Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia ticzerka

Praca za granicą - pomoże ktoś??

Polecane posty

Gość asia ticzerka

jestem, a raczej byłam nauczycielką j. ang. mam 26 lat i nie mam pracy od początku września, nic też nie mogę znaleźć i wątpię, żeby cokolwiek zmieniło się w najbliższym czasie :( chcę wyjechać za granicę, ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, gdzie szukać pracy, przeglądam różne strony internetowe, oferty pracy, wysyłam aplikacje ale nikt nie odpowiada... czy ktoś kto jest aktualnie za granicą mógłby mi pomóc? może znacie jakieś firmy, sprawdzone miejsca pracy? nie szukam niczego górnolotnego, wiem, że znajomość angielskiego ma znikomą wartość na rynku pracy bo w sumie oprócz tego nie mam żadnych umiejętności, żadnego zawodu...innego języka też nie znam szukam pracy fizycznej w Niemczech lub Holandii, ewentualnie w Anglii choć wiem, że tam jest aktualnie największy napływ pracowników z Polski jeśli coś wiecie pomóżcie, proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoloko45
ja co roku jeżdżę do pracy fizycznej za granicę z agencją, która nazywa się Eurokontakt i jest z Wrocławia. mają oferty na stronie http://epser.com ale możesz też zadzwonić i dokładnie dowiedzieć się, co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluepath
ja tez mam podobny problem...jestem anglistką i od dwóch lat nie mam pracy...tez myślę o wyjeździe za granicę po Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoloko45
no to zamiast myśleć trzeba działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluepath
no ja już nie myślę ja już mam pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkifilki
moja siostra wyjechala do belgii z agencja randstad, maja biura w calej polsce. Pracuje w firmie sprzatajacej i jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
idz do biur pozapisuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoloko45
BLuepath i gdzie ci sie udalo? za granica? skorzystalas z Eurokontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluepath
Nie, korzystałam z innych agencji, m.in. prowork, oni też maja ciekawe propozycje, oferują głównie prace w Wlk.Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluepath
Tak, załapałam się chyba w trzech ,m.in, w tej także...ale na razie nie mogę wyjechać bo mam tu zobowiązania w Polsce ,prowadzę jeszcze kurs językowy do końca grudnia, jak skończę to najprawdopodobniej wyjadę jeśli nic lepszego tu nie znajdę,a na taki cud się nie zanosi...a ta firma Eurokontakt to chyba oferuje prace głównie przy produkcji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoloko45
chyba nie tylko przy produkcji, można też znaleźć jakieś inne oferty. no ale najlepiej tam po prostu zadzwonić i dowiedzieć się, co jest aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×