Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryland_

ŚLUB kwiecień 2013

Polecane posty

Gość maryland_
Dziewczyny ja też jeszcze nie mam sukni, chociaż jestem po 2 wizytach w salonach... Jakoś nie potrafię znaleźć TEJ JEDYNEJ ;) Magda1304 - ja też chcę sama robić zaproszenia. Masz jakąś wizję już czy narazie tylko postanowienie własnoręcznej produkcji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
Maryland_ i jak tam przymiarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Hej dziewczyny :) Taaka sobie ja: sukienka śliczna! Ja niestety nie mogę mieć sukienki z takim dekoldem bo... nie mam tam co włożyć ;) Moja miseczka B zdecydowanie się nie prezentuje w takich dekoldach. Magda1304: ładne zaproszenia a co do Twojej sukienki - ja też chcę sukienkę odcinaną pod skosem. Narazie ze wszystkich mierzonych w takiej asymetrzycznej mi najładniej ;) Marzy mi się ta, dzisiaj mam ją mierzyć: http://www.elizabethpassion.com/kolekcje/new-collection-2012/e-2467t Ale pożyjemy, zobaczymy, na pewno chciałabym już dzisiaj coś wybrać i mieć to z głowy ;) Dam znać wieczorem! Ja też nie chcę mieć welonu tylko może kwiat we włosach albo coś innego. Powiedzcie mi tylko - co się potem robi na otrzepinach, czym się rzuca? Podwiązką? Dla mnie to mało smaczne ściągać ze spoconego pod masą warstw sukienkowych uda podwiązkę i rzucać ją dziewczynom. Może macie jakieś inne rozwiązanie? Bo welony mi się średnio podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę pomóc w wyborze bukietów
ślubnych , wystroju sali , kościoła i samochodów. Moge też wykonać wszelkie dekoracje w podlaskim i warm-mazurskim. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Dziewczyny! :) Mam sukienkę! Wybrałam tą, którą chciałam :))) Do tego idealnie pasuje kwiatek no i welon-mgiełka bez zdobień. A welon dostanę za free od koleżanki więc w ostatniej chwili mogę zdecydować, czy welon czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
sabinka1990 bardzo ładna góra sukienki, maryland_ też mi się bardzo podoba. a co do rzucania welonu to też się zastanawiałam, myślałam też o małym bukieciku dodatkowym aby rzucić na oczepinach ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
A sukienki kupujecie czy szyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland_ sukienka przepiękna naprawdę:) Ja kupiłam w salonie po okazyjnej cenie bo z manekina, nie szyli na wymiar, tylko odejmą cyrkonie pod biustem, żebym się nie świeciła zbyt:) tylko welon chyba nie pasuje:( ile płacicie za suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda1304- nie zauważyłąm twojego linku:) Piękna góra sukni widzę że też asymetryczna, ogólnie sliczne macie te sukienki, bo niektóre "eleganckie" co tu widziałam to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
A co wymyśliłyście zamiast rzucania welonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
ja jeszcze nie wiem dokładnie ile mi wyjdzie za suknię bo będzie szyta w salonie na ten wzór. wstępnie ok 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
xMadziulaa właśnie o tej sukience myślałam na samym początku, śliczna no ale wybrałam inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziulaa
Ja właśnie marzę o lekkiej i zwiewnej, bo nie tak dawno męczyłam się na studniówce w ogromnej sukience z kołem i szerokim dojem - owszem, bajeczna, na tą jedną okazję się skusiłam. Ale nigdy więcej! Czułam się tak strasznie niewygodnie, wszędzie było tej sukni pełno dookoła mnie, a poza tym jest teraz niestety mocno zniszczona - dół cały popruty i pozaciągany, tylko gorset niemal nietknięty. Dlatego też wolałabym nie powtarzać swojego błędu i nie kupować na siłę i wbrew sobie balowej sukni na ślub. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie tego boję;/ że będzie mi nie zbyt wygodnie ale taką chciałam, taką mam:) właśnie kupiłam buty i bylismy u księdza. Dziewczyny, kiedy macie zamiar zapraszać gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
dj na wesele 2013 na www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja się dołączam do kwietniowych panien młodych. Wczoraj byliśmy w urzędzie i data 13.04.2013 g. 14.00. Dzisiaj płacimy fotografa , obrączki upatrzone w Red Rubin ale czekamy na targi , sala upatrzona na obiad zamawiamy na początku grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
taka sobie jaa: Gratulacje!!! pochwal się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×