Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość zdziwiony obserwator
to tylko wymówka, a babeczki są nieprzerwanie chętne! one lubią seksik! trzeba tylko podkręcić atmosferkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony obserwator
gwałcić nie, ale one tak naprawdę lubią jak się do nich dobieramy, robi się im aż mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony obserwator
offermie nawet gdyby na tacy przynieść gołą i chętną babeczkę to on jej każe spierdalać. tak mężczyźni nie robią. mężczyźni mają zdobywać i ruchać, a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja probowales rozsmieszyc slyszalem ostatnio np takie cos ciewkawe kto ma lepsze oprocentowanie skok stefczyka czy skok magika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony obserwator
00:13 [zgłoś do usunięcia] gumball ciewkawe kto ma lepsze oprocentowanie skok stefczyka czy skok magika i to ma być niby smieszne ???? to ja juz wiem czemu nie potraficie zainteresować kobiet sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie bylo tak zalosne ze wstydzisz sie napisac nawet na anoinimowym forum licza sie checi ja bym sie nie odwazyl pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony obserwator
argen teraz ty się pochwal swoimi żarcikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a więc ty nie masz pojęcia co jest kobiece, nie wiem po co na tym forum w takim razie zabierasz głos" ­ A właśnie, że mam. Ty natomiast wracaj do kuchni gdzie twoje miejsce. Jeśli twoje ma być na wierzchu to wyhoduj sobie kilka szarych komórek i zacznij ich używać zamiast tylko /próbować/ się odgryzać. Forum nie należy do ciebie więc kij ci do tego co na nim robię. ­ "Darker - a od kogo Ty niby po pysku dostałeś?" ­ Przeczytaj to zdanie raz jeszcze, kretynko. Czas przyszły - podpowiadam. Tak to jest jak się pazury maluje lub katalogi z kosmetykami przegląda w szkole. Wór na spermę. ­ "poza tym może wybierasz sobie po prostu bardzo interesowne dziewczyny? " ­ Każda jest taka. Czy ty naprawdę chcesz mnie przekonać, ze związek to wolontariat? "może poszukaj sobie jakiejś która nie będzie Cię testować i wykorzystywać." ­ Każda to robi facetom. Nieświadomie. Testuje i sprawdza. Kobiety już takie są. Jesteś taka tępa, że nawet tego nie potrafisz zauważyć? Jesteś tak głupia, że musisz być projektem. Poziom wiedzy u ciebie tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gwałcić nie, ale one tak naprawdę lubią jak się do nich dobieramy, robi się im aż mokro" 123 oczywiście że masz rację ale nie dotyczy to mnie czy darkera. 123 dobieranie się w moim wykonaniu nazywa się "molestowaniem seksualnym" i trafia się za to przed sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główny problem prawików to szybkie zniechęcanie się. A to trzeba próbować, podbijać i jeszcze raz podbijać i wyciągać wnioski. Nieta, to następna proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulianna
prawik powie -mam blone i nie zawaham sie jej uzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllina
prawiki sa takie zabawne ze moga pisac żarciki dla strasburgiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
darker - masakra jaki z ciebie frustrat, z takim podejściem to żadna cię nie zechce. jeśli byłeś taki wcześniej, a pewnie byłeś, bo ludzie się tak łatwo nie zmieniają to nic dziwnego, że kobiety od ciebie stroniły. ­ offerma - to nie tak, jeśli dobrze zainteresujesz sobą kobietę to ona będzie sama dożyć do kontaktu z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Looooser - masz rację trzeba stale się starać i się nie zniechęcać o tym właśnie cały cza spiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a tu widzę, że często prawiki będą rozpaczać z powodu jednej odmowy przez kilka lat, jak w tym czasie powinni podbić do stu innych kobiet na luzie. A to trzeba wyciagnac wnioski, co robia nie tak, podpatrzec jak to robia dobrzy poodrywacze. A czesto nie jest to faceta wina, bo kobieta jest zajeta, albo ma akurat okres. Nie brac do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Looooser - tak, dlatego postawa darkiera jest tragiczna, bo latał za jakąś panną i nic nie wylatał, nie ma sensu za jedną rozpaczać jak inne już czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, czasem jest żal, jak nie wyjdzie i dziewczyna bardzo sie podoba, ale szkoda życia, inne tez sa takie fajne. A po pierwsze to trzeba odpowiednio podbijać. On robil za kolege i popychadło przez lata, zamiast juz na poczatku znajomosci pokazac o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkitjds
bo my prawiki nie chcemy pierwszej lepszej jaka się nawinie tylko po to aby poruchać, jakby tak było to poszlibyśmy sobie do burdelu, ale ruchali co w ręce wpadnie, a my po prostu chcemy się zakochać i seksić się z miłości i tutaj jest ta różnica, a jak do kogoś nic nie czujemy to nie staramy się rozwijać tej znajomości tak aby zaciągnąć do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verrinffa
powinna powtac grupa AP- anonimowych prawikow -tam by faceci gadali- Mam 48 lat i jestem prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllina
gkitjds no co ty pierdolisz prawda jest taka, że jak jakiś prawik poczułby że może sobie poruchać to zaraz by korzystał, tak gadacie, że czekacie na te jedyna jak te pizdy, bo szukacie wytłumaczenia dla swojej pierdołowatości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Dajcie spokój, prawiczki są potrzebni bo zaniżają średnią ilość partnerek seksualnych. W Polsce jest 4 partnerki na faceta, w Rosji 8. W Rosji 1% społeczeństwa zakażonego HIV, w Polsce 0,1%. Ogromna redukcja kosztów refundacji leków. Sam byłem prawiczkiem do 27 roku życia i nie żałuję. Owszem frustracja była, ale dziś jestem dumny z tego że żadnego syfa nie złapałem i nie sprzedałem go ukochanej małżonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllina
gkitjds no bo ZDOBYCIE panienki na jeden raz to wyczyn, facet wpisuje się wtedy w kategorię macho/zdobywcy/playboya, a do burdelu chodzą nieudacznicy, którzy nie potrafią poderwać laski. takie rzeczy są oczywiste, nie wiem skąd u was te durne pytania i porównywanie płacenia za sex ze zbajerowaniem laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Nie - moja żona nie była błoniasta ale mi to nie przeszkadzało, bo poczułem że ją kocham i błony jej nie sprawdzałem. Zreszta- niektóre kobiety nie są błoniaste w ogóle to raz a dwa że błonę można zrekonstruować u ginekologa. I do dziś jesteśmy razem już 5 lat. A bycie moherem uważam że jest OK - m.in. dzięki moherowemu podejściu niektórych do seksu mamy stosunkowo mało zakażeń HIV i innymi chorobami wenerycznymi. To jest dopiero tragedia a nie prawictwo po 20stce. Wiadomo że mało kto wytrzyma z prawictwem do ślubu - ja na przykład współżyłem z żoną rok przed ślubem. Ale sama redukcja liczby partnerek/partnerów z powodów moherowych moim zdaniem jest OK, bo dla budżetu lepiej jeżeli jest mniej chorób wenerycznych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powinna powtac grupa AP- anonimowych prawikow -tam by faceci gadali- Mam 48 lat i jestem prawikiem" jest tutaj. mam 37 lat i jestem prawikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkitjdssss
sa paryco wielelat zyja sobie bez slubu -zanim sie w koncu pobiora , dzieci maja -a kler ich gani - choc sa lepsi moralnie b niz katolickie malzenstwo gdzie ejst przemoc--ale to podobno tylko w polsce -cciemnogrodzie kleryklanym -seks bez zobowiazan to powod do afery i skandalu- w innych krajach to cos zwyklego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×