Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość jsjkjssjfjks
a po drugie primo, o wiele śnmieszniejsze jest opowiadanie rzeczy śmiesznych , które wynikają z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
..apropos dowcipów z serii opowiadanych kawałów to mnie osobiście mało które śmieszą ..wręcz mnie irytuje jak ktoś seriami wali kawały ..może 1 na 20 osób umie fajnie opowiadać ja sam nigdy nie opowiadam kawałów no chyba ,że jakoś będzie idealnie pasował do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjkjssjfjks
oglądałem ostanio w tv jakiś reportaż , dokłądnie nie wim o co chodziło , bo ni oglądałem od początku w każdym razie jakiś chłopak probował poderwać dziewczynę , ukryta kamera była robió to takżałośnie ,że aż żal sięrobiło , żałośnie i nieudolnie , ktoś mu tam coś popowiadał ale ten jego głos , i zachowanie , no porażka na wstępie , czy wy nie rozumiecie mże o wiele ważniejsze od tego co się mówi jest to jak się mówi? jak jesteśs zestresowany i spiuęty to położysz najlepszy kawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
tylko karku sobie nie skręć i nadgarstków od tego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy wy nie rozumiecie mże o wiele ważniejsze od tego co się mówi jest to jak się mówi?" 123 no właśnie rozumiemy i ciągle to powtarzamy, przynajmniej ja. gdyby to samo co ja powiedział jakiś fajny facet to laska była by szczęśliwa i zachwycona a na mnie to się najwyżej popatrzy ze wstrętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko po prostu nie umiesz opowiadać dowcipów" ­ a to jest spory minus, szczerze mówiąc. ­ rozbawienie kobiety to prawie jak zaciągnięcie jej do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen - wykorzystaj niezauważalność i okradnij instytucję, w której pracują same kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjkjssjfjks
jesteście tępi od urodzenie czy jak ? pezystojny facet też może nie umieć opowiadać dowcipów , na częście , jak sobie wmówisz, że przystojniajk więc wszystko mu wychodzi to sięmylloisz, jak będziesz wyluzowany to będziesz atrkacyjnuy ale to trudniej zrobić niż wylewqać żale na kafe bon vojage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo w ogóle nie zauważy." 123 no i bardzo dobrze. ja już mam prawie 40 lat. zaczyna się robić "z górki". w moim wieku to ludzie już mają tylko ze swoimi żonami same problemy a ja nie mam. i to jest korzyść z bycia prawikiem. bo ten który nie jest prawikiem to teraz na ogół ma trzydziestoparoletnią zrzędzącą i nieatrakcyjną babę z którą się musi użerać. to ja mam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie chodzi w jaki
sposob opowiadasz tylko kto je opowiada :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie offerma sam nie
moge sie doczekac twojego wieku i przekonac sie na wlasnej skorze jak to jest...tylko obawiam sie ze jednak moja silna wola pusci i pojde do prostytutki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak będziesz wyluzowany to będziesz atrkacyjnuy" 123 no jasne. co ty za pierdoły opowiadasz facet? to jest taki nonsens że szkoda gadać w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
wlasnie offerma sam nie - A ile masz lat ? Masz wysokie libido ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie offerma sam nie
wystarczajaco by przestac myslec "ze pewnego dnia jakas sie znajdzie" co do libido to raczej ciekawosc "z czym to sie je"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieku 40 lat to faceci wymieniają żony na młodsze modele :P to znaczy ci faceci, którzy byli tak głupi i pożenili się ok. 25 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie offerma sam nie
no raczej nie jest tak samo... teraz tylko czekac kiedy znow zacznal sie niewygodne pytania...czy masz panne i tego typu po 30tce sie nasilaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
wlasnie offerma sam nie - Skoro tak sprawa wyglada , to spotkaj sie z prastytutka dla swietego spokoju , ale nigdy nic nie wiadomo kiedy spotka sie kogos wyjatkowego z kim mozna by sie zwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie offerma sam nie
ciekawe jakos od 2-3 lat zadnej nowej osoby nie poznalem zamknieta grupa znajomych ta sama praca i ci sami ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mi znajoma opowiadała jak to jakaś jej koleżanka z pracy poszła się bzykać gdzieś z jakimś gościem. tak klasycznie, zmyli się ze wspólnego "towarzystwa" a potem się "okazało" że ją gdzieś "na boczku" przeleciał. ja sobie tego nawet nie wyobrażam. nawet gdyby jakaś chciała to zrobiłbym wszystko żeby do tego nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajcie odp. w reinkarnacji:
Od jakiegoś czasu podobne seanse przeprowadza się również w Polsce. Hipnoza ma działanie przede wszystkim terapeutyczne. Dzięki niej likwiduje się lęki, fobie, nerwice i nałogi. Niekiedy jednak okazuje się, że pierwotna przyczyna choroby (zwłaszcza jeśli jest to nerwica lub nieuzasadniony lęk) wcale nie leży w obecnym życiu. Pewien pięćdziesięcioletni mężczyzna miał trudności w nawiązywaniu bliższych emocjonalnych kontaktów z kobietami. Z jednej strony marzył o założeniu rodziny, z drugiej wyczuwał do kobiet niewytłumaczalną niechęć. Poddany hipnozie cofnął się o kilka stuleci i odkrył, że w poprzednim wcieleniu był zakonnikiem. Dawny tryb życia wywarł taki wpływ na jego psychikę, że nawet kilkaset lat później żył i zachowywał się jak mnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cofnął się o kilka stuleci i odkrył, że w poprzednim wcieleniu był zakonnikiem." 123 a nie paulem atrydą z planety arrakis czasem? co to ludzie za bzdety potrafią dla forsy opowiadać to naprawdę granic nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie offerma sam nie
ja nawet o takich sytuacjach nie rozmyslam , chociaz nieraz sie zdarzalo byc tego swiadkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Zuzanna nie szufladkuj Offermy od razu jako geja. Ja na przykład też nigdy nie uprawiałem seksu bez miłości a gejem nie jestem, mam żonę i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Pierwszy raz zrobiliśmy to spontanicznie, nie miałem przy sobie prezerwatyw no i stało się, mamy teraz piękną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
Nie. Nasze dziecko poczęło się pół roku po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×