Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

cream bo kobiety czują emocje przy takich typach. Jak coś to przywali łapą w twarz i grają oni cwaniaków. Kobiety te młode to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Mamba!? Gdzie jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Kremik - Ja również gdy patrzę w lustro zastanawiam się dlaczego nie mam brania, przecież facet ze mnie jak malowanie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety oprócz wyglądu zwracają uwagę na ubiór i co ważne też co macie ( mieszkanie auto praca itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Zastanawiam się, kto się tak podszywa pod mą skromną osobę. Pisze tak, jakby mnie znał/a od dzieciństwa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jak dostanie kwiaty od takiego dresiarza to pomyśli: "Co mu się stało? Jakieś święto czy co? Ale mnie zaskoczył, wow." a jak kwiaty będzie dawał jakiś nudziarz co jakiś czas pomyśli" "O kwiaty, znowu... świetnie, chyba otworzę niedługo kwiaciarnię...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Argen "Pewnie na randkę poszła" Z przyjacielem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argen ale tego odrazu nie widac kto zapewni kobiecie emocje a kto nie najpierw trzeba troche pogadac a oceniac dresiarz=emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Podłe samice! Jam wartościowy i oryginalny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym sensie to faktycznie wina bab , tu juz nie chodzi o sam wygląd bo poza mną gdyz jak wiecie nie jestem bearsem to większosc z was panne powinna miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Kapsel - to oczywiste i zrozumiałe. Tylko po co tyle kłamstw, dezinformacji i matactw? Koniec poważnego tekstu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream co Ty się czepiłeś bearsów? nawet gdybyś nim był to raczej dużo by to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO - nie mam podłego dnia, ja jestem podła z natury :classic_cool: a samanta pewnie karmi kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale geny m fatalne kapselko..poprostu widac ze tacy panowie mają panny a nie wierze ze wszyscy mają super charaktery czy kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Kremik! Śmiesz negować potęgę charakteru?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Ja ze swojej strony napiszę, że jestem mały i piękny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Ja to jestem pękaty i różowiutki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
To dla wszystkich PIĘKNYCH Kafeterianek: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiele razy widziałam jak ze zwykłego koleżeństwa tworzy sie cudowny zwiazek.' ­ Owszem, w podstawówce. Jeśli ludzie są starsi to sytuacja wygląda następująco: panna stuka się z coraz to innym facetem a temu któremu na niej zależy zwierza się ze swoich przygód z nimi i problemów. Zadziwiające jest to, że zawsze wypada na gościa któremu autentycznie zależy na dziewczynie; nigdy kolegę geja czy kogoś dla kogo jest tak atrakcyjna jak kupa gnoju. ­ "a samanta pewnie karmi kota." ­ Po jej postach widać, że ma trociny we łbie więc jest niemal pewność, że ma faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Darker "Zadziwiające jest to, że zawsze wypada na gościa któremu autentycznie zależy na dziewczynie; nigdy kolegę geja czy kogoś dla kogo jest tak atrakcyjna jak kupa gnoju." Nie jest to ani trochę zadziwiające - wszakże żaden inny nie traciłby czasu i energii na bycie oblewanym ich emocjonalnym szambem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
!offerma "ale żona dannego de vito jest strasznie brzydka" To pół biedy - sprawdź ile on miał lat kiedy wzięli ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×