Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryland_

ŚLUB kwiecień 2013

Polecane posty

Gość Niezapamiętajka
Cześć dziewczyny! Dzisiaj ustaliliśmy termin ślubu na 13.04.2013. Data fajna, nie jestem przesądna, ale bardzo boję się kapryśnej kwietniowej pogody. Trzeba się przygotować na wszelkie okoliczności pogodowe: słońce, deszcz, a nawet śnieg. Będę miała wieczorową sukienkę, bo bierzemy tylko ślub cywilny. Jakie dodatki polecacie, żeby nie zamarznąć? Wołam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapamiętajka bardzo fajna data i jestem pewien że przyniesie Wam szczęście. Moja córka urodziła się 13 i jest zajefajna. Drogie Panie czy nie czas już pomyśleć o zaproszeniach. Jak na razie tylko jedna coś wspominała. Jeżeli nie macie pomysłu to zapraszam na www.kolaczasu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wDniuSlubu.pl
www.wDniuSlubu.pl Piękne zdjęcia ślubne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziulaa
Dziewczyny, ależ macie piękne suknie! Ja swoją zamówię pewnie dopiero po Bożym Narodzeniu. Jako że raczej nieobeznana jestem no i dość młoda w sumie (koleżanki do dziś pytają - CIĄŻA??? chociaż już rok od zaręczyn :D) więc nad wszystkim pomaga mi czuwać moja niezastąpiona mama :) Doszłyśmy do wniosku że jest jeszcze dużo czasu ale czytając Wasze wypowiedzi zastanawiam się czyżbyśmy się myliły...? Zaproszenia kupione, wszystko inne umówione więc właściwie zostało tylko podpisać protokół i... płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek najważniejsza jest sala i kościół, potem orkiestra, fotograf i kamerzysta. A reszta to już tak raczej na spokojnie. Suknie powinno się wybrać z pół roku przed ślubem jeśli przyszła panna Młoda ma zamiar ją wypożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kwietnia jeszcze sporo czasu. Nie ma co wpadać w panikę. Ja z mężem organizowałam ślub 3 miesiące przed slubem i wszystko wyszło jak sobie wymarzylismy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto Paris
Witam przyjmuje zamówienia na sesje ślubne w Paryżu za atrakcyjne ceny sesja profesjonalna w cały Paryżu, plus mam możliwość załatwienia pokoju hotelowego dla par w centrum Paryża w bardzo atrakcyjnych cenach 50 % zniżki. katons77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co tam u was jak przygotowania? bo u nas jeszcze wszystko stoi :p nie mamy zaproszeń a pasowało by juz w styczniu rozdawac, jakos nie mozemy sie zmotywowac teraz na tapecie porzadki przedswiateczne jeszcze mamy chrzciny w swieta naszego wspolnego chrzesniaka i nie wiemy co kupic dzieciatku macie moze jakies pomysly? myslelismy o zlotym lancuszku i kasa do tego jak uwarzacie? a co do slubu to macie jakies terminy u kosmetyczki pozamawiane czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziulaa
Ja obecnie żyję nadchodzącą sesją i licencjatem więc ślub jest o dziwo na drugim planie tym bardziej że najważniejsze rzeczy już chyba pozałatwiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dalej jeszcze kilka Pań nie ma zaproszeń ślubnych to chyba już naprawdę ostatni moment na tego typu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co macie już pozałatwiane a co jeszcze nie? ja na 20.04 i wszystko na ostatnia chwile;/ zaproszenia kiedy rozdajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Sabinka1990: ja mam też 20 kwietnia i również wszystko na ostatnią chwilę ;p Co prawda właśnie staram się to ogarniać, ale jest tyle rzeczy poza weselen do ogarniania (dwa razy się przeprowadzam, planuję podróż poślubną, załatwiam sprawy zdrowotne), że wszystko się mega kumuluje ;) No więc my mamy: 1. salę 2. fotograf 3. kamerzysta 4. zespół 5. zaproszenia prawie ukończone, ok 5 już rozdane, a reszta (jest ich około 50) właśnie na dniach zostanie naniesiona na kalendarz kiedy do kogo jedziemy. Pocztą wyślę w przyszłym tygodniu kilka, a reszta - no cóż, pewnie tak do połowy lutego będzie rozdawana.. 