytałem, ze wyrobami hutniczymi, ale chcialbym się wiecej dowiedziec, szukam dobrej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernando

Raz jest gorzej a raz lepiej, trzeba mieć dobre zaplecze, sprzęt i serwis. Co do sprzętu to jest sporo ciekawych ofert ciężarówek, ale z serwisem to najlepiej się sprawdza mercedes. Na serio, części zamienne od ręki i zawsze sprzęt do diagnozy w takich salonach jest wyśmienity. Przynajmniej tak wygląda serwis w Będzinie, co moim zdaniem jest darem dla śląskich truckersów. Dzięki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejpe
Dnia 10.08.2019 o 04:18, Gość Fernando napisał:

Raz jest gorzej a raz lepiej, trzeba mieć dobre zaplecze, sprzęt i serwis. Co do sprzętu to jest sporo ciekawych ofert ciężarówek, ale z serwisem to najlepiej się sprawdza mercedes. Na serio, części zamienne od ręki i zawsze sprzęt do diagnozy w takich salonach jest wyśmienity. Przynajmniej tak wygląda serwis w Będzinie, co moim zdaniem jest darem dla śląskich truckersów. Dzięki i powodzenia

Strzał w dziesiątkę. Jakbyś miał flotę na actrosach to oo panie.... nic tylko jeździć. Co do serwisu w Będzinie również polecam. Pełna profeska. Chłopaki tam robią dobrą robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parto

Właśnie zastanawiałem się jak to zrobić by mieć blisko serwis na Śląsku, mieszkam teraz w Sosnowcu. Dopiero zacząłem się rozglądać, ale już wiem co i jak, będę brał Mercedesa - Będzin to rzut beretem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×