Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotanyyy

dziwne odkrycie

Polecane posty

Gość zaklopotanyyy

mam pytani edo forumowiczow odkrylem przed chwila ze moja partnerka zalozyla sobie kilka dni temu oddzielne konto i wplaca na nie pieniadze pragne dodac ze mamy razem wspolne konto na ktore wpalcamy swoj ewynagrodzenia. jestesmy w wieku 30 + czyzby poczatek konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha może dorabia po godzinach ? to niech sobie tam wkłada ale jesli mieszkacie razem,razem utrzymujecie dom to radzę ją sprowadzić na własciwe tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie to że ma osobne konto nie musi nic oznaczać. A czy nie lepiej z nią o tym pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanyyy
no rozmowa nei wykluczona ale niestety zaufanie nadszarpniete a ja naleze do ludzi ktorzy nie potrafia zaufac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki są tutaj
trzeba było od razu mówić że jesteś prawiczkiem. kobiety nienawidzą prawiczków toteż nie dziwi mnie że cię tak w chuja robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitkaaaa
dla mnie to normalne, nie moze sobie odłożyć jakichś pieniążków na swoje cele? Potrzeby? Być może ma problem z uzbieraniem na coś a tak jak sobie wpłaci na inne konto to tego nie ruszy:) Dla mnie to nic takiego, ale porozmawiaj z partnerką, moze zbiera na prezenty na święta;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może odkłada na przyszłość, bo widzi z jaką ślamajdą ma do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitkaaaa
Poza tym skoro płacicie wszystko ze wspołnego konta i tam idą wasze wynagrodzenia to nic nadzwyczajnego nie widze w tym, że ma ochotę odłożyć cos na inne konto, żeby po prostu było na czarną godzinę, dla mnie twoje podejscie z "nadszarpnięciem zaufania" jest troszke dziwne własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanyyy
hm dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×