Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lsmf;lan

Sposób na wątróbkę z kurczaka???

Polecane posty

Gość lsmf;lan

uwielbiam ja,moge jest codziennie ale zazwyczaj robie z cebulka + jakies przyprawy, znacie jakies inne przepisy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Z jabłkiem i cebulką jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podprowadz mu węża do łożeczka
polecam tez z jablkiem - ale zamiast na patelni, to pieke w piekarniu, jest o wiele lepsza ew. w sosie musztardowym albo paszteciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis na wątróbkę
Zawinąć kawałek wątróbki w plaster boczku, spiąć wykałaczką i obsmażyć na patelni. Można zalać to sosem ananasowym albo pomidorowym, mi smakuje bez sosu. Dobra też na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw ją podsmażam ją tak
jak zwykle,następnie podduszam utarte na grubej tarce pieczarki,marchewkę,cebulkę ,następnie duszę grzyby z warzywami do miękkości,dodaję posiekaną wątróbkę i drobno pokrojoną natkę pietruszki,dokładnie mieszam i przyprawiam solą i pieprzem.Z tak przygotowanego farszu albo robię krokiety z naleśników,albo zawijam w ciasto francuskie i kroję na małe roladki - zapiekam w piekarniku i podaję z czystym,czerwonym barszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie robi się : tradycyjnie czyli wątróbka z cebulą wątróbka z cebulą i pieczarkami wątróbka z warzywami - starte warzywa - seler,pieczarka,marchew,cebula posiekana/pokrojona,pasta pomidorowa lub świeże pomidory. Jako farsz do pasztecików , naleśników lub nadziewanego kuraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też proponuję
w boczku ale najpierw wątróbkę sparzamy i kawałek wątróbki wraz ze śliwką suszoną owijamy w boczek (bekon ten cieniutki) który wcześniej był przysypany papryką ostrą i to na grilla lub piekarnik robimy tak parę porcji na jeden patyk do szaszłyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×