Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

"jeśli dobrze zainteresujesz sobą kobietę to ona będzie sama dożyć do kontaktu z Tobą." gdybym potrafił "dobrze zainteresować sobą kobietę" to nie byłbym 37 letnim prawiczkiem. myślałem że to oczywiste dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
bzdury - ja dostałem rozgrzeszenie z seksu pozamałżeńskiego przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkitjdssss
organizacje i szkoły religijne -multum ich jest -to podobno wylęgarnie błoniastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkitjdssss
w minionych stuleciach -gdzie kult bloniastosci był-a babie za utrate błonyprzed grozily restrykcje rózne-to szlalły epidemie chorob wenerycznych np w 15 wieku-epidemia syfilisu-więc faceci obyczajni nie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
zrozumcie ludzie że nie o błoniastość to chodzi tylko o redukcję liczby partnerek seksualnych z 8 do 4 w celach zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkitjdssss
ale wedlug klerow ciemnych -przed slubem zero dymania - a idiotki co go sluchaja - to jesli meza nie znajda- to umra z wyschnieta błona w starczej cuchnącej piczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
zrozumcie że nie o to chodzi żeby była błoniastość. Chodzi o redukcję liczby partnerów seksualnych żeby zmniejszyć zakażenia chorobami wenerycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
zrozumcie że chodzi o to żeby zmniejszyć ilość partnerów seksualnych i to jest wielka zasługa KK że u nas nie ma 1% społeczeństwa zakażonego HIV tylko 0,1% to są ogromne oszczędności na lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
powinniście być wdzięczni prawiczkom bo dzięki nim jest mniej zakażeń HIV w Polsce niż w Rosji. Nie wiem dlaczego ich wyzywacie. To tacy sami ludzie jak inni z trochę inną sferą seksualną. Sam taki byłem, też mnie wyzywano a nie czuję się gorszy tylko dlatego że współżyłem z 1 kobietą w moim życiu a nie z 4 czy 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merklaar
a po slubie rodzenie co rok -smutne i nędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merklaar
i spowiadanie sie -Uprawialismy seks w innej pozycji niz klasyczna i mielismy przyjemnosc chciaz robilismy to tylko dla prokreacji-To biczujcie sie grzesznicy i noscie burki i wlosiennice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
widać że nie chodziłeś na kursy przedmałżeńskie. Seks w katolicyźmie jest dozwolony w każdej pozycji, aby wytrysk był w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merklaar
w sredniowiczu kobieta uprawiajaca seks na facecie -musila pokutowac przez 20 lat o chlebie i wodzie ,,za seks w ciazy i-10 lat pokuty za oral 7- coz chescijanstwo jest wrogiem seksu -i seks trz a bylo uprawiac w tzw mnisiej koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Idź na kurs przedmałżeński i spytaj księdza co wolno a czego nie wolno a nie teoretyzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merklaar
poczytaj s e o historii chrzescijanstw a i historii seksu -tam sa tkaie smakowite kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
gdyby chrześćijaństwo było wrogiem seksu to nie dostałbym rozgrzeszenia za seks przed ślubem. A dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merklaaraa
rutyna- a co ksiadz wypytuje ciebie i zone o szczegoly pozycia , jesli chodziice do spowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
nie nie wypytywał mnie nigdy żaden ksiądz o szczegóły współżycia na spowiedzi ani poza spowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merklarraaa
na naukach glosza ze zona powina byc posluszna męzowi nawet jak on pije , bije , zdradza , to jak katolicki maz nie bije zony to chyba ma grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Księża nie są wrogiem seksu ja na spowiedzi przedślubnej powiedziałem że współżyłem z narzeczoną, a on o nic więcej mnie nie wypytywał tylko dał rozgrzeszenie. Księża robią bardzo dobrą robotę, bo propagandą błoniastości przyczyniają się do zmniejszenia rozmiarów epidemii AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
nigdy nie biłem żony i się z tego nie spowiadałem ale rozgrzeszenie zawsze dostawałem czyli nie grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
nie stosuję przemocy wobec żony a rozgrzeszenie dostaję więc to nie grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
nie ma obowiązku przemocy wobec kobiet. Nigdy ksiądz mnie na spowiedzi nie pytal czy biję żonę czyli widocznie nie jest to grzech unikanie przemocy wobec żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
nie ma obowiązku przemocy wobec kobiet. Nigdy ksiądz mnie na spowiedzi nie pytal czy biję żonę czyli widocznie nie jest to grzech unikanie przemocy wobec żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z takim podejściem to żadna cię nie zechce" ­ Z poprzednim podejściem też mnie nie chciałyście więc o co chodzi? ­ "postawa darkiera jest tragiczna, bo latał za jakąś panną i nic nie wylatał, nie ma sensu za jedną rozpaczać jak inne już czekają." ­ U mnie nie była jedna a dobrych kilka. Czyli i tak więcej od luzera i większości podobnych mi tutaj którzy NIC NIGDY NIE ZROBILI. A panny nie czekają na mnie tylko na tych fajnych. Ja to mam sobie do domu iść i nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
daj spokój, dzięki prawiczkom mamy mniej chorób wenerycznych niż kraje gdzie prawictwo nie jest tak rozpowszechnione np. Rosja. Prawiczki zasługują na szacunek. Ja ich popieram. Sam byłem prawiczkiem do 27 roku życia i teraz nie żałuję. Po prostu dorosłem do związku później niż średnia ale nic wielkiego mi się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellinadda
to dowod ze pozwalaja by jakis ciemny kler decydował o ich zyciu seksualistycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - a masz jakieś hobby czy coś? może po prostu za bardzo sie starałeś i zastanawiałeś czy dobrze wypadłeś? najlepiej to podejść do tego na luzie, na zasadzie "jak nie ta to inna", pokaż jej że masz jakieś inne koleżanki do spotkań, niech wie, że nie jest jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Darker - jest tyle samotnych kobiet, jak nie wiesz gdzie szukać, bo, np. nie masz młodych, wolnych dziewczyn w swojej pracy czy na studiach, to niech Cię znajomi albo rodzina z kimś ustawią. może siostra ma jakieś koleżanki? to nie głupi pomysł, albo poszukaj na necie, na portalach, na forach, przecież tam nie ma samych dziwaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pokaż jej że masz jakieś inne koleżanki do spotkań, niech wie, że nie jest jedyna." 123 ale nie mam :D zrozumcie wreszcie raz że na nas panny nie lecą. każdy z nas skończył wiele szkół, zmieniał różne prace i poznawał różnych ludzi. skoro więc nigdy nie zainteresowała się nim żadna panna to coś jest z nami "nie tak" i trzeba to przyjąć do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×