Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytryna zielona

Czy opłaca sie otworzyć usługi transportowe ?

Polecane posty

Gość rycek

Właśnie zastanawiałem się jak to zrobić by mieć blisko serwis na Śląsku, mieszkam teraz w Sosnowcu. Dopiero zacząłem się rozglądać, ale już wiem co i jak, będę brał Mercedesa - Będzin to rzut beretem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komar
Dnia 11.08.2019 o 14:32, Gość andrzejpe napisał:

Strzał w dziesiątkę. Jakbyś miał flotę na actrosach to oo panie.... nic tylko jeździć. Co do serwisu w Będzinie również polecam. Pełna profeska. Chłopaki tam robią dobrą robotę

Pełna zgoda, chłopaki robią tam niesamowitą robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryff

Umówiłem się do tego salonu, o którym mówicie na jazdę próbną najnowszym Actrosem, widziałem że jest naszpikowany elektroniką i komputerami i osobiście mnie to jara. Myślicie, że da radę pierwszą edycją gotową wyjechać już w styczniu z salonu? Nie wiem jeszcze jak to wygląda z realizacją, a słyszałem że na brak klientów nie narzekają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorek
Dnia 11.08.2019 o 14:32, Gość andrzejpe napisał:

Strzał w dziesiątkę. Jakbyś miał flotę na actrosach to oo panie.... nic tylko jeździć. Co do serwisu w Będzinie również polecam. Pełna profeska. Chłopaki tam robią dobrą robotę

No w sumie warto polecić. Naprawili moją MP czwórke w 2 dni nawet jeśli domawiali części, które były tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek

Zależy gdzie mieszkasz i czym chcesz jeździć. Jeżeli masz na oku jakiegoś Mercedesa lub Actrosa to zawsze pamiętaj że jest taki jeden serwis w Będzinie na śląsku, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelpanz

Ja właśnie nigdy nie byłem w tym będzinie a patrze że wcale nie mam tam daleko. Wszyscy bardzo zachwalacie to może warto wpaść na jakiś przegląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilos
Dnia 11.08.2019 o 14:32, Gość andrzejpe napisał:

Strzał w dziesiątkę. Jakbyś miał flotę na actrosach to oo panie.... nic tylko jeździć. Co do serwisu w Będzinie również polecam. Pełna profeska. Chłopaki tam robią dobrą robotę

Nie bez powodu tyle dobrych komentarzy o tym miejscu. To fakt, że pracują tam zawodowcy i prawdziwi pasjonaci. Sam chętnie ich odwiedzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juric
Dnia 23.09.2019 o 07:00, Gość ogorek napisał:

No w sumie warto polecić. Naprawili moją MP czwórke w 2 dni nawet jeśli domawiali części, które były tego samego dnia

Jak były pod ręką to żaden problem, ale jak nie to domawiają z Hamburga czy tam Monachium (gdzieś tam jest magazyn centralny części). W Będzinie czasem tak praktykują, ale starają się mieć coś w zanadrzu. Tak mi ich kierownik powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Dobra firma, ktora zajmuje sie uslugami transportowymi to Bowim, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
Dnia 26.11.2019 o 10:11, Gość Patryk napisał:

Dobra firma, ktora zajmuje sie uslugami transportowymi to Bowim, polecam. 

Ja wiem, że na pewno działają zawsze na czas, znajomy korzysta z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
Dnia 26.11.2019 o 10:11, Gość Patryk napisał:

Dobra firma, ktora zajmuje sie uslugami transportowymi to Bowim, polecam. 

Ja wiem, że na pewno działają zawsze na czas, znajomy korzysta z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parktast

Opłaca się. Tylko trzeba mieć do tego dobre podejście. Pamiętaj żeby flotę wyposażyć w odpowiednie pojazdy. W moim przypadku jeździmy po całej europie. najlepiej wypadają u nas Mercedesy Actrosy. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniotz
Dnia 6.12.2019 o 15:22, Gość parktast napisał:

Opłaca się. Tylko trzeba mieć do tego dobre podejście. Pamiętaj żeby flotę wyposażyć w odpowiednie pojazdy. W moim przypadku jeździmy po całej europie. najlepiej wypadają u nas Mercedesy Actrosy. Zdecydowanie polecam.

aj powiem tak że w będzinie w mercedesie takiego oglądałem i opada szczena. Jeszcze nie na mój portfel ale zobaczymy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepan

No ciężko żeby można było sobie tak po prostu kupić trucka za kilkaset tysięcy :D W leasingu w Będzinie już prędzej, ewentualnie wynajem długoterminowy - to wszystko na siebie zarobi, więc głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×