Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość to może być kompletnie
mój facet (mąż) aktualnie śpi od jakichś 2 godzin, co to w ogóle ma do rzeczy. jak prawik nie ma co powiedzieć, to się przyczepi, że ktoś na kafe siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Mam wrażenie, ze prawiczkowość nie ma związku z wymaganiami. Większość znanych mi naprawdę byle jakich facetów, ma o sobie mniemanie, jakby co najmniej Bradami Pittami byli. A o swoich seksualnych możliwościach to już wręcz peany pieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typtyp tyyp
''E, ale ja jestem z facetem z mieszkaniem i samochodem, '' gdybyś była kobietą spełnioną duchowo, materialnie, emocjonalnie i w ogóle życiowo to byś nie dokuczała tym mężczyznom którym się w życiu nie powodzi BTW ja nie jestem jednym z nich bo nie siedze tu i nie narzekam, mimo to jestem prawiczkiem i staram się wziąć ich w obronę męska solidarność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może być kompletnie
Dalej sobie analizę mojej osoby, bo ci po prostu nie wychodzi :) Kafeterię uważam za swoje forum (znam ją niemal od powstania). Prawiki same zasłużyły na ocenę swojej marnej osoby poprzez swoją długą i niechlubną działalność tutaj, gdzie za swój główny cel postawiły sobie obrażanie kobiet na ich własnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typtyp tyyp
ja tu nikogo nie muszę analizować,sama się ujawniasz kim jesteś, wy wszyscy jesteście siebie warci, zarówno faceci jak i baby z kafe, z jednej strony pryszczate narzekające na świat prawiczki a z drugiej strony dziewice obrzucające ich jadem, i tak się wyzywacie nawzajem :D może dla niektórych to jest śmieszne ale dla mnie już np nie, wręcz żałosne... więc skończcie te wasze durnowate wojny na kafeterii kto pierwszy się rozdziewiczył a kto nie a tak w ogole jak któraś mu nie dała i chce sie tu wyżalić to niech sie wyżala, nawet jak wyraża sie ordynarnie, nie potrafisz zlać takiego topiku?? to tylko pokazuje że jesteś słaba i dajesz sie prowokować, a tak oni zakładają te tematy i się cieszą że sie nakręcacie, jakby nikt nic nie pisał to i pravikom by się znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okine
Dziewczyna musi się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszarteg ;)
a to nie prafda ...???!! "słotszy nisz miut"-o sobie samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jakiś prawiczek wyrwie
jakąś panią o tytułowej profesji, to będzie to koniec świata. Armagedon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjgibd
prawiki moga s e wyrwac włosy z nosa i z uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki mogą se wyrwać
jedynie kartkę z kalendarza :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweeł
to tez ludzie i jak kazdy facet chca miec fajna laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perdutta
lake do podpierania sie na starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweeł
trzeba byc zawsze dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweeł
dlatego ja niedługo wybiorę się na pokaz mody - może wyrwę jakąś modeleczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszarteg ;)
jak rzycie dosfiadcza ciem na karzdym kroku modelkami latwo zatrcic wlasciwom perspektywee i moralnom bósole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio obracam się w towarzystwie pięknych kobiet i stało się to dla mnie normalne.:classic_cool: Nabrałem pewności siebie i jestem na dobrej drodze, żeby być jak James Bond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
prawiczki nie chcą zagadać do dziewczyny, nie podejdę, nie zainicjują, a co im tak naprawdę zależy? nie ma się czego wstydzić, jak się nie uda, to najwyżej już się z nią nie zobaczą. jak nie ta to następna i szlus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gta 555
wiecie czym się różni prawik od ruchacza? tylko tym że jeden nie rucha a drugi owszem wniosek jest prosty - i jedni i drudzy nazywają kobiety kurwami ale z różnych powodów jeden dlatego że żadna mu nie chce dać a drugi dlatego że dają mu wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njvfh
widać, że temat napisał ktoś kto wogóle nie jest w temacie. Nie wiem po co kobiety się wypowiadają tak aktywnie zamiast mężczyzn wkońcu temat dotyka ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowiczek pospolity
ja mam dobre serce i chciałbym dziewczyne z dobrym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - widzę, że znowu piszesz na pomarańczowo, powiedz więc dlaczego uciekasz w politykę? nie zależy Ci na założeniu rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - A Ty jesteś młodym chłopakiem, próbujesz coś robić, miałeś koleżanki, na pewno którejś się spodobałeś. masz kompleksy z którymi nie chcesz/nie możesz/nie potrafisz stawić czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - niski, chudy, bezrobotny, prawiczek bez doświadczenia z dziewczynami. to potrafi podziałać na psychikę młodego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okine
Można nikomu się nie podobać. Jeżdżę do pracy od dwóch lat pociągiem i żadna mnie nie poderwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okine
Dodam, że mieszkam w Sopocie, a na imię mi Tomek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - skoro zwracały się do Ciebie to znaczy, że Tobie ufały i polegały na Tobie. może nawet im się podobałeś tylko o tym nie wiedziałeś i zamiast podkręcić atmosferę i je trochę przybajerować podczas wykonywania owej przysługi, to Ty po fakcie odwracałeś się na pięcie i wracałeś do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×