Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość kremówka twoi rodzice
pewnie się ciebie wstydzą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyn a
życie mi pokazało, że jednak każdy jest w stanie kogoś znaleźć znałam tak szpetnych, niskich i tępych facetów jednak znaleźli sobie jakieś kobiety, więc jednak można. wystarczy odrobina samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyn a
to miej jakąś motywację do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyn a
bo życie w pojedynkę nie jest łatwe, lepiej we dwoje, a jak nie masz gadanego do kobiet to poszukaj w necie albo przez znajomych żeby cię z jakąś ustawili i szlus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo życie w pojedynkę nie jest łatwe" a ja jestem całkiem zadowolony. na pewno bardziej niż w czasach gdy próbowałem podrywać panny. wtedy to było "nie łatwe życie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to miej jakąś motywację do działania." ­ Pieniądze i to co za nimi idzie są najlepszą motywacją do działania. Przyjaciele oszukają, kobiety nasrają do serca a z rodziną to najlepiej wyjdzie się na fotografii. ­ "a jak nie masz gadanego do kobiet to poszukaj w necie albo przez znajomych żeby cię z jakąś ustawili i szlus." ­ A co to da? Przecież i tak wcześniej czy później będzie trzeba z taką rozmawiać. A może mam kumpla prosić aby to robił za mnie lub przez gg w komórce? Wy kobiety z waszym 'rozumem' to jednak jesteście worki na spermę co desperacko próbują udowodnić, ze są czymś więcej. I wam nie wychodzi, biedactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo życie w pojedynkę nie jest łatwe, lepiej we dwoje, a jak nie masz gadanego do kobiet to poszukaj w necie albo przez znajomych żeby cię z jakąś ustawili i szlus." a poza tym sama sobie zaprzeczasz. przed chwilą pisałaś o "kopaniu w dupę" a teraz namawiasz mnie żebym o tego kopa w dupę sam się starał. zupełnie to nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że ta zachęta do szukania w necie to dlatego, że tam to laski tylko do jednego się nadają i nie trzeba się wdawać z takimi w jałowe dyskusję o tym kim się jest, co się robi itp? A tak w ogóle to laska na której mi zależało próbowała mnie ustawić ze swoimi koleżankami. Wprawdzie dopiero wtedy jak wyjechała 250 KM dalej ale zawsze :D Jak miło, że o mnie pamiętała. Musiało jej być bardzo ciężko wcześniej gdy ona i ja byliśmy te kilka lat w jednym mieście na studiach. Wtedy to nie dość, że mnie skreśliła na początku i nic nie powiedziała to jeszcze nic a nic mi nie pomogła - z pewnością przez brak koleżanek :D A tu proszę, nie widzi mnie dwa lata i empatia na nią spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyn a
Darker to trzeba było korzystać i się ustawiac z jej koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyn a
Darker ale po co masz wsiadac w pociąg i zapierdalać? przecież pisałeś że to ona wyjechała, więc z tego wynika, że kolezanki masz na miejscu na wyciągnięcie ręki to randkuj z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież pisałeś że to ona wyjechała, więc z tego wynika, że kolezanki masz na miejscu na wyciągnięcie ręki to randkuj z nimi.' Z tego co napisałem JASNO wynika, że jej koleżanki są właśnie 250 KM stąd. Rzeczywiście - na wyciągnięcie ręki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyn a
offerma ale ja to pisałam o sobie, nie każda musi mieć taki tok rozumowania, są też ciepłe dziewczyny, które się chętnie zaopiekują takim darkerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co to da? Przecież i tak wcześniej czy później będzie trzeba z taką rozmawiać." ­ umów się z jakąś ostrą, wystarczy wtedy tylko powiedzieć "to co, mała, bzykamy się?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma ale ja to pisałam o sobie, nie każda musi mieć taki tok rozumowania" to to już jest "klasyka westernu". teksty o "jakiejś innej" której się mamy podobać są już tak oklepane że nawet w ogóle nie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"są też ciepłe dziewczyny, które się chętnie zaopiekują takim darkerem" ­ Przez całą młodość ŻADNEJ takiej nie spotkałem ale może jakaś sobie o mnie przypomni za jakieś 10-15 lat. Jak nie będzie miała z kim dzieciaka zostawić a na randkę będzie się wybierać :D ­ Ja nawet nie wiem jak randka z dziewczyną ma wyglądać więc w moim przypadku trzeba być naprawdę desperatem by sobie dziewczyny szukać. Równie dobrze mogę głowę do ula wsadzić - podobna przyjemność. Z pewnością każda dziewczyna będzie zadowolona ze mnie - społecznego kaleki. Może miłość z tego wyniknie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiet nie liczy się:
- samochód - kasa - mieszkanie - wygląd tylko to jakim kto jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Czyli wzrost również nie ma znaczenia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba w pewnym momencie swego życia spojrzeć na siebie uczciwie: dla kobiet jestem nikim, śmieciem. Zawsze byłem i nie zanosi się na zmianę tego trendu. Żadna też mi nie pomogła w tej kwestii a jedynie spotkałem się z wykorzystaniem i olewactwem z ich strony (gdy miałem szczęście). Obecnie jedyne czego chcę to zmienić robotę na lepiej płatną i najlepiej na taką którą będę mógł wykonywać z domu. To wszystko. Żadnych pierdół o tym jak to bym chciał kogoś poznać; bo nawet jeśli poznam to co? Co dalej? Kto mi pomoże? Nikt. Co mam robić skoro jestem zamkniętym w sobie introwertykiem (wspaniała cecha charakteru BTW)? ­ Jestem nieśmiały całe życie a panna podsumowała kilkuletnią znajomość ze mną, że jestem zjebem. I pomyśleć, że pędziłem do niej na drugi koniec miasta ilekroć gdy ona źle się czuła. ­ "dla kobiet nie liczy się: samochód, kasa, mieszkanie, wygląd tylko to jakim kto jest człowiekiem" ­ Prawda. Masz być człowiekiem który ma to wszystko wymienione u góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ktoś jest człowiekiem z: -samochodem -kasą -mieszkaniem i -atrakcyjnym wyglądem to się liczy dla kobiet czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Krem - A Ty co osiągnąłeś dzięki swoim zmianom? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nic ale przez brak checi , czasem sie zastanawiam co by było jak by sie pojawiły checi do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×