Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne_schudnac

170cm i 62kg, chce schudnac POMOCY

Polecane posty

Gość pragne_schudnac

Witam. Od razu na wstepie do tematu, mam 17 lat, wzrostu 170cm i 62kg. Rok temu wazylam 58kg ale jakos przez slodycze mi sie przytylo... :D Wiec teraz pragne znowu schudnac. Jak wazylam 58kg rodzice i znajomi (wszyscy doslownie) mi mowili ze jestem chuda. Teraz jak waze 62kg tez mi mowie ale mniej. Oczywiscie nie widza mnie w jakis super obcislych ciuchach wiec pewnie dlatego tak mysla. Ale ja widze i czuje faldki tluszczu na brzuchu i grube nogi. Moja wymarzona waga to 55kg. Nie moge sie napatrzec na chude kobietki i tez chce taka byc. Ja nie chce byc tylko szczupla, ja chce byc krucha, drobna i zeby ludzie mowili ze jestem strasznie chuda. Nie wiem, to chyba moj fetysz. Moj problem to to ze nie wiem jak sie za to wziac. Moja mama robi samo zdrowe jedzenie. Jem duzo warzyw, gotowanych i surowych w surowce. Jem malo miesa bo tylko kurczaka i czasami wolowe, duzo ryb. Slodyczy tez jakos duzo nie wsuwam, bo tylko tam chipsy i jakis batonik po obiedzie na deser. Niestety kiedy jestem w szkole to nic nie jem (7-8h) (nie lubie jesc w szkole) i malo plynow pije bo tylko z 1l dziennie. Czy to moze zle wplynac na moj organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz do szkoły coś do jedzenia, musisz się przemóc. Taki batonik po obiedzie czy chipsy nie jest bez znaczenia, bo po takiej długiej przerwie bez jedzenia organizm magazynuje kalorie. Masz 17 lat, jeszcze rozwijasz się, więc być może Twoim przeznaczeniem nie jest wcale 'krucha' sylwetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne_schudnac
a czy niejedzenie w szkole przez tyle godzin moze jakos zle wplynac na moj organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wpływa, że potem możesz zjeść więcej albo napchać się czymś łatwo dostępnym. No i to spowalnia metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne_schudnac
czemu nikt nie chce mi odpowiedziec! ja pierd... co za ludzie na tym forum siedza. same pizdy co zamiast pomagac i odpowiadac na pytania to wola sie podszywac i wypisywac bzdury. ciekawe czy tacy madrzy jestescie w szkole/pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne_schudnac
liliann jedyna ktora umie pomoc, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz możliwość to bierz do szkoły jakąś kanapkę z chlebem pełnoziarnistym, jakiś owoc. Ważne, żeby nie robić tak długiej przerwy między jednym a drugim posiłkiem. Jeśli widzisz, że tyjesz po słodyczach to próbuj ograniczyć. Jesteś jeszcze bardzo młoda, rozwijasz się, więc nie warto wyrabiać w sobie złych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I możesz trochę ćwiczyć, im więcej mięśni tym lepszy metabolizm :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×