Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ameryka Południowa

dobra pomysły na przekąski - jutro przychodza znajomi

Polecane posty

unikam sie robienia imprez u mnie bo nie lubie tyc przygotowań:D jutro wpadaja do mnie znajomi. Nie ma byc to wielka impreza poprostu posiadówka. NAjłatwiej było by zrobic grila ale mój sie rozlciał a nie bardzo bede miala od kogo pozyczyc. wiec.... jakaś sałatka? i do tego pizza? i jakas przekąska? dajcie swoje pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlwoiek motyl rzadzi w lodzi
hitem sezonu jest smietana z kolan salezjana zaszokujesz gosci i dyskusja do rozmowy gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Najprostsza sałatka - gotujesz brokuł, pomidory, jajka, kukurydza, majonez (ewentualnie +ketchup), sól, pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlwoiek motyl rzadzi w lodzi wiem ze z kolan salezjańskich wszystko smakuje najlepiej ale nikt z moich znajomych nie ma tak seksownie owłosionych nóg jak tamten ksiądz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3r6yutyi
Ja polecam sałatkę gyros :) Pizza jest okej a w postaci przekąsek to ja uwielbiam koreczki i krakersy z serem żółtym :) Możesz też porobić takie małe kanapeczki z bagietki albo na przykład grzanki czosnkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlwoiek motyl rzadzi w lodzi
bilet na pks i kilka puszek smietany tej z biedronki i batożek do smagania to jedyne koszty jakie ponosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekSam
Chipsy, paluszki, koreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×