6. prawie ukończone sprawy nauk przedmałżeńskich 7. zamówiona suknia I to tyle. Teraz właśnie te zaproszenia, zarezerwować autobus, dokończyć nauki w Kościele, rozplanować w miarę noclegi i zarezerwować hotel. Przemyśleć jakiś pierwszy taniec, kupić obrączki, załatwić dokumenty w USC, kupić garnitur, buty, biżuterię... lista się nie kończy ;) ;) W każdym razie - staram się nie zwariować w tym wszystkim ;) ;) A jak tam przygotowania reszty kwietniowych mężatek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Nasz Ślub za równe 100 dni :) Własnie wczoraj robilam sobie liste dokladna co mamy juz zalatwione a co nam jeszcze zostało i tak zalatwione mamy: 1. sale 2. zespol 3. fotograf/kamerzysta 4. data w kosciele zarezerwowana 5. obraczki zamowione 6. suknia zamowiona 7. zaproszenia zamowione ale jeszcze sie nie robia bo zamawialismy po swietach ;p 8. samochod ktorym jedziemy 9. dekoracje kosciola 10. nauki przedmalzenskie, zostalo nam jedno spotkanie w poradni chyba to wszystko :) do zalatwienia caala reszta, najbardziej boje sie ze nie zdazymy z zaproszeniami bo powinnismy najpozniej zaczac w polowie stycznia zeby sie wyrobic heh troche mnie to juz stresuje alee narzeczony jest bardzo wyluzowany i on ma nadal czas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziulaa
Obrączki zamówione - połowa ceny zapłacona :) Jak Wam się podobają? :) http://jubiler.opole.pl/page/produkt.php?p=2 Suknia też czeka na zamówienie, garnitur kupiony, zaproszenia wypisane leżą i czekają na rozwiezienie/rozesłanie ;) za dwa tygodnie próbna degustacja tortów przed zamównieniem :) Od 1 stycznia przygotowania ruszyły z kopyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zastanawiałyście się już może nad dekoracją sali? bo my właśnie nie morzemy się zdecydować i szukamy inspiracji.. myśleliśmy nad fioletem i zielenią , jeszcze się zastanawiam nad ecru i do tego kolorowe tulipany... Wy juz macie coś wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosangela]
Witam wszystkie panny młode 2013r:) My również mamy slub 20.04.2013r:) Czyli duzo czasu nie zostało.. mamy prawie wszystko juz załatwione, została nam jeszcze jedna wizyta u ksiedza i w poradni rodzinnej. Jeśli chodzi o dekoracje to u nas beda goździki w kolorze malinowym czyli bukiet samochód sala i kościoł. Ale powiedzcie co ubieracie na wierzch ?? mi sie osobiście nie podobaja bolerka więc co w zamian???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski dołączę się do Was. Co prawda my mamy ślub 31 marca, ale w marcu ( pewnie ze względu na post) nie ma wiele ślubów i jestem w temacie marcowego ślubu osamotniona. A że to ostatni dzień marca, czyli prawie kwiecień, więc pomyślałam, że się przyłączę jeśli oczywiście mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze mozesz :) jak przygotowania? wiekszosc dziewczyn chyba wziela sie do pracy bo cisza sie tu zrobila straszna :P przed nami rozdawanie zaproszen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a więc tak - sala zamówiona już dawno, menu również ustalone :) - wszystko z orkiestrą ustalone, piosenka na pierwszy taniec również - Fotograf i kamerzysta, wiadomo też już dawno - sukienka wybrana, zaliczka wpłacona :), buty już leżą w szafie - buty na poprawiny są :) - zaproszenia czekają w kartonie :) będziemy rozwozić za dwa tygodnie :) - etykietki na vódkę mamy :) - wystrój sali zamówiony - z kwiaciarką też jesteśmy wstępnie umówieni ( będzie stroiła kościół, oraz robiła bukiety dla mnie i świadkowych) - obrączki wybrane :) - vódka zamówiona, wina pokupowane :) - Krówki czyli podziękowania dla gości zamówione :) - fryzjerka zamówiona ( na początku marca mam próbną fryzurę) Co brakuje: - sukienka na poprawiny - podziękowania dla rodziców i znicz z grawerem na grób mojego ojca... - muszę zamówić kosmetyczkę - od 1 lutego, chcemy iść na kurs tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozaczek a powiedz mi jakie planujecie podziekowania dla rodzicow? moj Tata tez zmarl i najchetniej zrezygnowala bym z podziekowan ale narzeczony sie upiera wiec dalej szukam inspiracji jak by to zrobic i jaki grawer bedzie na zniczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jako takiego podziękowania na sali nie będzie, bo mój tato zmarł z zaszłym roku, z tego powodu przekładaliśmy ślub. Postanowiłam, że podziękujemy rodzicom podczas błogosławieństwa w domu, a przed mszą pójdziemy na cmentarz, podziękować tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez musze przegadac narzeczonego zeby po blogoslawienstwie zrobic podziekowania a co bedziecie kupowac rodzicom i czy na sali bedziecie robic jakies ddykacje czy cos jeszcze dla rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×