Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryland_

ŚLUB kwiecień 2013

Polecane posty

wiem dokladnie co masz na mysli! wogole mnie przerazaja te podziekowania. a w sumie i blogoslawienstwo jest raczej wzruszajace a pozniej jak beda podziekowania to chyba na bank bede plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to w ogóle szalony dzień bo to Niedziela Wielkanocna :), więc rano szybko śniadanko, później fryzjer, kosmetyczka...i nerwy hihi mamy ślub o 16, więc damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziulaa
Widzę że w miarę upływu czasu coraz więcej pytań i zainteresowanie wątkiem większe :) Ja zastanawiam się aktualnie nad kwiatami (kolor i rodzaj) i tortem - w sobotę mamy iść na degustację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane przyszłe panny młode :) Jak tam , już mały stres macie. Bo ja strasznie się zaczynam stresować :) 2 i pól miesiąca do mojego ślubu :) A jak czegoś zapomnę załatwić ojojoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy macie jakieś pomysły na okrycie wierzchnie (kwiecień-wiadomo, że róznie może być), bo ja z tym mam duży dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie dziewczyny bardzo zajete przygotowaniami, cisza tu straszna :) to co wszystko juz dopiete na ostatni guzik? a macie jakis kolor przewodni? ja sie zastanawiam nad dekoracja sali i mam wielki dylemat, zastanawiałam sie nad kolorem ecru stoly i krzesła na stolach myslalam o rozno kolorowych bukietach z tulipanow ale bede miala suknie w kolorze ecru i nie wim czy sie nie "zgine" w tej dekoracji myslam zeby dodac kolor zielony w postaci organtyny przez srodek stolu lub dekorowac na zmiane stoly jeden ecru drugi zielony co myslicie? wogole nie mam pomyslu na swoj bukiet jeszcze, tez myslalam zeby isc w kolor zolty bialy roze z tulipanami wtedy krawat narzeczonego marzy mi się z jakims lekkim wzorem w kolorze ecru i zoltym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziulaa
No bez kitu, cisza jak makiem zasiał... Ja też zastanawiam się nad kwiatami, mam białą suknię a motyw jest kremowo złoty więc chyba wezmę kremowe róże ze złotą wstążką i perłami - nie wierzę w zabobony! ;) ale co nie obejrzę jakiejś galerii z bukietami to każdy mi się podoba i już sama nie wiem, trudny wybór... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o wiosennych kwiatach- może małe kolorowe tulipany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieku
Witam, Dziewczyny, piszę ponieważ mam wyjątkową propozycję dla par które ślubują w kwietniu. Kilka lat zajmowałem się fotografią i obecnie stawiam pierwsze kroki w świecie filmu np http://www.youtube.com/watch?v=lzMeCjWi1C4 Nie mam natomiast rozwiniętego ślubnego portfolio ślubnego... Dlatego w kwietniu planuję nakręcić profesjonalny film aby mieć reklamę na dalszą część roku. Jeśli nie zamierzasz wydawać strasznej kasy a chcesz mieć piękny film ze ślubu, to skontaktuj się ze mną :))) To moja strona fotograficzna: www.studiofuego.pl Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt studiofuego@gmail.com lub 502 909 559 pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka2013
hej:) dołączam się do tematu,,, ślubuję 27 kwietnia. Mam skromne przyjęcie na 30 osób, co najważniejsze załatwione:) Nie mam tylko pomysłu na fryzurę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna86
Witajcie ja tez mam ślub w kwietniu dokładniej 13 o 13 :) szczęście pisane wielkimi literami. jełsi chodzi o przygotowania to teoretycznie powinno byc juz wszystko gotowe ale nie jest :) i nie jest mi z tym zle. To co najwazniejsze mamy a teraz czas na slodkie drobiazgi. Motyw przewodni to kolor czerwony i głownie serduszka. Tort w serduszka, zaproszenia tez, winietki, balony nadmuchane helem na stole oczywisicie serca i w stroju drobne dodatki czerwieni. Pan młody czerwona mucha a ja paznokcie i bukiecik i zastanawiam sie jeszcze nas ufarbowaniem kokardy na butach na czerwoną :) Ogólnie świetna zabawa takie organizowanie śłubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna86
nancja jeśłi chodzi o nakrycie to ja stawiam na etole. coś innego niż bolerko i może kiedyś się wykorzysta :) a kwiaty albo małe czerwone gerberki albo piekne żółte świąteczne kanczeńce :) i do ręki i na stole ustawione w doniczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) coraz blizej do slubu wszystko macie juz pozalatwiane? zdecydowalismy sie na dekorace sali ustalilismy menu, teraz kompletuje stroje w sumie swoj bo narzeczony uwaza ze on ma czas! jaka bedziecie miec bizuterie bo aktualnie szukam czegos extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna86
ja stawiam na perły. jakies niestandardowe czyli np kolia do tego bransoletka i kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a nie chce pereł bardzo mi sie spodobala taka zlota bransoleta z kamykami swarovskiego za jedyne 500 zl pluz kolczyki 300 i szukam czegos podobnego ehh w kolorze zlota lub pozlacanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Witam Zapraszam do skorzystania z moich usług Urocza Chwila - konsultant ślubny. Zorganizuje wszystko tak, byście ten dzień wspominali jak najdłużej, byście cieszyli się każdą chwilą i całym dniem. Stres, który jest w tym dniu by Was ominął i Waszych rodziców. Dla Was chcę poświęcić ten czas, dokonam wszystkich starań by było to zrobione bardzo profesjonalnie. Zapewniam indywidualne podejście do każdej z par! Dostosuje się do Państwa finansowych potrzeb. Oferta tylko z Warszawy. e-mail marta.uroczachwila@gmail.com fb konsultant ślubny Urocza Chwila Fachowe dworactwo - gratis Mam dużo zniżek i rabatów. Zapraszam do współpracy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co? ktoś już jest po? ;) Wszystko wypaliło, tak jak sobie wymarzyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssiiiiisssiii
Ja też jestem ciekawa!! Moze któraś z was ma wesele w najblizszą sobotę? Jak tam nastawienie? Ja bede slubowala w sierpniu a z tygodnia na tydzien stresuje sie bardziej, az strach pomyslec co bedzie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ślubuję za tydzień:) jest masakra już mi sie ręce trzęsą.. tyle drobiazgów jeszcze wychodzi w praniu a zostało 7 dni.. jest juz ktos PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×